Ogłoszenie




#1 2012-04-09 14:16:22

 Maricha

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

610974
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 1516
Punktów :   10 

Speech Imposter Kane'a

Tutaj nie trzeba komentarza.



"Bo ja z natury cichy jestem... "

http://lh6.ggpht.com/_aGzQYoWxm1o/S0oJSfcGAEI/AAAAAAAAAX8/ckiUxohuTi0/joker%20sygnatura.jpg

» 2x nWU Tag Team Champion!! (Remik) / (Marceli)
» 1x US Champion
» 1st Double Champion of nWU!
» Złamanie streak'u Jakuba xD
» Drugie miejsce na wrestlera miesiąca

-----------------------------------------------

Jeff Jarrett

Offline

 

#2 2012-04-13 18:04:35

 BrocK@meleon

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

10821185
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1189
Punktów :   64 

Re: Speech Imposter Kane'a

Fani zgromadzeni na hali czekają na następną gwiazdę dzisiejszego wieczoru, gdy nagle z apronu wybucha płomień a na całej hali robi się ciemno. Po chwili kolor zmienia się na czerwony. Zaczyna grać znane theme...



Fani wybuchają mieszanką ogromnym heat'em! Wśród czerwonego dymu który wyłania się z rampy, pojawia się ta Imposter Kane. Ma na sobie metalową maskę pod którą kryje się ta w której walczy - skórzana. Po chwili rusza powolnym krokiem w stronę ringu, nie zwracając uwagi na zgromadzoną publiczność. Dochodzi pod sam ring. Łapie się najwyższej z lin i za jej pomocą wchodzi na apron, skąd nad trzecią liną wchodzi do kwadratowego pierścienia. Gdy się tam znajduje, natychmiast kieruje swój wzrok na technicznego a po chwili podąża ku jemu. Gdy tylko podejdzie do lin, natychmiast otrzymuje mikrofon od wcześniej wymienionego Pana. Idzie na środek ringu i przystawia mikrofon do ust...

The Rock. Miało to być moja pierwsza ofiara. Jednak nie! Idiota w masce, który podaje się za prawdziwego Kane'a, musiał mi przeszkodzić. Czyżby Kane zazdrościł mi? To że jego przeciwnicy nie zjawiają się w ringu, nie oznacza że jest prawdziwym potworem. Dzisiaj Edge... To wszystko nie wydaje się Wam dziwne? Jak taka osoba może uważać się za Wielkiego Czerwonego Potwora?! Ja pokazuję że potrafię walczyć i nie szukam ofiar na siłę. Nie atakuję nikogo po walce - ja... Niszczę rywali stając z nimi twarzą w twarz. Dzisiaj dowiedziałem się że Kane pokaże na co go stać... Ciekawe. A co będzie gdy stanie się zupełnie inaczej? Gdy to Kane straci maskę, oraz całą swoją tożsamość?! A co będzie gdy Kane straci... Np. Ojca?! Do zobaczenia za tydzień... FAKE KANE!

W tym momencie Imposter Kane rzuca mikrofon po czym szybko unosi ręce do góry i natychmiast je opuszcza. Po wykonaniu tego ruchu z narożników wybuchają płomienie a ja udaję się na backstage.


Character Card

Achievements: (As Brock Lesnar)
- ROYAL RUMBLE WINNER!
- Wrestler Of The Month (Styczeń)
- Wrestler Of The Month (Luty)
- Wrestler Of The Month (Marzec)
- World Heavyweight Champion
- Debut of the Year(nWU Awards 2012)
- Discover of the Year(nWU Awards 2012)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Modern - Luxury Rooftop 2 Bedroom 500 m from Beach Tu espacio Re - Departamento con encanto