Ogłoszenie




#1 2018-11-19 18:36:59

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Segment otwierający: Tommaso Ciampa /w. Johnny Gargano

Segment otwierający:
Tommaso Ciampa /w. Johnny Gargano

Offline

 

#2 2018-11-23 17:26:15

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Segment otwierający: Tommaso Ciampa /w. Johnny Gargano



"Rebel Heart" nagle uderzyło we wszystkie głośniki, które tylko znajdowały się na arenie, co znacznie ożywiło publiczność. Momentalnie w górze pojawiły się transparenty z podobiznami Gargano, czy również hasłami, które miały go motywować - i tak również było, motywowały go cholernie. Uśmiechnięty zapaśnik pojawił się na rampie i z uśmiechem na twarzy rozejrzał się po arenie, dostrzegając dosłownie wszystko. Johny pewnie ruszył przed siebie, charakterystycznie machając rękoma na boki. Trasa nie trwała zbyt długo i Johnny dosłownie po kilkunastu sekundach wskoczył na apron, by chwilę później przejść między linami i stanąć stopami na deskach maty ringowej. Gargano poprosił pomocników o mikrofon, który pojawił się w jego dłoni po krótkiej chwili. Johnny wyprostował się i delikatnie uśmiechnął, pomimo że chwilę wcześniej widać było jego zniesmaczenie oraz rozgoryczenie ostatnimi wydarzeniami jakie miały miejsce tydzień wcześniej.

Johnny Gargano: Uwierzcie, że naprawdę ciężko jest mi tutaj stać i patrzeć każdemu z Was prosto w oczy... Nie potrafię sobie wybaczyć, że przegrałem z Kanem - byłem naprawdę blisko zdobycia tego pasa, ale niestety wymsknęło mi się to spod kontroli i rezultat tej walki okazał się być zupełnie inny niż sobie wyobrażałem. Co mogę rzec? Tylko jedno - przepraszam... *cheer*
Nie oczekuje zrozumienia, ale wsparcia, ponieważ dzięki niemu ciągle chcę się rozwijać i iść po swoje, ale po raz kolejny na mojej drodze ktoś staje... i tym razem jest to Tommaso Ciampa! Co Ty sobie myślisz?! Nie potrafisz stanąć ze mną twarzą w twarz i zmierzyć się jak równy z równym?! Uciekasz się do podstępnych manewrów i atakujesz znienacka... Jesteś zwykłym tchórzem! Nie puszczę Ci tego płazem... Tego akurat możesz być pewny, że wkrótce karma wróci i sam zasmakujesz to, co czynisz. Takie czyny zawsze odwracają się do nas i uderzają w nas z podwójną siłą... Masz już pełne portki?!

Johnny uśmiechnął się pod nosem, a publiczność zareagowała cheerem, którym okrył się sam zainteresowany. Gdy Gargano chciał kontynuować swoją wypowiedź nagle głośne buczenie fanów zwróciło uwagę Johnnego ku rampie, na której pojawił się Tommaso Ciampa. Robi się naprawdę gorąco!



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#3 2018-11-30 04:49:56

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Segment otwierający: Tommaso Ciampa /w. Johnny Gargano

Fala nienawiści płynąca ze strony każdej istoty zebranej w tym miejscu ukazywała prawdziwe oblicze osób, które kupują bilety na to show. Ta kilku tysięczna publiczność, była doskonałym przykładem tego co reprezentował każdy z nas, bieda, strach, brak perspektyw by zmienić swe życie. Gdy pojawia się zbawca, człowiek różniący się od wszystkich, mający plany, perspektywy oraz pomysł jak z marzeń zrobić rzeczywistość zostaje wyśmiany. Wytykanie palcami jest rzeczą ludzką, każdy lubi śmiać się z kogoś, samemu ukrywać przed sobą wady. Gdy na arenie pojawił się Johnny Gargano wówczas fala euforii wypełniła to miejsce, pojawił się bowiem gość, który był jak reszta. Raz wygrywał, raz przegrywał i co z tego? Nic. Zupełnie nic. Dlaczego, więc gdy pojawia się ktoś inny zawsze reagujemy mową nienawiści? Plujemy zamiast zastanowić się? Ponieważ każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą. Doskonale wiedział to Tommaso Ciampa, atak na Gargano był tylko przedstawieniem planu. Johnny był pionkiem w grze czarnego serca, skoro Ci nieudacznicy lubią kogoś takiego jak "Johnny Wrestling", oczywiste będzie ze połamanie i upuszczenie juchy ich "ulubieńcowi" będzie równoznaczne z wypowiedzeniem wojny każdemu z osobna. Stając na rampie, Tommaso popatrzył na swoją ofiarę i tylko się uśmiechnął, po czym przykładając mikrofon do ust powiedział:

Tommaso Ciampa: Skończyłeś?



Tym samym kończąc swoją wypowiedź skierował się na zaplecze, zostawiając zdziwionego Johnnego w ringu.

Renee Young: Co to miało znaczyć? Mieliśmy usłyszeć wyjaśnienia ataku sprzed tygodnia, a jedyne co dostaliśmy to całkowicie ignorującą oraz ośmieszającą wypowiedź w stronę Johnnego? Czy można to wogóle nazwać wypowiedzią?

Michael Cole: Cóż, wydaje mi się że w tej wiadomości jest ukryty przekaż. Johny Gargano był tylko przypadkową ofiarą.

Corey Graves: Czy wy naprawdę tego nie widzicie? Serio? CIAMPA pokazał właśnie że nieważne kto będzie jego przeciwnikiem, nie może czuć się bezpiecznie. Tu nie chodzi o bilans wygrany/przegrany tutaj chodzi o wiadomość wysłaną wszystkim zawodnikom w szatni. Black Heart wrócił i zrobi wszystko by odzyskać utracone kilka miesięcy temu miejsce.



http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Эль-Аюн 1704 Najah Tevragh Zeina