Ogłoszenie




#1 2011-12-03 20:50:31

Aleksander

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2011-10-22
Posty: 56
Punktów :   

Segment Brocka Lesnara

Tutaj odbędzie się Segment Brocka, który z hukiem zadebiutował w WWE, dokonując ataku na Rey'a Mysterio. Poniósł z nim jednak porażkę na gali PPV... a więc co ma nam do powiedzenia?


  http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2011/192/2/5/sin_cara_signature_by_vampirobyy-d3loox8.jpg

Offline

 

#2 2011-12-07 16:50:09

 BrocK@meleon

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

10821185
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1189
Punktów :   64 

Re: Segment Brocka Lesnara



Booyaka, Booyaka 619!

Na arenę wchodzi mistrz 619 - Rey Mysterio! Podbiega do rogu sceny, wykonuje ruch ręką po czym lecą z niego fajerwerki. Tak samo z drugim rogiem. Zamierza iść w stronę ringu ale czeka. Rey zdejmuje maskę za którą kryje się Brock Lesnar! Natychmiast przestaje grać theme Reya a zaczyna Brock'a a on sam powolnym krokiem idzie do kwadratowego pierścienia. Słychać ogromne buczenie. Jednak nie wchodzi do niego tylko idzie do miejsca obok stołu komentatorskiego i prosi o mikrofon. Dopiero teraz wchodzi do ringu. Czeka aż fani się uspokoją i zaczyna swoją przemowę:

I co? Myśleliście że jesteście sprytniejsi niż ja? Właśnie się przekonaliście że tak nie jest! Jedyne co mnie cieszy to fakt że nie wszyscy zostali pochłonięci przez tego karypla jakim jest Rey! Oczywiście nie miałem na myśli tych bachorów którzy traktują Reya jak jakiegoś bohatera. Ups... Pominąłem jeden szczegół. Małego bohatera. Pewnie myślicie dlaczego przegrałem na HiaC. Odpowiedź jest prosta. To był zwykły fart ze strony Reya, ale nie tylko! To wszystko jest konspiracją! To wina sędziego! Jeżeli by nie on to teraz Rey miałby jedną przegraną więcej! Widzicie co mam w ręku? To maska Waszego małego bohatera, mistrza 619 - Reya ,,Karypla" Mysterio. A teraz aby zobaczcie co z nią robię.

W tym momencie Brock rzuca maskę Reya na ziemię i zaczyna ją deptać.

I co? podoba się to Wam? Wiecie kogo mi to przypomina? Reya gdy z nim skończę! Żądam rewanżu. Nieważne czy będzie to Raw, Smackdown, PPV. Normal, No DQ, TLC match. Jedyne czego chcę to aby wszyscy zobaczyli jaki jest z Reya tchórz! Dostałem jedną szansę, ale to nie prawda że zmarnowałem ją! To jak wspominałem konspiracja! Chcę jeszcze jednej walki z nim! Jeżeli jej nie dostanę to wiele osób może ucierpieć!

Rzucam mikrofon po czym zaczyna grać moje theme. Podnoszę maskę Reya, wychodzę z ringu i idę w stronę backstage. Po drodze zauważam fana który ma transparent ,,Brock Best, Rey Suck - Here Comes The Pain". Wręczam mu zdeptaną maskę Reya i schodzę na backstage.







Edit... Nie zamknąłem [b]

Ostatnio edytowany przez Brock Lesnar (2011-12-07 16:50:48)


Character Card

Achievements: (As Brock Lesnar)
- ROYAL RUMBLE WINNER!
- Wrestler Of The Month (Styczeń)
- Wrestler Of The Month (Luty)
- Wrestler Of The Month (Marzec)
- World Heavyweight Champion
- Debut of the Year(nWU Awards 2012)
- Discover of the Year(nWU Awards 2012)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Noclegi Kluszkowce