Ogłoszenie




#1 2012-04-17 23:24:24

Piers

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 989
Punktów :   20 

Segment Imposter Kane'a na ringu


Segment Imposter Kane'a na ringu

Offline

 

#2 2012-04-18 08:17:18

 BrocK@meleon

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

10821185
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1189
Punktów :   64 

Re: Segment Imposter Kane'a na ringu

Fani zgromadzeni na arenie czekają na następną gwiazdę dzisiejszego wieczoru, gdy nagle z apronu wybucha płomień a na całej hali robi się ciemno. Po chwili kolor zmienia się na czerwony. Zaczyna grać znane theme...



Fani wybuchają mieszanką ogromnym heat'em! Wśród czerwonego dymu który wyłania się z rampy, pojawia się Imposter Kane! Ma na sobie metalową maskę pod którą kryje się ta w której walczy - skórzana. Po chwili rusza powolnym krokiem w stronę ringu, nie zwracając uwagi na zgromadzoną publiczność. Dochodzi pod sam ring. Łapie się najwyższej z lin i za jej pomocą wchodzi na apron, skąd nad trzecią liną wchodzi do kwadratowego pierścienia. Gdy się tam znajduje, natychmiast kieruje swój wzrok na technicznego a po chwili podąża ku jemu. Gdy tylko podejdzie do lin, natychmiast otrzymuje mikrofon od wcześniej wymienionego Pana. Idzie na środek ringu i przystawia mikrofon do ust i zaczyna mówić...

Moskwa... Kolejne miasto które ujrzy potęgę Kane'a. Tydzień temu mówiłem wiele ciekawych rzeczy. Dzisiaj... Jest dzień w którym czas zacząć działać. Dwa tygodnie temu przegrałem z Rock'iem, ale tydzień temu... Pokonałem trzech rywali. Dzięki temu powiększyło się moje grono ofiar. To jeszcze nic! Dzisiaj. Już za chwilę pokonam czterech innych rywali i pokażę prawdziwą moc Kane'a! Cody Rhodes... David Otunga... Wade Barrett... Eddie Guerrero... Do nich dochodzi jeszcze Sin Cara oraz Bret Hart. Imponujące grono, prawda? Nie jestem jak US Champion - Rey Mysterio... Nie obiecuję rzeczy niemożliwych! Przegrać przez DQ i to jeszcze z jakimś Bobby'm Roode'm? Rey... Jesteś hańbą tego biznesu... Gdy skończę z FAKE... Kane'm, zrobię wszystko aby odebrać Ci coś, czego nie jesteś godzien... A wracając do dzisiejszej walki... Szczególnie podoba mi się jeden rywal... Zwycięzca Ladder Match'u na TLC PPV, osoba która wejdzie ostatnia podczas Royal Rumble Match'u... Eddie... Viva... La... Raza...

Po ostatnich słowach, Imposter Kane zaczyna się śmiać. Znów zaczyna grać theme, ale Kane nie opuszcza ringu tylko czeka na czterech rywali z którymi zaraz zawalczy.


Character Card

Achievements: (As Brock Lesnar)
- ROYAL RUMBLE WINNER!
- Wrestler Of The Month (Styczeń)
- Wrestler Of The Month (Luty)
- Wrestler Of The Month (Marzec)
- World Heavyweight Champion
- Debut of the Year(nWU Awards 2012)
- Discover of the Year(nWU Awards 2012)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
nasiona konopi thc-thc.com thc-thc