Ogłoszenie




#1 2019-01-16 18:59:54

Ryse

http://i.imgur.com/e5m4pfC.png

Zarejestrowany: 2018-06-20
Posty: 277
Punktów :   

Segment w ringu: Willow

Segment w ringu: Willow




Byli zawodnicy

Jeff Hardy
Streak:
11-1-8

Achievements
1x US Champion(22.07.2018- 16.09.2018)

As Willow:
2-0-1


Offline

 

#2 2019-01-22 09:35:43

Ryse

http://i.imgur.com/e5m4pfC.png

Zarejestrowany: 2018-06-20
Posty: 277
Punktów :   

Re: Segment w ringu: Willow

Na titaronie wyświetla się Willow trzymający w ręku parasol i przechadzający się po backstagu

Willlow: Lio otwórz swój umysł! Wpuść mnie, teraz już nie ma ucieczki. Znalazłeś się w potrzasku, w sidłach swojego największego koszmaru, który wkrótce stanie naprzeciw Ciebie w ringu i zada Ci niewyobrażalny ból zabierając to co dla Ciebie najcenniejsze....Twój tytuł, a także twoją pewność siebie. Po naszym pojedynku obraz federacji nie będzie taki sam, jedyne co zaczniesz dostrzegać to ciemność. Gdy mrok zostanie uwolniony nie będzie ratunku. Mały, bezbronny i głupi Lio wpadnie w pułapkę własnego umysłu. Największym przeciwnikiem w walce o obronę tytułu jesteś Ty Rush, zanim to pojmiesz będzie już za późno. Wtedy dostrzeżesz jak Willow podnosi tytuł, zrozumiesz jak wielki błąd popełniłeś i postanowisz odejść. Już za kilka tygodni udowodnię Ci, że nie jesteś nadzieją federacji, a jedynie kolejnym zawodnikiem z przerośniętym ego. To my jesteśmy Willow, tak Lio jest nas więcej, lecz Ty tego nie dostrzegasz. Na każdym Twoim kroku towarzyszy Ci cząstka mnie, jeden z wielu którzy doprowadzą do twojego upadku. Upadku, który będzie równie szybki jak Twoja droga na szczyt. Tak naprawdę udało Ci się pokonać najsłabszą cząstkę mojego organizmu i to po wielkich problemach. Nie ukrywajmy Jeff był po prostu słaby, nie poradził sobie z ciężarem jakim był tytuł i udało Ci się to wykorzystać. Brawo, teraz jednak przyjdzie Ci zmierzyć się z czymś innym, z czymś o wiele groźniejszym i o wiele silniejszym. Jesteśmy zdeterminowani i niezłomni, ale przede wszystkim bezwzględni. Nie cofniemy się przed niczym aby odebrać to co tak bardzo ukochałeś, to czym chełpisz się przed innymi. Tak naprawdę zostałeś zaślepiony, nie dostrzegasz niczego innego poza czubkiem swojego nosa. Jestem Pan Lio Rush i jestem mistrzem, heh jakie to dziecinne i jakże proste. Widać, że na chwilę obecną nie dostrzegasz tego co najważniejsze, nie widzisz że mrok napełnia Twoje serce. Tak na prawdę to ja już w Tobie siedzę i czekam na przebudzenie ciemności mojego naturalnego środowiska, gdzie nie znajdzie się miejsca dla takich osobników jak Ty, Czas wyeliminować słabości Lio, dołącz do Nas Willlow Cię pragnie, a jeśli odmówisz. Zostaniesz zgładzony !




Byli zawodnicy

Jeff Hardy
Streak:
11-1-8

Achievements
1x US Champion(22.07.2018- 16.09.2018)

As Willow:
2-0-1


Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl