Ogłoszenie




#1 2011-08-24 13:32:17

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Segment CM Punka i The Miza



Look in my eyes, what do you see?
the Cult of Personality
I know your anger, I know your dreams
I've been everything you wanna be ohhh…
I'm the Cult of Personality
Like Mussolini and Kennedy
I'm the Cult of Personality
the Cult of Personality
the Cult of Personality

Ta o to piosenka zwiastuje nadejście CM Punka ! Wszyscy na arenie powstali z miejsc , gotowi wykrzykiwać moje imię i unosić w górę tablice , ze słowami na mój temat . Zadowolony wychodzę na środek rampy , rozkładam ręce i ruszam palcami , tak jakbym przywoływał publiczność . Następnie idę na jeden koniec rampy , gdzie wskazuję na publiczność , następnie na siebie . Ruszam powoli na drugi koniec rampy , bezczelnie się uśmiechając i drapiąc po brodzie . Dochodzę do końca i znowu pokazuję na publiczność i na siebie ! Ruszam wolnym krokiem w stronę ringu , z każdą chwila przybliżając się do niego . Przy schodkach przyśpieszam , szybko wpadając do ringu . Wskakuję na narożnik gdzie ponownie tauntuję . Spoglądam na fanów , i powoli schodzę z narożnika . Wychylam się pomiędzy linami po mikrofon , który odbieram od technicznego . Zatrzymuję się na środku ringu i siadam po turecku . Chwile rozglądam się po publiczności , przywołuję na usta kpiący uśmieszek i zaczynam mówić .

- Witaj Chicago ! I znowu jestem w domu ! Znowu przed tą samą publicznością . Witajcie na pierwszym RAW w tej federacji ! By zacząć tą galę jak najlepiej , Vince kazał mi wyjść do was już na samym początku . Widać że wie co mu się najbardziej opłaca . Postawił na mnie ! A ja jestem Najlepszy na Świecie !  Vince wie , że każde z was chce mnie zobaczyć . I nie wyobrażał sobie by mogło stać się inaczej . No cóż , tym razem Vince Kennedy McMahon , postawił nie tylko na to , co da mu najwięcej kasy , ale też na to co jest najlepsze . Tuż przed wyjściem tutaj , dowiedziałem się kto wystąpi w Main Evencie dzisiejszego RAW !
Publiczność chwytając o co chodzi , zaczyna bić brawo .
- Christiana ! A zmierzy on się właśnie ze mną ! Chicago Made , Best in The World jest tutaj dla was ! I może powiem wam co nieco o niektórych zawodnikach tego brandu . Kiedyś i tak byście się tego dowiedzieli , a najlepiej aby wyszło to z moich ust .
Uśmiecham się i rozglądam po publiczności , która głośno mnie dopinguje . Drapię się chwilę po brodzie i przystępuję do dalszej części przemowy .
Christian - Cóż , ogólnie fajny z niego gość . Myśli ze jest Kapitanem Charyzmy , choć wszyscy doskonale wiedzą że mikrofon pasuje tylko do mnie ! W swojej pierwszej walce tutaj , poniesie klęskę ! Zniszczę go , tak jak i każdego kto stanie na mojej drodze .
HBK - Ten stary pryk jeszcze tu wrócił ? Nie rozumiem tego . Skoro zakończyłeś swoją karierę staruszku , to mogłeś już nie wracać i nie robić z siebie durnia . Zakończenie kariery po przegranej z taką gwiazdą jak Undertaker to nie żaden wstyd !
Edge - Oooo , w końcu ktoś , o kim mogę powiedzieć coś ciekawego . Nabranie wszystkich ludzi na tą kontuzję nie było dobre . Teraz brak ci poparcia u kibiców , którzy wolą mnie ! Przez te kilka miesięcy straciłeś to , co było dla ciebie najważniejsze - pozycję w federacji !
The Miz - Kolejny laluś na RAW ! No cóż , myśli i mówi że jest  najbardziej pożądaną gwiazdą w historii ! Jednak tak nie jest . Wiesz bardzo dobrze Mizerio , że oni wszyscy , a szczególnie tutaj w Chicago , chcą oglądać głównie mnie ! A ja doskonale ich rozumiem , bo po co mają tracić czas na taką dziewczynkę jak ty . Z chęcią pokazałbym ci gdzie jest twoje miejsce , jednak Vince sądzi że CM Punk vs Christian przyniesie mu więcej kasy ! Ale nikt nie powiedział że nie możesz się pokazać teraz ! Więc The Miz , zapraszam cię na ring !


________________________________________________________________________________________________

Teraz czekamy na kawałek od Miza .

Ostatnio edytowany przez Jakub ;x (2011-08-24 13:36:20)


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#2 2011-08-24 16:26:47

zzzThe Miz

http://i.imgur.com/Nma0kze.png

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 41
Punktów :   

Re: Segment CM Punka i The Miza



*Na hali rozbrzmiewa moje theme, ja wchodzę powoli z mikrofonem w ręku. Lekko się śmieję, co pokazuję, że śmieszą mnie słowa Punk'a*

Ohh... REALLY? Really? Really? Really? Really? Really? Really? Really Punk?! Really?

Słuchaj Punk, to że jesteśmy w Chicago, nie znaczy, że możesz sobie pozwalać. Bo wiem w każdej chwili mogę wykonać na tobie Skull Crushing Finale, Snap DDT, Reality Check, lub Mizard of Oz.
Według Cb. biję się jak dziewczynka i jestem lalusiem. Haha, Punk, naprawdę mnie rozśmieszasz. Wiedz, że nie jesteś najlepszy w tej Organizacji. Wiesz dlaczego? Bo ja jestem najlepszy. I mam na to dowody, słuchaj, byłem mistrzem WWE, mistrzem Stanów Zjednoczonych... Przed WWE miałem jeszcze sporo pasów mistrzowskich, którymi mogłem się pochwalić.
*Zszedł mi uśmiech z twarzy*
A wiesz dlaczego jeszcze jestem najlepszy?

Because I'm The Miz and I'm AWEEEEEEEESOME!



-----------------------------------------------------

Dalej Punk


http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/125/c/7/the_miz_signature_by_d4m_d3signz-d3fmxee.png

Na pierwszym W-U grałem jako Stone Cold Steve Austin, więc mi nie podskoczysz, dzifffko!

Offline

 

#3 2011-08-24 21:35:39

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: Segment CM Punka i The Miza

Powoli wstaję . Podchodzę do lin o które się opieram . Pocieram dłonią o policzek , następnie udając ziewanie . Składam ręce jak do modlitwy i podkładam sobie pod głowę . Następnie otwieram zamknięte oczy i spoglądam z uwagą na Miza .
- Wiesz co to oznaczało ? Że już niedługo pokonam cię w otwartej walce , wykonując Go To Sleep ! Śmieszysz mnie , mówiąc że jesteś lepszy ode mnie . Pokonałbym cię i w walce i w pojedynku na słowa ! Jedyne w czym jesteś lepszy , to uciekanie przed Randy Ortonem , Johnem Ceną i tym podobnym ! Póki Alex Riley był u twego boku , coś znaczyłeś ! A potem i on odwrócił się od Ciebie . I z nim również przegrywałeś ! Masz na to jakieś wytłumaczenie ? Bo ja tak - Jesteś po prostu słaby ! Wybacz Miz , ale jeśli chcesz przekonać się kto jest lepszy , możemy to zrobić w każdej chwili ! Choćby tu i teraz .
Rzucam mikrofon pod nogi i przechodzę pomiędzy linami na apron . Spoglądam od razu na Miza , który chyba odrobinę się przestraszył . Przynajmniej tak wydawało mi się po jego niepewnej minie i dwóch krokach w tył . Dla podpuchy udałem że skaczę z apronu , chcąc zobaczyć reakcję Mike'a . Ten jednak odzyskał pewność siebie , ponieważ twardo stał na rampie . Wszedłem z powrotem do ringu , spoglądając na fanów . W zamyśleniu przejechałem dłonią w okolicach ust , przytrzymując palce na brodzie , lekko drapiąc zarost . Na ustach samoistnie wykwitł mi uśmiech , oznaczający pewien plan .
- Słuchaj Miz . Zrobimy tak . Teraz daję ci prawo zejść na Backstage .
Publika wiwatuje . Narastający Pop daje lekko po uszach , więc spokojnie staram się uciszyć moich fanów .
- A co tam , niech stracę . Możesz nawet coś do mnie powiedzieć . chociaż wiedz , że i tak cię nie słucham , bo wszystkich twojego pokroju mam w dupie !
Spoglądam ostro na Miza , dokładając do tego bezczelny uśmiech , wykwitający w miarę rośnięcia wrzawy na trybunach .

Ostatnio edytowany przez Jakub ;x (2011-08-24 21:36:00)


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wanny akrylowe położna warszawa