Ogłoszenie




#1 2012-05-22 22:32:11

 Skilled

https://i.imgur.com/EmQpwZM.jpg

Skąd: znienacka
Zarejestrowany: 2012-01-19
Posty: 1532
Punktów :   118 

Speech SCSA

Speech SCSA


https://media1.tenor.com/images/f1401958eb69feb9782e6f3ed0aafb0d/tenor.gif

Karta Postaci:
> Kenny Omega <

Offline

 

#2 2012-05-26 00:58:42

Piers

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 989
Punktów :   20 

Re: Speech SCSA


Zaraz po swojej walce, Stone Cold Steve Austin podniosl sie, nastepnie gdy juz jego rywal zostal odprowadzony do Backstage'u, Stone Cold Steve Austin wzial do reki mikrofon, nastepnie przylozyl go do ust po czym powiedzial:

Trzecia walka od powrotu. Trzecia wygrana walka. Trzecia walka w ktorej nie zainkasowalem ani jednego ciosu! Kofi Kingston, Primo i teraz Tommy Dreamer - Juz na Elimination dojdzie do nich Randy Orton! Bedzie to kolejna ofiara ktora wpadla w rece grzechotnika! *heat* Zastanawiacie sie pewnie dlaczego Orton'a dzisiaj z nami nie ma..? Moze przypomne wam co zrobilem tydzien temu?

Stone Cold Steve Austin kieruje wzrokiem w strone titantron'u nastepnie razem z publicznoscia ogladaja oto ten material:

Zanim Orton chcial atakowac dalej, na arenie pojawil sie Stone Cold Steve Austin! Odrazu wbiegam na ring i kopie w brzuch lezacego Chris'a Jericho. Sedzia odrazu kazal bic w gong i Y2J wygrywa przez dyskwalifikacje po czym wyturlal sie z ringu. Zdenerwowany Orton patrzy sie na mnie, podchodzi do mnie, widac ze chce mnie zaatakowac lecz ja kopnalem go w krocze! Orton padl skolony na mate. Usmiecham sie, publicznosc zaczyna heat'owac w moja strone. Patrze sie na swego wroga, nastepnie podnosze go po czym kopie go w brzuch i wykonuje ''Stone Cold'' Stunner! The Viper padl nieprzytomny na mate! Usmiechnietey wychodze zza ring, jednak gdy odchodzilem w strone BS zatrzymalem sie. Przez chwile tak stalem, nastepnie odwrocilem sie w strone ringu i wracam do niego. Gdy jestem przy ringu to zagladam pod niego po czym wyciagam krzeslo! Wchodze do ringu z krzeslem, widze ze Orton sie podnosi wiec czestuje go mocnym uderzeniem z krzesla prosto w glowe! Orton padl nieprzytomny na mate, teraz wychodze z ringu zostawiajac Ortona lezacego....]

Kiedy material sie skonczyl, Stone Cold Steve Austin usmiechnal sie po czym powiedzial:

Wlasnie to jest powod dlaczego Randy Orton nie pojawil sie na dzisiejszej gali! *heat* Dzisiejsze RAW bylo ostatnim przystankiem i juz w niedziele rozpocznie sie PPV Elimination Chamber! Stone Cold Steve Austin versus Randy Orton - zapamietacie ta walke na bardzo dlugo. Na Elimiantion Chamber zrobie cos niesamowitego, wysle Randy'ego Orton'a na wczesniejsza emeryture nastepnie wygram pas WWE i zostane najlepszym wrestlerem w tej federacji! *heat* 6 dni zostalo Randy'emu zeby pozbierac sie po ataku po czym zostanie jeszcze bardziej upokorzony! Od mojego powrotu nie przegralem ani jednej walki, i tak bedzie do konca mojej niesamowitej kariery! A wy! Wy juz w niedziele na Elimination Chamber zobaczycie ostatni wystep Randy'ego Orton'a w ringu! Zegnajcie! *heat*

Stone Cold Steve Ausitn rzuca mikrofonem o mate, nastepnie wypija piwo po czym przy swoim theme wychodzi z areny.

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl