Ogłoszenie




#1 2020-06-23 16:33:49

 LUqi

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

440930
Skąd: mam ten smutek na twarzy?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1079
Punktów :   34 
WWW

#1. Johnny Mundo vs. Daniel Bryan

#1. Singles Match for the #1 contender for the WWE Universal Championship:
Johnny Mundo vs. Daniel Bryan
Sędziowie: Rafi & Curix
Sędzia główny: Eronics


___________________________________
https://pa1.narvii.com/6503/f57946da05c4088dc5f155309b680fbf66c80085_00.gif

ALEISTER BLACK
___________________________________
T R E A K
2   -   0   -   2
Win  -  Draw  -  Lost
___________________________________
C H I E V E M E N T S
- 1x Contender to WWE Champion (Jeff Hardy)
- 2x Contender to United States Champion (Crimson and AJ Styles)
- 1x Contender to Tag-Team Champion (Alex Shelley - MCMG)
- Last Two in Royal Rumble Match 2012 (Jeff Hardy)


https://media.tenor.com/images/628db16f829d6274478a849fd658423b/tenor.gif

Offline

 

#2 2020-06-24 07:09:55

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: #1. Johnny Mundo vs. Daniel Bryan

Wchodzę






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#3 2020-06-24 09:36:46

 Ittam

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

12671395
Zarejestrowany: 2015-01-20
Posty: 506
Punktów :   

Re: #1. Johnny Mundo vs. Daniel Bryan

Jestem po segmencie

Offline

 

#4 2020-06-24 13:40:20

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #1. Johnny Mundo vs. Daniel Bryan

Pojedynek od początku był wyrównany. Publiczność jest podzielona - jedni kibicują Bryanowi drudzy Mundo. Zawodnicy odczuwają już zmęczenie, ale czują też, że otrzymali być może niepowtarzalną szansę, aby walczyć o tytuł. W ringu sytuacja wygląda następująco:

Bryan przejmuje inicjatywę w starciu. Zostawił Johna opartego o liny i odbił się od przeciwległych sznurów biegnąć w stronę swojego przeciwnika. Mundo zorientował się jednak w porę, że rywal chce go zaatakować, zatem naciągnął trzecią z lin wskutek czego Daniel wypadł za ring. Mundo postanowił, iż ostatkami sił przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę. Odbił się od lin i wykonał Over The Top Rope Suicude Dive trafiając w Bryana, który przed tym stanął na nogi. Obaj zawodnicy leżą za ringiem i ciężko oddychają. Publiczność jeszcze bardziej wzmogła swój doping, a sędzia zaczął odliczać.

Chciałbym, aby Mundo i Bryan znaleźli się w ringu i tam przeprowadzili walkę. Możecie skończyć pojedynek i użyć swoich akcji kończących bądź zdobyć inicjatywę, aby zakończyć walkę w bookingu. Musicie zwrócić uwagę na to, że Wasi zawodnicy są dość zmęczeni. Opiszcie również chęć zdobycia miejsca w walce o tytuł.

Poproszę o Kto Ładniej na 450 słów. Myślę, że limit jest dość duży jak na tygodniówkę, ale pozwoli Wam spokojnie napisać post zgodnie z wytycznymi. Powodzenia!


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#5 2020-06-27 00:54:04

 Ittam

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

12671395
Zarejestrowany: 2015-01-20
Posty: 506
Punktów :   

Re: #1. Johnny Mundo vs. Daniel Bryan

Kolejna niewiarygodna akcja została przeze mnie wykonana. Wykazałem się nie lada odwagą i brawurą dokonując tego skoku. A to wszystko dla nich. Publiczność doskonale wiedziała, że dawałem z siebie 150%, by dostarczyć im jak największą rozrywkę i podziękować w ten sposób za wsparcie jakie mi dają. Kiedyś byłem za bardzo zadufany w sobie, wydawało mi się, że jestem podziwiany przez wszystkich, a byłem tylko przez samego siebie (no może jeszcze przez większość spotkanych kobiet, ale to przez wzgląd na moje idealne ciało, a myślałem tutaj bardziej o budzeniu podziwu jako wrestler). Teraz sytuacja się zmieniła, ludzie naprawdę lubią oglądać szalone popisy zawodników, którzy nie boją się zaryzykować własnego zdrowia czy nawet życia dla zrobienia dobrego show. Taki właśnie teraz jestem, Książe Parkouru, którego akrobatyczne zdolności i bardzo efektownie wyglądające akcje sprawiają, że widzowie czerpią radość z tego przedstawienia. Czułem potworne zmęczenie, gdyby nie wsparcie "mojej" połowy areny pewnie nie miałbym siły się podnieść. Stanąłem na nogach, po czym delikatnie pomogłem w tym samym Bryan'owi i wrzuciłem go do ringu. Mój rywal uchodzi za jednego z najlepszych techników w tej federacji, dlatego działałem szybko, aby nie natknąć się na jakąś niespodziewaną akcje w kontrze. Wyskoczyłem na górną linę, a następnie rzuciłem się na Daniela aplikując mu Slingshot Elbow Drop. Fani docenili efektowność akcji, której właśnie byli świadkami. Jak sam wspominałem podczas dzisiejszego otwarcia show, jestem twarzą niebieskiej tygodniówki spod szyldu SmackDown, jestem gwiazdą piątkowego show i głównym odpowiedzialnym za dostarczanie, jak największej rozrywki fanom WWE. Z tego właśnie powodu nowy pas mistrzowski, Universal Championship pasuje mojej osobie idealnie i byłoby zwieńczeniem ciężkiej pracy i wysiłku, który wkładam w utrzymywanie tych gal na wysokim poziomie. Nie tak dawno stałem przed szansą by wygrać pas mistrzowski WWE, ale zawierzyłem się złej osobie. Dopiero teraz wyłapując moje uprzednie błędy wiem, że to nie Jay'owi White'owi powinienem zaproponować sojusz, powinienem od początku stanąć po stronie kibiców. Dlaczego Adam Page tak długo posiada swój pas? Jaka jest recepta na jego sukces? On nigdy nie narażał się publiczności, zawsze żył z nią w zgodzie i otrzymywał od niej ogromne wsparcie. Zrozumiałem, że to samo muszę zrobić ja, by nie zaprzepaścić kolejnej szansy na złoto. Jako ich główna gwiazda muszę dotrzeć do komory eliminacji i tam zdobyć to cenne wyróżnienie. Książe Parkouru i tłum wiwatujący... ten pas nie będzie mój, on będzie NASZ! Marzenia musiałem, jednak zostawić na potem, gdyż Danielson powoli odzyskiwał przytomność. Wykorzystałem, więc swoje ekwilibrystyczne umiejętności, wziąłem rozbieg i wykonałem mu Standing Shooting Star Press. To było szalone! Wrzawa na trybunach jeszcze bardziej się wzmogła. Zmęczenie nie pozwoliło mi, jednak wstać. Z kolan obserwowałem tłum, który (w mojej wizji) cały stał po mojej stronie. Zdawałem się nie słyszeć tych okrzyków, które dopingowały mojego opponenta, czułem, jakby to moi entuzjaści byli głośniejszą częścią hali, co napawało mnie jeszcze większą dumą.



467

Offline

 

#6 2020-06-27 10:44:38

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: #1. Johnny Mundo vs. Daniel Bryan

Jeśli rywal się zgodzi to poproszę o czas do 19

Ryzykowna akcja mojego rywala opłaciła się - przyjąłem na siebie cały impet uderzenia po czym zaliczyłem bolesne uderzenie o podłogę.  Sytuacja zdecydowanie wymknęła się spod kontroli, a ja nic nie mogłem na to poradzić. Jednak mimo przejęcia inicjatywy mój przeciwnik był w podobnym stanie do mnie. Leżeliśmy więc teraz próbując pozbierać rozrzucone na ziemi części samych siebie. W międzyczasie sędzia zbliżył się do lin by rozpocząć odliczanie.

1....

Słysząc przygłuszony głos arbitra zrozumiałem jak niewiele czasu mi zostało. Otworzyłem oczy i zabrałem włosy blokujące mi wizję. Z mojej brody powolnie spływały krople potu, pojedynek zdążył odcisnąć na nas swoje piętno, a nie był to jeszcze koniec. Musiałem spróbować jakoś stanąć na nogi, nie mogłem zawieźć i przegrać. Widząc moje starania znaczna część trybun zaczęła skandować "Yes! Yes!". To właśnie dla nich musiałem teraz wstać i wrócić do pojedynku, stawka jest zbyt wysoka by poddać się bez walki. Wykorzystując barykadę próbowałem stanąć na nogi...Kątem oka dostrzegłem Johnnyego, który właśnie wturlał się do ringu.

Sędzia doliczał już do siedmiu, to była ostatnia szansa. Chwiejnym krokiem podszedłem do apronu. Ostatkiem sił podniosłem nogę by chwilę później pod najniższą liną przejść do ringu. Najgorsze było jednak dopiero przede mną. Mundo podniósł się na nogi, miał mnie jak na widelcu. Takiej okazji nie przepuścił by żaden zawodnik... Poczułem mocne szarpnięcie za rękę, które zmusiło mnie do ponownego stanięcia na nogach. Wszystko poszło zgodnie z planem rywala wedle którego chwilę później otrzymałem Lariat. Przyjęcie na siebie kolejnej akcji jeszcze bardziej oddalało mnie od upragnionego celu - pięknego, niebieskiego pasa Universal. Jakże pięknym zwieńczeniem powrotu byłoby zdobycie tego mistrzostwa. Niestety po tym wszystkim co przeszedłem kolejna okazja wyślizgiwała mi się z rąk. Nie mogłem pozwolić na taki koniec historii, jest dla mnie jeszcze szansa wystarczy tylko po nią sięgnąć.

Johnny przechodził do kontynuowania ofensywy, pomógł mi wstać by zadać jeszcze kilka uderzeń w mój splot słoneczny. Delikatnie chwiałem się na nogach. To była świetna szansa dla przeciwnika na dokończenie dzieła. Wskoczył na drugą linę by wykonać Flying Chuck. Mundo nie zdawał sobie sprawy z tego, że nawet najmniejszy błąd może go słono kosztować. Tak właśnie gdy wyskoczył w moją stronę ja schowałem głowę. W wyniku tego noga gwiazdy trafiła jedynie powietrze znajdujące się nade mną.

Gdy rywal uderzył o matę wyczułem tutaj swoją szansę. Złapałem wolną, lewą rękę by przejść do zapięcia Yes! Lock. Miałem Johnnyego w szachu, z każdą sekundą czułem jak jego opór maleje. Jeszcze tylko chwila i będzie po wszystkim, uciekłem katu spod topora i przechyliłem szalę zwycięstwa na swoją stronę. Możemy już zacząć świętować. 






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#7 2020-06-28 10:24:14

 Curix

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Skąd: Cemetery Gates
Zarejestrowany: 2016-02-18
Posty: 396
Punktów :   

Re: #1. Johnny Mundo vs. Daniel Bryan

Z początku napiszę tylko, że to jest bardzo ciężka decyzja. Posty stoją na bardzo zbliżonym poziomie.

Nie wiem do końca, jakim cudem zrobił to Spajk, ale mimo że w jego poście było sporo błędów, znacznie wygodniej mi się go czytało. Tutaj swoje chyba zrobiła budowa zdań i dobór odpowiednich słów. Oboje chyba nie za bardzo sprawdziliście, czy aby na pewno wszystkie przecinki są na miejscu. Nie zamierzam wspominać tutaj również o innych znacznie bardziej drobnych błędach, które aż bolą. Na tym poziomie to wszystko nie powinno się zdarzać - chodzi mi tu głównie o Spajka. Chyba miał jakieś trudności z oddaniem postu, więc można to jedynie usprawiedliwić w ten sposób.

Gimmick ukazaliście bardzo podobnie, może później trochę mniej wyczuwałem go u Spajka, który bardziej postawił chyba na rozwój walki. Z początku jednak czuć wiele emocji i uczuć. Szkoda, że to jakoś lekko zgasło. W przeciwieństwie jednak do Spajka, Ittam pisał od początku do końca w swoim klimacie, zachowując odpowiednie proporcje.

Cholernie ciężka decyzja, ale może minimalnie lepiej w tej walce zaprezentował się Mundo, dlatego głos leci na Ittama.

Offline

 

#8 2020-06-30 00:08:05

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: #1. Johnny Mundo vs. Daniel Bryan

Staję się sędzią pomocnym tego pojedynku. Bo Rafi nie może odpisać, więc się zgłosiłem na ochotnika. Nie wiem, postaram się to opisać krótko, bo nie mam też za bardzo czasu.

Posty generalnie nie są waszego poziomu. Ittam przeciągał zdania, u Spajka brakowało przecinków, ciągle powtarzał że musi wstać na nogi, chyba ze trzy zdania się o tym pojawiły. Ittam zaczął wspominać o Pagu i o tym, że to jest wsparcie widowni to jego klucz do sukcesu. Nie podobało mi się to, że takie wstawki pojawiały się w samym środku walki. Moim zdaniem lepiej wyglądałoby to, jakbyś zahaczył o tym na początku postu, później czysta walka i na samym końcu jakaś wspomnienie o tym.

Tak jak mówiłem. Wasze posty mnie jakoś zbytnio nie porwały. Mieliście swoje minusy - parę rzeczy mi się nie podobało, o których wspomniałem powyżej. Moim zadaniem jest wybrać lepszy post, który bardziej przypadł mi do gustu i to zrobię. Moim zdaniem lepiej wypadł post Spajka i to na jego konto ląduję mój punkt. Cytując klasyka hehe, Spajk nie zasłużył, żeby w tej walce było 2-0 (oczywiście żartuję xD). Jest 1-1, bo według mnie ten post był lepszy. Niech ero podejmie ostateczną decyzję.



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#9 2020-06-30 12:48:09

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #1. Johnny Mundo vs. Daniel Bryan

Cieszę się, że wywiązaliście się z wytycznych, natomiast uważam, że te posty nie są najlepszymi jakie mogłem od Was dostać. Przechodząc do oceny...

Ittam - w Twoim poście najbardziej widoczny był gimmick postaci, który powiem szczerze jest dość ciekawy. Ciekawy o tyle, że właściwie nie wiadomo czy można to nazwać gimmickiem. Dlaczego? No, bo właściwie każdy face jest face'em dlatego, że tworzy swoją postacią show dla fanów, robi to co jest gimmickiem Twojej postaci. Natomiast dobrze, że w karcie postaci opisałeś skąd taka zmiana zachowania się wzięła i biorąc pod uwagę ten fakt mogę ten gimmick zaliczyć. Ale... Tego było według mnie zdecydowanie za dużo. To znaczy maksymalna liczba słów, którą Wam wskazałem była dość spora jak na tygodniówkę i musisz przyznać, że dało się zawrzeć w poście nieco więcej walki. Ty opisałeś dwie akcje i poleciałeś z wymianą ciosów po najmniejszej linii oporu, a czy efektowna walka nie jest również częścią Twojego Johna? Po przeczytaniu Twojego Kto Ładniej odniosłem również wrażenie, że często się powtarzasz w kwestii pokazania się fanom itp. Rozumiem, że to Twój gimmick, ale to co piszesz według mnie powinno być dość różnorodne. Co do języku to nie mam się zbytnio do czego przyczepić, bo czytało mi się przyjemnie i szybko przebrnąłem przez tekst. Zdecydowanym minusem jest tutaj bardzo króciutko opisana walka. Wiem, że dla jednych gimmick jest ważnych dla innych walka, ale no cholera... Dwa ciosy i łącznie z pięć zdań walki gdzie do wykorzystania jest ponad 450 słów no nie uważasz, że to trochę mało?

Spajk - tutaj sytuacja jest odwrotna - nie widzę gimmicku, ale za to walka jest opisana bardzo dobrze. Językowo bardzo dobry post. Przeczytałem Twoje Kto Ładniej szybko i z chęcią także za to plus. (zresztą tak samo jak u przeciwnika) Walka opisana jest jak należy, każda akcja jest realna, nie ma tutaj nic naciąganego i wszystko ładnie się klei w całość. Podoba mi się również nieco bardziej szczegółowy opis wejścia do ringu niż w przypadku Ittama, ale Ty z drugiej strony miałeś może większe pole do manewru w tej sytuacji, bo to przecież Bryan zainkasował akcję, a Mundo był jej autorem. Teraz można zrobić zgrabne przejście do tego co mi się nie podobało, a mianowicie prawie zero gimmicku. Nie opisałeś zachowania swojej postaci w karcie postaci więc domyślam się, że grasz Bryanem jako liderem "Yes Movement". Jednak według mnie to, że fani skandują "Yes! Yes! Yes!", a Twoja postać wstaje i walczy dla nich opisane w jednym zdaniu to nie oddanie gimmicku. W mojej opinii musisz popracować nad tym jak Twoja postać  ma wyglądać i nad sprzedawaniem jej w swoich KŁ. Natomiast językowo było bardzo dobrze, tak samo walka.

Curix miał rację, że posty są na bardzo zbliżonym poziomie dlatego decyzja odnośnie wskazania zwycięzcy jest trudna. Właściwie muszę wybierać między tym czy ważniejszy dla mnie jest gimmick czy walka i ja postawię tutaj na oddanie gimmicku. Dlaczego? Bo grając na forum staramy się wyróżniać spośród tłumu. Ittam pokazał bardzo jasno swoją postać opierając się o to co ma opisane w swojej karcie postaci, natomiast Bryan był tu niestety nijaki jeśli chodzi o oddanie postaci poza tym, że fani krzyczeli "Yes". Reasumując swój punkt przyznaje dla Ittama.

Booking na dowolną ilość słów niech będzie kontynuacją walki z finisherem. Zaznaczyłem w poście sędziowskim, że walka była od początku wyrównana więc Bryan nie zostanie zdominowany tak czy tak.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#10 2020-07-02 22:39:24

 Carrick

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Skąd: Rome
Zarejestrowany: 2017-04-13
Posty: 118
Punktów :   

Re: #1. Johnny Mundo vs. Daniel Bryan

Walka pomiędzy dwoma gladiatorami trwała w najlepsze. Obaj zawodnicy próbowali dołożyć wszelkich starań, aby wprawić w euforię swych fanów i co najważniejsze - zmierzyć się o mistrzostwo Universal. Żadnemu z walczących nie udało się wywalczyć na dłużej inicjatywy, a kiedy już taka okazja się pojawiła, ten drugi zaraz odpowiadał jakąś kontrą. W pewnym momencie nowo narodzony Mundo był na wznoszącej fali, która niosła go do zakończenia tego pojedynku. Guru of Greatness wskoczył na linę, a następnie wykonał obrót zadając rywalowi porażające kopnięcie (Flying Chuck). Był to znak, że pora kończyć tę wyczerpującą batalię. Mundo przeciągnął Bryana pod narożnik, będąc gotów wykonać akcję kończącą. Zanim jednak zdołał wzbić się na górną linę, w ringu nagle znalazł się Jay White, który wybiegł spośród publiczności! Mundo słysząc reakcję publiki szybko domyślił się, że coś jest nie tak. Odwrócił się, dostrzegając skupionego nieprzyjaciela, a następnie ruszył w jego kierunku, próbując powalić go Lariatem. Switchblade zrobił unik, po czym podbiegł w kierunku Bryana i zaatakował go serią stompów! Gong, mamy dyskwalifikację! Wściekły Johnny ruszył na White'a, okładając go serią ciosów w głowę i plecy, jednak ten w pewnym momencie wyczuł z której strony nadejdzie cios, po czym robiąc unik, znalazł się tuż za plecami Księcia Parkouru. Jay objął w pasie swego wroga i wykonał German Suplex. Nowozelandczykowi wciąż nie było mało, niesiony nienawiścią chwycił rywala za włosy, a drugą ręką zadawał bolesne uderzenia. W pewnym momencie i taki wymiar kary okazał się być niezbyt wystarczający, więc Jay objął go za szyję, a następnie biorąc gwałtowny obrót wykonał Blade Runner! Na widok ten, White jedynie szeroko się uśmiechnął, zostawiając obydwu walczących w ringu. Zmierzając w kierunku zaplecza do jego uszu wciąż dochodziła potężna fala gwizdów, na co Switchblade machnął ręką, nie oglądając się za siebie.

Spoiler:

Wstawiam booking za Ittama, który ostatnio nie ma za bardzo czasu cokolwiek napisać. Dodatkowo ustaliliśmy, że na potrzeby naszego feudu pretendentem zostaje Daniel Bryan.


Jay White

1x NxT Championship (as Kenny Omega)

https://66.media.tumblr.com/005fa1fe66104d11574d9a65aac4eaf7/tumblr_p2ke07WSrK1v14udho1_500.gif

https://i.ibb.co/RSSNR88/55.png

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
guest mtsangamouji studio