Ogłoszenie




#1 2012-05-22 22:19:00

 Skilled

https://i.imgur.com/EmQpwZM.jpg

Skąd: znienacka
Zarejestrowany: 2012-01-19
Posty: 1532
Punktów :   118 

Speech Austina Ariesa

Speech Austina Ariesa


https://media1.tenor.com/images/f1401958eb69feb9782e6f3ed0aafb0d/tenor.gif

Karta Postaci:
> Kenny Omega <

Offline

 

#2 2012-05-26 14:13:02

Jacob™

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2011-08-09
Posty: 112
Punktów :   

Re: Speech Austina Ariesa

Zaczyna sie moje theme tataata.. Austin Aries, i pewni jego ochroniarze wchodza. Dzieci jedzace Mcdonald na mnie bucza, ja sie usmiecham, wchodze do ringu i daje troche czasu zeby arena sie uciszyla i zaczynam mowic
Witam was, w moim hometownie Milwaukee, Wisconsin
Lecz gdy to wypowiedzialem,  jeden z ochroniarzy mi powiedzial ze jestesmy w Des Moines, Iowa a ja tylko sie usmiecham i kiwam glowa ze rozumiem.
Tak jak mowilem, witam was w moim hometownie Milwaukee, Wisconsin. Dzisiaj jest wielki dzien bo wkoncu po raz pierwszy wygram walke na RAW. Ostatnio, nie rozumialem generalnego managera, bo jak mozna dac kogos kto debiutuje z Cruserweight Championem? Przeciez nie mialem szans w tym pojedynku. Lecz... mialem, i przez wiekszosc pojedynku dawalem rade z Danielem Bryanem, lecz... w pewnym momencie on postanowil ,, Oszukac " w walce i jak sami widzieliscie on wzial najpierw krzeslo gdy sedzia nie patrzyl, i zrobil mi chairshota w glowe. Przeciez to oszustwo! tak nie powinno sie wygrywac
Publicznosc na mnie buczy jako wie ze klamie i nic takiego sie nie stalo, a ja patrze sie na nich zszokowany
Tak jak mowilem, przeciez to bylo prawidzwe oszustwo! powinno sie isc do wiezienia za takie cos, jak mozna tak robic!? I nie klamie tutaj, mowie prawde!
Powoli podchodze do kilka ochroniarzy i mowie
Sami widzieliscie! Przeciez Daniel Bryan w tej walce oszukal!
I nagle sie pytam jednego z ochroniarzy
Czy widziales gdy Daniel Bryan wzial krzeslo i zaczal we mnie rzucac nim!?
Tak Austin Aries! Daniel Bryan oszukal cie w tej walce, kazdy to widzial, You are the greatest man that ever lived!
Ja sie usmiecham i zaczynam gadac
Widzicie, takich wlasnie lubie, takich ktorzy wiedza co to jest prawda a falsz, ktorzy nie klamia, ktorzy mowia prawde. Wiec sami juz wiecie ze moj przeciwnik Daniel Bryan oszukal mnie w tej walce. Lecz idziemy kilka tygodni pozniej, mam walke ja i Dean Ambrose vs WWE Champion CM Punk. WWE Champion... naprawde!? ja na RAW nie chce walczyc z jakimis Championami, ja chce na PPV! a czy Austin Aries byl na jakims ppv? nie... Wiec proboje zebyscie zrozumieli, ze jestem najlepszy w tym rosterze. Jak zobaczymy na ostatni tydzien, widac dokladnie ze na poczatku walki CM Punk wiedzial ze nie ma szans ze mna! on nie wygra tej walki juz byl pewny! lecz potem... zrobilem cos co nigdy nie powinnienem zrobic, tagnalem Dean'a Ambrose do ringu a on niestety ... spieprzyl cala sprawe! od tamtego tygodnia moglem byc kims! lecz przez Dean'a Ambrose dalej jestem nikim. Czy to sprawiedliwe!? w pierwszej walce przegrywam przez oszustwo a w drugiej przez mojego partnera? Lecz nie martwcie sie ... zobaczcie dzisiejsza walke, ktora jest juz zaraz, zobaczycie jak zniszcze mojego przeciwnika Rob Van Dam'a, zobaczycie, bedzie na kolanach blagal zebym go nie bil! zobaczycie! Po raz pierwszy dostaje normalnego przeciwnika i zobaczycie jak wygram z nim, a ja wiem ze wygram z nim bo to juz jest fakt! Wkoncu dostane moja pierwsza wygrana walke, zobaczcie a juz jutro bede kims... na kazdych forach wrestlingowych, na stronie wwe.com kazdy bedzie o MNIE pisal! Bo ja na to zasluguje, a teraz dziekuje za przesluchanie mnie moj hometownie Milwaukee, Wisconsin, a teraz patrzcie jak bede rozwalal mojego dzisiejszego przeciwnika Rob Van Dam'a.
Po tym wracam na backstage, gdzie publicznosc mnie buczy duzo wiecej niz ostatnimi razami  i juz zaczynam powoli przygotowac sie do wchodzenia na ring zeby walczyc z moim dzisiejszym przeciwnikiem.


http://desmond.imageshack.us/Himg40/scaled.php?server=40&filename=60874643.jpg&res=medium

Record
Wins: 1 Draws: 0 Loses: 2

Last Match
Austin Aries def Rob Van Dam

Achievements
None

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl