Ogłoszenie




#16 2020-06-11 14:02:02

 Axron

http://i.imgur.com/392guXJ.png

Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 2237
Punktów :   44 

Re: 4. 30 man Royal Rumble Match

Losowanie #1:

Yankess przede wszystkim to chyba twój najlepszy post jako Punk, a na pewno najlepszy, jaki dotychczas czytałem. Po pierwsze twój opis się nie zgadza z opisem sytuacji, który ja napisałem. W moim opisie Jinder szedł pewnym siebie krokiem, jest dokładnie takk napisane, ty piszesz o jego niepewności. Inna sprawa opis eliminacji nie bardzo mnie przekonuje. Enzuigiri jako metoda eliminacji wchodzącego rywala. Super Kick, Lariat, Clothesline, Big Boot... ale enzuigri jakoś nie widzę. TO cios powalający raczej, do tego wykonywany w bok głowy, a przecież wchodzący Jinder raczej stoi przodem do ciebie. Jakby powiedzmy była sytuacja, że on stoi na apronie, to tak jak najbardziej. A tak wielki, prawie dwumetrowy, świeży Jinder wypadający po enzuigri w głowę? Nie kupuję tego. Uważam, ze eliminacja w ten sposób, wyglądałaby komicznie i to byłby wręcz niewyobrażalny overselling. Dalej opisujesz, że Jinder jescze nie wszedł do ringu. Aż poszukałem w necie, jak wchodzi Mahal. Wchodzi pod trzecią liną, fakt, że jeszcze do końca nie wszedł rozumiem, jako że jest między tymi linami. Eliminacja w ten sposób jest kompletnie nie realistyczna. Bo musiałby wypaść nad górną liną. W tej sytuacji to nierealne. Co do Jakuba. Doliczyłem się braku dwóch przecinków, które ja bym postawił, ale to głupota. Jinder post.... dupska jakoś specjalnie nie urywa. Moim zdaniem za dużo wykrzykników. Gimmick jakoś naznaczony, eliminacja realistyczna. Niemniej stawiam na Jakuba z uwagi na realizm, walka polega na krótkich postach, więc liczą się detale. Nie mogę uznać postu, który nie eliminuje przeciwnika a w tym opisie, co najwyżej Jinder by wyleciał pod trzecią liną, o ile w ogóle.

Spoiler:

CM Punk wyeliminowany przez Jindera Mahala

Losowanie #2:

Jestem przede wszystkim pozytywnie zaskoczony twoim postem Scarlett. Trochę chaotycznie to opisane, ale jest naprawdę soldinie. Grand oczywiście post na swoim wysokim poziomie. Oboje bardzo dobrze zastosowaliście się do wytycznych. Wybieram post Granda z uwagi na lepszy język. Niemniej Scar ogromne gratulacje. Trafiłaś na bardzo wyamgającego rywala, forumową czołówkę i naprawdę musiałem się zastanowić. Uważam, że z takim postem mogłabyś pokonać sporą część graczy tego forum a to przecież twój debiut. Wyczekuję twojej regularnej gry


Spoiler:

Scarlettt Bordeaux wyeliminowana przez Setha Rollinsa

Losowanie #3:

Marceli dżizas przecinki u ciebie nie występują. Naliczyłem brak... pięciu i jedną kropkę tam, gdzie powinien być przecinek. Sam post jest jednak solidny. Językowo, gimmickowo itd. Z tych, co do tej pory przeczytalem (czyli bez Skilleda i Rafiego) najlepszy. Ryse post solidny, ale gimmickowo tak jakoś mocno sztucznie. Mom zdaniem post słabszy niż ten Dude Lovem. Tam zdecydowanie lepiej to wszystko czułeś. Tutaj stawiam na Marceliego.

Spoiler:

Dude Love wyeliminowany przez Dolpha Zigglera

Losowanie #4:

Rafi... naliczyłem brak siedmiu przecinków, jeżeli chodzi o kwestie techniczne. Jeżeli zaś chodzi o post. To "xD", bo ten post sam się dyskwalifikuje i to nawet w większym stopniu niż ten Yankesas, bo nie wiem, ale chyba nie czytasz tego co pisze pod wejsciami. W momencie, gdy dochodzi do eliminacji (waszego KŁ) to jesteś na ringu już od pięciu numerów. Po drodze wiele się działo a ty opisujesz... co robisz po swoim wejściu, czyli jakieś kilka minut temu.  W ogóle nie zastosowałeś się do opisy sytuacji ringowej i wytycznych. Skilled natomiast te wszystkie wydarzenia ringowe, które się wydarzyły w swoim poście zawarł. Post Skilleda dupy nie urywa, ale jest solidny, wypełnia wszystkie zalecenia i ładnie nawiązuje do tego, ze po wejściu Rafiego yła walka miedzy wami, potem działy się rózne rzeczy i znowu walczycie. Bo tak własnie wynikało z opisu i z wytycznych. Stawiam na Skilleda.

Spoiler:

Chris Jericho wyeliminowany przez Adama Cole'a

Publiczność jest w szoku. Jericho próbuje wrócić na ring, ale jest przetrzymywany przez sędziów, którzy nei wpuszczają go. Prowokacyjne uśmieszki posyła mu natomiast uradowany Cole. W końcu zdenerwowany Y2J daje sobie spokój. Zirytowany kopie w schodki i opuszcza okolice ringu....



10...



9...



8...



7...



6...



5...



4...



3...



2...



1...



#11



Na rampie pojawia się niedawny pretendent do mistrzostwa WWE. Jay mija po drodze pokonanego Jericho, któremu rzuca prowokacyjne spojrzenie, po czym rusza w kierunku ringu. White wpada do ringu i od razu na stojącego bezczynnie Mahala. Międzyczasie Rollins i Cole łączą siły i wspólnie atakują kompletnie bezbronnego Zigglera.


10...



9...



8...



7...



6...



5...



4...



3...



2...



1...




#12



Kto by się spodziewał! Mankind w drodze na ring. Zawodnik wpada i dopada do White'a, który wlaśnie powalił Mahala. Mankind powala rywala clothesline'm. Po czym wyciąga skarpetę, zakłada na rękę i... wsadza ją prosto w gębę Jaya. Międzyczasie Rollins i Cole dalej okładają Zigglera. Próbowali nawet wspólnymi silami wyrzucić go ponad góną linę. Ale Ziggler niemalże wtulił się w lin i nie miał zamiaru puścić. W tym momencie skończył się sojusz dwóch heelów. Cole wykorzystał bowiem okazje i zaatakował Rollinsa.


10...



9...



8...



7...



6...



5...



4...



3...



2...



1...




#13



O ja cię! W drodze na ring David Otunga. Zawodnik dumnie prężył muskuły na rampie, po czym zaczął powoli zmierzać w kierunku ringu. Wszedł i zaatakował Mahala. Zawodnicy zaczęli prowadzić bardzo siłowe starcie, polegające głównie na kliczach. Międzyczasie Mankind zaatakował Zigglera, któremu również wykonał swoje Socko.


10...



9...



8...



7...



6...



5...



4...



3...



2...



1...




#14



A o w drodze na ring drugi niedawny pretendent do pasa mistrzowskiego. Mundo wpadł na ring. Na jego drodze od razu pojawił się White. Zawodnicy popatrzyli na siebie. Jay wyciągnął dłoń na znak przyjaźni, chciał znowu zawiązać sojusz. Ale niespodziewanie Mundo odrzucił propozycje wspólpracy i najpierw kopnął w dłoń niedawnego sojusznika, a następnie wykonał na nim enzugiri. Reszta zawodników toczy między sobą batalie, często zmieniając rywala. 


10...



9...



8...



7...



6...



5...



4...



3...



2...



1...




#15



Na rampie pojawia się powracający Jeff Hardy. Wchodzi do ringu i na dzień dobry wykonuje Twist of Fate na niczym nie spodziewając się Otundze. Po chwilę ToF laduje także na Mahala. Hardy idzie w kierunku Mankinda i...

NASTĘPUJE LOSOWANIE:

Losowanie #1:

Jinder Mahal (Jakub) vs. Adam Cole (Skilled)   

Mahal zwija się na ringu po otrzymanym Twist of Fate. Szansę w tym widzi kucający w lewym dolnym narożniku Cole. Cole opisz jak szykujesz atak na Jindera. Atakujesz go, po czym jakoś sprawnie go eliminujesz. Pamiętaj o ogromnych różnicach gabarytowych. Mahal leżysz po otrzymanym ciosie. Dopada do ciebie Cole. Opisz jak go rozpierdalasz i wypierdzielasz.

KŁ na 150 słów

Losowanie #2:

Mankind (Ryse) vs. Jeff Hardy (Luqi)

Hardy po bardzo sprawnym wejściu idzie w kierunku Mankinda. Zatrzymuje się, kiedy widzi jak rywal grozi mu skarpetą. Stoicie mniej więcej po prawej stronie ringu, do prawych narożników macie prawie taką samą odległośc. Opiszcie co się tutaj dalej dzieje. Ma się to zakończyć eliminacją w jakiś sposób. Mile widziane finishery.

KŁ na 160 słów

Losowanie #3:

Dolph Ziggler (Marceli) vs. Johnny Mundo (Ittam)

Mundo posyła Irish Whippem rywala do prawego gónego narożnika. Wskakuje stopami na dwie okoliczne dolne liny i zaczyna okładać twarz przeciwnika. Zmęczony Ziggler przyjmuje te ciosy na twarz. Opiszcie co tu siędalej dzieje, ma się to zakończyć eliminacją. Dowolnie jak to się stanie, byle realistycznie. (Ale Ittam postaraj się tym razem nie wywalać samego siebie na potrzeby story)

KŁ na 170 słów

Losowanie #4

Jay White (Carrick) vs. David Otunga (Szelton)

Otung dusi swojego rywala headlockiem. Leżycie mniej więcej po środku ringu. W końcu White zaczyna się podnosić. Opiszcie co tu się dalej dzieje. Możecie się bić, możecie się przemieszczać, co tam chcecie. Ma się to zakończyć eliminacją jednego z was.

KŁ na 150 słów
Losowanie #5

Seth Rollins (Grand) - Okazuje się, że jednak ta jedynka jest szczęśliwa

CZAS NA ODPIS 24 H


TABELA:

1. Seth Rolins - 1 eliminacja
2. Dolph Ziggler - 2 eliminacje

3. Shelton Benjamin - 0 eliminacji
4. Dude Love - 0 eliminacji

5. Adam Cole - 2 eliminacje
6. Chris Jericho - 0 eliminacji
7. CM Punk - 0 eliminacji
8. Cactus Jack - 0 eliminacji
9. Scarlett Bordeaux - 0 eliminacji

10. Jinder Mahal - 1 eliminacji
11. Jay White
12. Mankind
13. David Otunga
14. Johnny Mundo
15. Jeff Hardy


» Otis:


https://www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xs/public/all/2020/10/WWE_US_Championship--8a7032700a1cafff3403b6192157f15c.png


» Achievements:
- 1x WWE United States Championship - 1 x Otis (current)
- 1x WWE Intercontinental Championship - 1 x Kane (111 days)
-1x WWE United Kingdom Championship - 1 x Kane (7 day, last)

Vintage nWU
- 2x WWE Championship - 1 x CM Punk(91 days) 1 x The Miz(21 days)
- 2 x World Heavyweight Championship - 1 x Drew McIntyre (57 days) 1 x The Brian Kendrick (20 days)
- SmackDown Money in the Bank - 1 x The Brian Kendrick


Offline

 

#17 2020-06-11 19:11:00

 LUqi

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

440930
Skąd: mam ten smutek na twarzy?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1079
Punktów :   34 
WWW

Re: 4. 30 man Royal Rumble Match

Powrót jest jednym z najlepszych momentów w życiu sportowca. Publiczność szaleje z radości, komentatorzy wspominają Twoje osiągnięcia, a zawodnicy są zaskoczeni Twoim pojawieniem się. Odwyk jak i pomoc ze strony rodziny oraz pracowników WWE pomogła mi wrócić do pełni zdrowia. Droga na największą galę roku się rozpoczęła i chcę być swoim własnym kierowcą podczas tej podróży.

Po udanych dwóch akcjach stanąłem oko w oko z Mankind'em. Obaj jesteśmy znani ze swoich ekstremalnych akcji, które do dnia dzisiejszego są wspominane oraz pokazywane w promach gal. Zamaskowana legenda wyjęła swoją skarpetę na której widok uśmiech pojawił się w kącikach mych ust. Nie mogłem czekać aż zaatakuje jako pierwszy, więc po poprzedniej udanej serii ataków bez zbędnego tracenia czasu wyprowadziłem kopnięcie. Mick chwycił za mą stopę i pokręcił głową z dezaprobatą, jednak nadział się na sprytny Mule Kick, który posłał go za liny, jednak w ostatnim momencie wariacko złapał je ratując się przed eliminacją. Wystarczyło tylko dokończyć dzieło, które rozpocząłem. W mgnieniu oka znalazłem się przed moim rywalem i chwyciłem jego głową, naciągając najwyższą linę za pomocą jego klatki piersiowej. Twist Of Hate ujrzany po raz trzeci, uciął sen Mankinda o wygranej.


190 słów

KP jest w podpisie. Kilka słów od siebie. Podporą gimmick'u jest zawieszenie Jeff'a z powodu używek oraz jego próba odkupienia swoich win oraz staranie o to, żeby publiczność znów kochała go za to, za co uwielbiała go sprzed kilku lat. Tak, żeby Axron wiedział skąd ten odwyk itp.


___________________________________
https://pa1.narvii.com/6503/f57946da05c4088dc5f155309b680fbf66c80085_00.gif

ALEISTER BLACK
___________________________________
T R E A K
2   -   0   -   2
Win  -  Draw  -  Lost
___________________________________
C H I E V E M E N T S
- 1x Contender to WWE Champion (Jeff Hardy)
- 2x Contender to United States Champion (Crimson and AJ Styles)
- 1x Contender to Tag-Team Champion (Alex Shelley - MCMG)
- Last Two in Royal Rumble Match 2012 (Jeff Hardy)


https://media.tenor.com/images/628db16f829d6274478a849fd658423b/tenor.gif

Offline

 

#18 2020-06-11 21:16:56

 Szelton

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Zimbabwe/Równina Buszmenów
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 1561
Punktów :   76 

Re: 4. 30 man Royal Rumble Match

The Verdict (Thrust Spinebuster - from front grapple or avalanche) || Over the Shoulder Back-to-Belly Piledriver
Powerslam (Front or Scoop) || Belly-to-Belly Suplex
Falling Neckbreaker || Flapjack || (Avalanche) Arm Drag Takedown || STO || Super-Plex || Falling Gutbuster || Tigerbomb || Snap Kick-out DDT || Back Body Drop || Sidewalk Slam || Northern Lights Suplex || Release German Suplex || Big Boot || T-Bone Suplex || Dropkick || Fallaway Slam || Fireman's Carry Slam || Gorilla Press Slam || Tilt-A-Whirl Backbreaker || Turnbuckle Powerbomb || Capture Suplex || Russian Leg Sweep || Diving Clothesline || Full Nelson Slam || Vertical Suplex || Leg Drop || Elbow Drop || Clothesline || Spinning Side Slam || (Diving) Double Axe Handle
Rear naked choke || Arm Triangle Choke



Kiedy myślałem, że moja ringowa kariera dawno dobiegła już końca, pojawiła się przede mną szansa na wystąpienie w Royal Rumble. Byłem już jednym z najlepszych prawników w tym kraju, oraz sporo osiągnąłem w tej federacji. Coś mnie tknęło, żebym podjął jeszcze jedną próbę udowodnienia światu, że wciąż mam "to coś"! Znów stanąłem w świetle reflektorów, przed publicznością, która potrzebowała show. Poczułem, że to mój czas! Niedługo po wejściu do ringu zostałem brutalnie sprowadzony do parteru. Dosłownie. Jeff Hardy poczęstował mnie swoim finisherem. Zapamiętam to sobie, lecz na niego przyjdzie jeszcze czas. Teraz musiałem zająć się ważniejszym problemem, czyli Jay'em White'm. Nowozelandczyk stanął mi na drodze do celu, jaką była wygrana tego pojedynku! Dusiłem go headlockiem, obaj zeszliśmy do parteru na środku ringu. Musieliśmy się przenieść w lepsze miejsce, w pobliże lin. Puściłem go, a następnie zamroczyłem silnym Double Axe Handle'm. Bezwładny rywal dał się ponieść mojemu Irish Whip'owi, po którym przeleciał nad górną liną, choć został na apronie. Wywiązała się szarpanina na granicy ringu, którą postanowiłem przerwać. Cofnąłem się, a następnie dokończyłem eliminację poprzez Big Boot!


https://i.imgur.com/HhvoauZ.jpg
~CM Punk~

Achievements:

» 1x WWE Championship (as CM Punk - 83 days)

» 1x World Heavyweight Championship (as David Otunga)
(The longest reigning champion - 86 days)

» 2x Money In The Bank Briefcase
(1x as CM Punk, 1x as David Otunga)

» 1x 2nd Bragging Rights Cup Winner

» 1x Wrestler of the month (June 2013)

» Champion of the Year
(nWU Slammy Award 2013)

Offline

 

#19 2020-06-12 01:51:48

 Marceli

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 1458
Punktów :   66 

Re: 4. 30 man Royal Rumble Match

Potężne dudnienie w mojej głowie powtarzało się za każdym razem, gdy otrzymywałem od Johnny'ego Mundo ciosy. Czułem już duże zmęczenie, potęgowane przez otrzymane obrażenia. Jednak wszystko to schodziło na drugim plan, gdy przed oczami miałem ogromny napis "Wrestlemania". Widok ten sprawiał iż adrenalina uwalniała się w moim organizmie na nowo. Mundo jednak również był zmęczony po ciężkiej walce, co zwiększało prawdopodobieństwo popełnienia przez niego błędu. W końcu takowy się zdarzył.  Mundo odwrócił się na chwilę, spoglądając czy żaden inny przeciwnik nie rusza do ataku na niego. To był mój moment! Uchyliłem się w dół, po czym wymknąłem się z narożnika między nogami stojącego na linach Mundo. Arogancki przeciwnik zdecydował się zaryzykować. Wskoczył stopami na drugą linę w narożniku, następnie na trzecią, by po obróceniu wybić się i zaaplikować mi crossbody. Był to lekkomyślny atak. Shaman of sexy otrzymał w locie niespodziewany Superkick! Oszołomiony Mundo próbował pozbierać się po tej akcji. Ewidentnie jednak jego błędnik zawodził po tak mocnym kopnięciu w czaszkę. Próbując złapać równowagę, oparł się na linach. Brak pokory i nonszalancja zgubiły niedoszłego mistrza WWE. Po raz kolejny zatriumfowała moja determinacja i miłość do wrestlingu. Eliminacja była formalnością, gdy clotheslinem posłałem opartego na linach Johnny'ego poza ring!

Ostatnio edytowany przez Marceli (2020-06-12 02:00:33)


https://media1.tenor.com/images/4c40fe49dde3dcbd1545eb8e7d88d387/tenor.gif
Osiągnięcia: nWU sezon 1 jako Rey Mysterio
- 1 x US Champion
- 1 x Tag-Team Champion - with Jeff Hardy (Maricha)
- 1 x Cruiserweight champion
- 1 x WWE Champion
- First nWU Triple crown champion

nWU sezon 3 jako Dolph Ziggler
- 1x Intercontinental Champion

Offline

 

#20 2020-06-12 04:59:09

 Carrick

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Skąd: Rome
Zarejestrowany: 2017-04-13
Posty: 118
Punktów :   

Re: 4. 30 man Royal Rumble Match

Wściekłość i żal to najbardziej trafne określenia na uczucia dominujące w meandrach umysłu młodego White'a. Próba zdobycia głównego złota zakończona fiaskiem oraz szybka utrata inicjatywy w wieloosobowym starciu mocno nadszarpnęły jego ambicją. Nie mniej jednak dalej zamierzał odebrać to, co było mu przypisane, mianowicie wygranej w Royal Rumble Matchu. Duszenie przez powracającego Otungę nie poprawiało jego sytuacji. W końcu jednak Switchblade otrząsnął się, atakując łokciem korpus Davida. Rywal poluzował chwyt, a następnie posłał młodziana w kierunku lin za pomocą irish whipa. Jay odbił się, a po powrocie zatrzymał się przed oponentem, wymierzając mu poniżającego slapa. Sprowokowany Otunga ruszył niczym tur na cofającego o dwa kroki White'a, jednak ten pochylił się i złapał rywala w obrębie pasa, przerzucając go nad górną liną. Dawny reprezentant Nexus wylądował na krawędzi ringu po zewnętrznej stronie, a gdy próbował wejść z powrotem, został poczęstowany mocnym Lariatem. Cios był na tyle silny, aby strącić rywala z ringu. Amerykanin wylądował przy barierkach, a gdy uniósł głowę, ujrzał śmiejącego z niego White'a, który wciąż był bezpieczny.

Ostatnio edytowany przez Carrick (2020-06-12 05:06:21)


Jay White

1x NxT Championship (as Kenny Omega)

https://66.media.tumblr.com/005fa1fe66104d11574d9a65aac4eaf7/tumblr_p2ke07WSrK1v14udho1_500.gif

https://i.ibb.co/RSSNR88/55.png

Offline

 

#21 2020-06-12 06:13:02

 Ittam

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

12671395
Zarejestrowany: 2015-01-20
Posty: 506
Punktów :   

Re: 4. 30 man Royal Rumble Match

Kobiety nie lecą na przegranych, one kochają tych, którzy odnoszą sukces. Nie jestem już Guru of the Greatness, jedyne co czuję po tej porażce to wściekłość... Obijanie ciosami twarzy Zigglera pozwoliło dać upust mojej złości i przyniosło tymczasowe ukojenie, jednak wciąż było mi mało. Byłem zagubiony, gdyż poprzednia walka dzisiejszego wieczoru sprawiła, że straciłem swoją tożsamość. Nie wiedziałem już kim jest Johnny Mundo, silny gniew to jedyne co prowadziło mnie do wygrania Royal Rumble. Zeskoczyłem z dolnej liny, aby nabrać rozpędu i z furią wbić się w rywala, jednak ten w ostatniej chwili wykonał unik uciekając w lewą stronę. Show-Off korzystając z chwilowego przypływu adrenaliny chciał pójść za ciosem i wyprowadzić atak, jednak byłem wystarczająco czujny, by chwycić go w locie i przenieść ciężar ciała opponenta nad górną liną. Były mistrz Interkontynentalny nie zamierzał się łatwo poddawać i znajdując się na apronie wyprowadził punch prosto w moją głowę. Odwdzięczyłem się w analogiczny sposób, a Ziggler przechylił się do tyłu, co sprawiło, że publiczność zadrżała o ich ulubieńca, jednak zdołał wrócić do pionu dzięki trzymaniu górnej liny jedną ręką. Następstwem tej czynności było wyprowadzone przeze mnie kopnięcie. Gorycz po utraceniu szansy na złoto spotęgowała siłę, Enzuguri ostatecznie dopełniło eliminacji!



170+29

Offline

 

#22 2020-06-12 12:25:06

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: 4. 30 man Royal Rumble Match

Byłem całkowicie zamroczony. Niezbyt rozumiałem co się dzieje. Jedyne czego byłem pewien, to mocny chwyt zaciskający się na moich krótkich włosach. Osoba która mnie trzymała powoli pomagała mi wstać. To jednak nie mogło być nic dobrego, więc nie mogłem na to pozwolić. Zacząłem uderzać rękoma na oślep, próbując spowolnić rywala. Nic takiego się jednak nie stało, a ja wkrótce zostałem postawiony do pionu. Wyprowadziłem uderzenie łokciem do tyłu, a uchwyt zelżał. Wymierzyłem więc jeszcze dwa baty, po których się oswobodziłem. "Teraz posmakujesz gniewu władcy!" pomyślałem, odwracając się. Przed sobą zobaczyłem Cole'a, którego totalnie zatkały moje ciosy. Wściekły zaryczałem głośno i rzuciłem się z łapami na tego nędznego szczura, łapiąc go za szyję i w ten sposób przyduszając. Przepchnąłem tą niczego nie wartą kupę łajna do najbliższego narożnika i w akcie furii wyprowadziłem całą serię ciosów na środkową część ciała. To jednak nie był koniec. Postanowiłem, że najlepszym sposobem na pozbycie się tego nędznego robaka będzie Khallas! Rozgnieciony insekt zaległ blisko środka ringu. Będąc pełnym kultury i ogłady człowiekiem postanowiłem posprzątać ten bałagan, wyrzucając śmiecia nad górna liną.

150/150
28/30


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#23 2020-06-12 14:12:41

 Axron

http://i.imgur.com/392guXJ.png

Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 2237
Punktów :   44 

Re: 4. 30 man Royal Rumble Match

Od tej pory walki sędziuję wspólnie z Rafim.

Losowanie #1:

Skilled nie oddał swojego posta

Spoiler:

Adam Cole wyeliminowany przez Jindera Mahala

Losowanie #2:

Ryse to samo

Spoiler:

Mankind wyeliminowany przez Jeffa Hardy'ego

Losowanie #3:

Posty są bardzo podobne jakościowo i tutaj mieliśmy z Rafim spory problem. Niemniej z twoim postem Ittam naszym zdaniem jest taki problem, że albo chciałeś za dużo napisać, albo napisałeś za dużo i potem to skracałeś. Bo w momencie, kiedy zaczynasz robić opis walki panuje tutaj straszny chaos. Musiałem czytać parę razy, żeby to zrozumieć. W takich krótkach limitach ważne jest, aby się skupić maksymalnie na jednej prostej rzeczy, a ty niestety trochę przekombinowałeś.

Spoiler:

Johnny Mundo wyeliminowany przez Dolpha Zigglera

Losowanie #4:

Szelton post bardzo solidny, naprawdę nieźle. Za to post Carricka jest naprawdę bardzo dobry. Tutaj widać tę przewagę, że nasz White jest w gazie i pisze te posty regularne. Oba posty są poprawne, natomiast opis Carricka jest lepszy i lepiej się czyta cały post. Post Szeltona robi się od połowy słabszy

Spoiler:

David Otunga wyeliminowany przez Jay'a White'a

10...



9...



8...



7...



6...



5...



4...



3...



2...



1...



#16



Kto by się spodziewał? Na rampie pojawia się wielki czerwony potwór Kane. Zawodnik wchodzi do ringu nad górną linę, po czym wymierza solidny punch każdemu stojącemu na ringu poza ostatnim... Zigglerem, który to nadziewa się wprost na Chokeslam. Wszyscy zawodnicy leżą na ziemi. Kane zaś stoi po środku ringu.


10...



9...



8...



7...



6...



5...



4...



3...



2...



1...




#17



Na rampie pojawił się Aleister Black. Zawodnik ruszył w kierunku ringu i stanął przed wielkim czerwonym potworem. MIędzyczasie zaczął podnosić się Rollins, który natychmiastowo nadziała się na Black Mass. Aleister wysłał Kane'owi prowokacyjne spojrzenie. Ten nie czekając długo, podniósł Hardy'ego i jemu również wykonał na nim Chokeslam. Zawodnicy stali i patrzyli na siebie. Doszło do krótkiego starcia, z którego zwyciesko wyszedł Kane, powalając rozpędzonego przeciwnika Big Bootem. 

10...



9...



8...



7...



6...



5...



4...



3...



2...



1...



#18



A o to na rampie pojawia się Mark Henry. Najsilniejszy człowiek świata powolnym krokiem zmierza w kierunku ringu, gdzie czeka na niego Kane. Zawodnicy stanęli na środku ringu i zaczęliśmy mierzyć się spojrzeniami. Wymienili się kilkoma zdaniami. Wtedy na równe nogi podniósł się Mahal. Zawodnicy popatrzyli na niego,  złapali go za gardło i wykonali double Chokeslam. Henry uśmiechnął. Kane chciał wykorzystac sytuację i uderzył rywala punchem. Cios nie zrobił jednak większego wrażenia na Marku, który po chwili chwycił rywala i wykonał WSS.






10...



9...



8...



7...



6...



5...



4...



3...



2...



1...




#19



Wówczas na rampie pojawił się Bray Wyatt. Fiend powolnym krokiem sunął w kierunku ringu. W końcu znalazł się na kwadratowym pierścieniu. Na jego drodze stanął jedyny znajdujący się na równych nogach Henry. Mark chciał zaatakować, ale Wyatt był szybszy. Bray wykonał kilka sprawnych ciosów,  a następnie odbił się od lin i powalił rywala Big Bootem. Międzyczasie podniósł się Jay White. Doszło do krótkiego starcia między tymi dwoma zawodnikami.

10...



9...



8...



7...



6...



5...



4...



3...



2...



1...




#20



A oto i on! Na rampie pojawił się Gargano, który po kilku chwilach  wsunął się do ringu pod dolną liną i...

NASTĘPUJE LOSOWANIE:

Losowanie #1:

Mark Henry (Nole) vs. Kane (Arin)   

Siłujecie się w okolicach lin. Mamy tutaj do czynienia z prawdziwym starciem wagi ciężkiej. Henry opiera się klatką piersiową o liny, a Kane próbuje podnieść go za nogi i przerzucić go. Opiszcie co tutaj się dalej dzieje. Ma się to zakończyć eliminacją rywala.

KŁ na 150 słów

Losowanie #2:

Seth Rollins (Grand) vs. Johnny Gargano (Sedol)

Gargano wsuwa się na ring i od razu dopada do Rollinsa zasypując go szybkimi ciosami. Wymęczony Rollins nie jest w stanie blokować ciosów. Gargano opisz jak rozpierdalasz rywala i go wywalasz, a ty Rollins jak chcesz wygrać, musisz zastosować jakiś podstęp. Post ma się zakończyć eliminacją przeciwnika

KŁ na 160 słów

Losowanie #3:

Jay White (Carrick) vs. Dolph Ziggler (Marceli)

Oboje powoli podnosicie się z maty po otrzymanych ciosach. Gdy znajdujecie się na równych nogach, wasze spojrzenia się spotykają. Opiszcie co dalej się tu dzieje. Post ma się zakończyć eliminacją przeciwnika

KŁ na 170 słów

Losowanie #4

Aleister Black (Remik) vs. Jeff Hardy (Luqi)

Stojący Black dostrzega leżącego w narożniku Hardyego. Hardy podnosi się przy pomocy lin. Stoi w narożniku. Mierzycie się wzrokami. Po chwili dochodzi do starcia. Ma się to zakończyć eliminacją.

KŁ na 150 słów

Losowanie #5

Bray Wyatt (Zbooker) vs.  Jinder Mahal (Jakub)

Dotychczas dominujący na ringu Wyatt widzi leżącego Mahala. Zaczyna tauntować wykonanie swojego finishera. Mahal powoli zaczyna się podnosić. Opiszcie co dalej się tutaj dzieje. post ma się zakończyć eliminacją.

KŁ na 160 słów

CZAS NA ODPIS 24 H

TABELA:

1. Seth Rolins - 1 eliminacja
2. Dolph Ziggler - 3 eliminacje

3. Shelton Benjamin - 0 eliminacji
4. Dude Love - 0 eliminacji
5. Adam Cole - 2 eliminacje

6. Chris Jericho - 0 eliminacji
7. CM Punk - 0 eliminacji
8. Cactus Jack - 0 eliminacji
9. Scarlett Bordeaux - 0 eliminacji

10. Jinder Mahal - 2 eliminacje
11. Jay White - 1 eliminacja
12. Mankind - 0 eliminacji
13. David Otunga - 0 eliminacji
14. Johnny Mundo - 0 eliminacji

15. Jeff Hardy - 1 eliminacja
16. Kane - 0 eliminacji
17. Aleister Black - 0 eliminacji
18. Mark Henry - 0 eliminacji
19. Bray Wyatt - 0 eliminacji
20. Johnny Gargano - 0 eliminacji

Ostatnio edytowany przez The Axron (2020-06-12 14:16:39)


» Otis:


https://www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xs/public/all/2020/10/WWE_US_Championship--8a7032700a1cafff3403b6192157f15c.png


» Achievements:
- 1x WWE United States Championship - 1 x Otis (current)
- 1x WWE Intercontinental Championship - 1 x Kane (111 days)
-1x WWE United Kingdom Championship - 1 x Kane (7 day, last)

Vintage nWU
- 2x WWE Championship - 1 x CM Punk(91 days) 1 x The Miz(21 days)
- 2 x World Heavyweight Championship - 1 x Drew McIntyre (57 days) 1 x The Brian Kendrick (20 days)
- SmackDown Money in the Bank - 1 x The Brian Kendrick


Offline

 

#24 2020-06-12 15:56:23

Nole

http://i.imgur.com/mS3mjdl.png

Zarejestrowany: 2016-06-07
Posty: 3531
Punktów :   

Re: 4. 30 man Royal Rumble Match

World's Strongest Slam // World's Strongest Splash
Slingshot Corner Splash // Military Press Drop //Bearhug
Camel Clutch // Canadian Rack // Torture Rack // Nerv Hold
Swinging Full Nelson Slam // Corner Body Splash// Fallaway Slam // Tilt-A-Whirl Slam // Reverse Elbow // Big Elbow Drop // Scissor Stomp // Legdrop // Clothesline // Big Clothesline // Inverted Scoop Slam // Headbutt // Decapitator // Side Slam // Standing Body Crush // Double Backbreaker // Body Block // Big Boot // Body Toss // Flapjack // Delayed Vertical Suplex // Belly to Belly Suplex // Scoop Powerslam // Gorilla Press Slam // Heel Kick // Superplex // Running Powerslam // Banzai Drop // Powerbomb // Standing STO // Full Body Guilltone // Inverted Chokeslam // Two Hand Chokeslam



Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie, oparty klatką piersiową o liny musiałem bronić się przed błyskawicznym opuszczeniem kwadratowego pierścienia. Siła, jaka próbowała przerzucić mnie ponad najwyższym ze sznurów, była ogromna, lecz nie taka, z którą nie byłbym w stanie sobie poradzić. Nie bez powodu jestem nazywany najsilniejszym człowiekiem świata. Kane z niezwykłym zaangażowaniem dążył do wyeliminowania mnie, z całych sił próbował unieść me nogi do góry i przerzucić ponad linami. Jednakże skupiając się wyłącznie na dolnych kończynach całkowicie, odsłonił swą głowę, co pozwoliło mi wyprowadzić kilka solidnych łokci w ów część ciała rywala. Delikatnie zamroczony konkurent odsunął się, co momentalnie wykorzystałem, chwytając jego czaszkę i wyprowadzając potężny Headbutt! Wielki Czerwony Potwór zachwiał się, a ja poszedłem za ciosem. Pchnąłem przeciwnika na liny, rzecz jasna nie osiągając spodziewanego efektu w postaci eliminacji Glenna. Zatem musiałem dokończyć dzieła, biorąc delikatny rozbieg, ruszyłem na oponenta. Clothesline wykonany z tak ogromną siłą nie mógł zakończyć się inaczej, jak pożegnaniem Czerwonej maszyny ze starciem... Z niebywałą wściekłością wymalowaną na twarzy spojrzałem w kierunku pozostałych rywali i wyczekiwałem na kolejne wyzwanie! "That's What I Do!"


Mark Henry!




Osiągnięcia:
2# Tag Team Champion (Bully Ray, Big E)
1# NXT Champion (Tyson Kidd)
1# US Champion (Tyson Kidd)




https://iv.pl/images/cf911301993df67038199469218a318e.png
https://iv.pl/images/d08b7b327b3cca0025aca4957fe706a7.gif
https://iv.pl/images/aac97d164b7523538f60c80b04265de7.gif



JOHNNY GARGANO JEST PRAWOWITYM MISTRZEM IC

Offline

 

#25 2020-06-12 15:58:41

Remik

https://i.imgur.com/BajV2HR.png

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 1588
Punktów :   

Re: 4. 30 man Royal Rumble Match

Black utkwił swoje infernalne spojrzenie w podnoszącym się właśnie Hardy'm. Chociaż sam nie był postacią pejoratywną to stereotypy robiły swoje. Każdym na kogo obrócił wzrok targał dreszcz najprawdziwszej zgrozy. Dokładnie tak samo było w tym przypadku - Jeff nie mógł zaatakować, zgubił się w gęstej mgle przerażenia. Hellion bez zbędnej zwłoki ruszył na swoją ofiarę zaskakując ją w narożniku potężnym Bicycle Knee Strike'iem. Charismatic Enigma natychmiast osunął się bez życia na matę, został brutalnie wyrwany ze swojego kolorowego świata i zagubił się wrzucony w mroczną otchłań. To nie było nic osobistego, zwycięzca mógł być tylko jeden, a przez ostatni miesiąc Holender udowodnił, iż należała mu się walka o pas mistrza WWE. Wystarczyło po prostu zagwarantować sobie to miejsce na WrestleMani. Aby tego dokonać Dutch Destroyer ułożył głowę Amerykanina na stopie i powoli przywrócił go do pionu. Błyskawiczne Black Mass ostatecznie zgasiło mu światło oraz resztki nadziei na wiktorię w dzisiejszej batalii. The End natychmiast chwycił nieprzytomnego oponenta i wyrzucił go ponad trzecią liną. Tak oto dokonał swojej pierwszej eliminacji, każdy już wiedział, że może roztoczyć mrok i nad nim.


http://bankfotek.pl/image/1980093
Achievements:
2x WWE Champion (1x as Batista, 1x as The Undertaker)
2x Tag Team Champion (1x as Kane /w. Maricha; 1x as Adam Cole /w. Jakub ;x & LUqi)
1x WWE Intercontinental Champion (as The Miz) [57 dni]
#1 contender for WWE Championship (as Finn Balor)

https://i.imgur.com/0m7Ht2f.png


https://orig00.deviantart.net/94f1/f/2016/222/f/4/nwu_good_referee_v1_by_nwu5years-daddjmv.png


https://orig00.deviantart.net/e913/f/2016/222/d/0/nwu_good_referee_v2_by_nwu5years-daddjrf.png

Offline

 

#26 2020-06-12 20:54:48

 LUqi

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

440930
Skąd: mam ten smutek na twarzy?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1079
Punktów :   34 
WWW

Re: 4. 30 man Royal Rumble Match

Wymiana podbródkowych i sierpowych wprowadziła publiczność w euforię. Słyszałem tylko "Kreatury", a przed oczami miałem Aleistar'a, który nie zamierzał odpuścić. Po czwartym uderzeniu, złapałem się gwałtownie za obolałą twarz oraz uklęknąłem. Kątem oka zauważyłem swoją rodzinę oraz brata, który widząc mój wzrok na nim, krzyknął z całych sił "Delete". Tłumy fanów zawtórowała za nim, a Black rozejrzał się rozkojarzony po arenie. Miałem ich wielu za moimi plecami, a przez swoje błędy mogłem ich stracić. Przestałem wierzyć w siebie, jednak oni nie poddali się i zawsze byli ze mną w najtrudniejszych momentach mojego życia. Teraz czas się zrewanżować i pokazać im, że wciąż mam werwę oraz szansę na zwycięstwo. Aleistar wściekle złapał za me włosy i pomógł mi się podnieść. Brakowało mu tego, co ja zyskałem przez te wszystkie lata w tym biznesie. Doświadczenie, które wykorzystałem, żeby zwinnie znaleźć się za nim. Momentalnie "złamałem" jego plecy w rewers, a głowę usadowiłem pod pachą. Reverse Of Fate ucieszył moje dzieciaki, więc nie zwlekając ani sekundy dłużej dźwignąłem oponenta na nogi i wyrzuciłem go z kwadratowego pierścienia.


___________________________________
https://pa1.narvii.com/6503/f57946da05c4088dc5f155309b680fbf66c80085_00.gif

ALEISTER BLACK
___________________________________
T R E A K
2   -   0   -   2
Win  -  Draw  -  Lost
___________________________________
C H I E V E M E N T S
- 1x Contender to WWE Champion (Jeff Hardy)
- 2x Contender to United States Champion (Crimson and AJ Styles)
- 1x Contender to Tag-Team Champion (Alex Shelley - MCMG)
- Last Two in Royal Rumble Match 2012 (Jeff Hardy)


https://media.tenor.com/images/628db16f829d6274478a849fd658423b/tenor.gif

Offline

 

#27 2020-06-12 23:39:21

 Arin

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

46078632
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 1348
Punktów :   48 
WWW

Re: 4. 30 man Royal Rumble Match

Royal Rumble - jedno z wyjątkowych wydarzeń, które mogą być przepustką do świata chwały. Zwycięzca tego niezwykłego pojedynku z miejsca zapisywał się w historii wrestlingu. Jednym z kandydatów do odniesienia victorii w tymże zdarzeniu była ponad dwumetrowa, zamaskowana bestia. W myśl słów "veni, vidi, vici" zdominował uczestników walki. Pierwszym poważnym wyzwaniem miał stać się najsilniejszy człowiek na świecie, Mark Henry. Ten sam czarnoskóry zawodnik został skarcony przez Fienda, wobec czego był zmuszony do powstania z nóg. Próbował podnieść się , korzystając z lin, lecz był odwrócony plecami do centrum kwadratowego pierścienia. Kane momentalnie ruszył w stronę rywala, aby przerzucić go nad najwyższą z lin, obejmując jego dolne kończyny. Ważący blisko sto osiemdziesiąt kilogramów zapaśnik nie pozwolił na pozbycie się go z ringu, okładając Czerwonego Potwora wielokrotnie przy użyciu łokci. Ciosy spadające na całe cielsko Kane'a zatrzymały jego zapędy, co Henry wykorzystał, obracając się twarzą do oponenta. Wtedy został zaskoczony, Big Red Monster przycisnął prawą ręką szyję Afroamerykanina , a prawa grawitacji wykonały całą resztę. W ten oto sposób najsilniejszy mężczyzna z impetem wylądował poza ringiem. Jego nadzieja na sukces zgasła.


150/150
28/30




1st SEASON
nxt champion(davey richards)

tag team champion(kane & jimmy jacobs)


k y l e  o ' r e i l l y

Offline

 

#28 2020-06-13 00:36:54

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: 4. 30 man Royal Rumble Match

Pechowiec - tak pewnie określiło mnie całe środowisko związane z WWE, widząc jak pojawiłem się w ringu jako pierwszy. Nie przejmowałem się, ponieważ dokładnie znałem swoje cele, które realizowałem z każdym pojedynkiem. Jakiś czas temu zostałem mistrzem Interkontynentalnym, by za moment być jednym z kandydatów do wygrania Royal Rumble Match'u. Publiczność nadal nie wybaczyła mi ataku na kobietę, czego dowodem były motywacyjne okrzyki dla Gargano, który zbombardował mnie niezliczoną ilością ciosów. Niesiony dopingiem rywal chciał zmielić mnie w drobny mak, jednak byłem ciągle czujny i czekałem tylko aż popełni błąd, który mógłbym bezwzględnie wykorzystać. Nie bez powodu nazywali mnie pieprzonym cwaniakiem - zawsze potrafiłem wyjść z najgorszych opresji... czasami jak tchórz, ale to nie miało znaczenia, bo liczyła się skuteczność. W ringu panował chaos, w którym odnalazł się Johnny. Podnosiłem się za pomocą lin, a przyszłość tego biznesu ruszyła na mnie z zamiarem eliminacji. W odpowiednim momencie naciągnąłem liny, siadając na macie. Gargano przeleciał przez nie, jednak złapał sprężyste liny i mając nogi niewiele ponad podłogą, podciągnął się stając na apronie. Nim na niego stanął, to byłem już przygotowany, dlatego wyprowadziłem kopnięcie w jego szczękę. (Superkick) Gargano wyeliminowany!

Limit słów: 160/160
Margines: 28/30

Ostatnio edytowany przez Lord Grand (2020-06-13 00:39:12)



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#29 2020-06-13 12:36:04

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: 4. 30 man Royal Rumble Match

Władca nigdy nie powinien klękać przed nikim. Z tego powodu nie zamierzałem się poddawać. To ja jestem prawdziwym królem i to ja będę rządził! Na koniec wszyscy zrozumieją, kto jest kim w tej batalii i oddadzą mi pokłon. Zacisnąłem pięści i dźwignąłem się do stójki. Od razu pochwycił mnie łaknący królewskiej krwi Wyatt, próbując zaaplikować swój finisher. Nie dałem się jednak podejść. Gdy tylko paskudna łapa zacisnęła się na mojej szyi wyprowadziłem kopnięcie w krocze bestii. The Fiend zakwiczał z bólu i odpuścił uchwyt. Nie dałem mu ani chwili na otrząśnięcie się, momentalnie wykonując Full Nelson Slam. Wielkie cielsko gruchnęło z impetem o ringowe deski, a ja napiąłem mięśnie i wykrzyczałem kilka obelg w kierunku rywala. Byłem w transie. Podniosłem potwora tylko po to, by wrzucić go w pobliski narożnik, gdzie mogłem dalej się nad nim pastwić. Potężne razy spadły na przeponę Braya, odcinając mu powietrze i sprowadzając go do pozycji siedzącej. Przycisnąłem butem jego twarz, nie dając mu ani chwili wytchnienia. W końcu zdecydowałem się rzucić go na pożarcie lwom, najpierw aplikując wykańczające go Khallas, a następnie wyrzucając go ponad trzecią liną z ringu.

160/160
25/30


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#30 2020-06-13 12:52:40

 Carrick

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Skąd: Rome
Zarejestrowany: 2017-04-13
Posty: 118
Punktów :   

Re: 4. 30 man Royal Rumble Match

White wbrew swemu własnemu mniemaniu nie był nadczłowiekiem. Kolejne minuty spędzone w ringu wiele go kosztowały. Dodatkowo był on nadszarpnięty fizycznie na skutek poprzedniej walki. Kątem oka zauważył on również podnoszącego się Zigglera i w tym momencie odezwał się jego chłodny, analityczny umysł. Obaj zawodnicy po swoich poprzednich porażkach mieli dużo do udowodnienia w czasie tychże igrzysk. Switchblade miał plan, postanowił on zasymulować swój o wiele gorszy stan, opóźniając jednocześnie swoje powstanie. Show-off podniósł się jako pierwszy, będąc gotowym do wykonania swojej akcji kończącej i wyrzucenia oponenta. Nowozelandczyk wiedział, co się święci, podciągnął się za pomocą liny, a gdy przeciwnik ruszył, błyskawicznie odskoczył w bok, unikając niszczącego kopnięcia (Superkick). Noga Zigglera zawisła na górnej linie, a sam blondyn był w poważnych tarapatach. Chwilowo unieruchomiony rywal był łatwym kąskiem dla Jay'a, który zaszedł go od tyłu i wymierzył P O T Ę Ż N Y Low Blow! Klejnoty Dolpha zagruchotały, a jego twarz nabrała bladych odcieni. Widząc rywala w tym stanie, White złapał rywala za drugą nogę i bez większego wysiłku wyrzucił z ringu. Ten niezbyt chwalebny czyn nie umknął uwadze publiczności, która zareagowała donośnym buczeniem.

Ostatnio edytowany przez Carrick (2020-06-13 12:53:01)


Jay White

1x NxT Championship (as Kenny Omega)

https://66.media.tumblr.com/005fa1fe66104d11574d9a65aac4eaf7/tumblr_p2ke07WSrK1v14udho1_500.gif

https://i.ibb.co/RSSNR88/55.png

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotele Montego Bay https://www.hotelstayfinder.com/