Ogłoszenie




#1 2018-09-20 20:12:15

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

#5. Randy Orton vs. Roman Reigns

#5. Singles Match:
Randy Orton vs. Roman Reigns
Sędziowie pomocniczy: Grand, Stif
Sędzia główny: Maverixx

Offline

 

#2 2018-09-21 14:34:28

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #5. Randy Orton vs. Roman Reigns

Wbijam


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#3 2018-09-24 14:23:40

 Maverixx

https://i.imgur.com/1WlQtvK.png

Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 1486
Punktów :   28 

Re: #5. Randy Orton vs. Roman Reigns

Próbowałem się skontaktować z Remikiem, ale bezskutecznie.
Randall - walnij mi tu booking walki, możesz opisać samą końcówkę. Możesz nawiązać do porażki z zeszłego tygodnia i jak Orton chce się po prostu na kimś wyżyć. Możesz użyć Authority po walce.


https://66.media.tumblr.com/179a70460819456f1ce647cf57e7d1aa/tumblr_inline_p8cbwf8f471vgj8rv_400.gif


http://freegifmaker.me/img/res/1/5/2/7/5/0/15275073551181686.gif

Offline

 

#4 2018-09-24 17:47:15

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #5. Randy Orton vs. Roman Reigns

Reigns wyglądał na obitego i bardzo zmęczonego. Przeszedł istną katorgę - tak naprawdę ten moment definiuje go jako wojownika. Ten fakt dodawał mi jeszcze więcej siły, a także chęci do siania terroru. Tego wieczoru był w moich rękach tylko workiem treningowym. Kolejne ciosy, które wyprowadzałem zadawały mu coraz większy ból. W pewnej chwili po prostu "odcięło mu prąd". Wszelkie próby przejęcia inicjatywy spełzały na niczym, a ja dumnie kroczyłem po kolejne zwycięstwo. Czyżby Big Dog został pożarty przeze mnie - jedynego drapieżnika w federacji? Taki rozwój sytuacji był bardzo prawdopodobny, ale nie mogłem stracić nad sobą kontroli. Musiałem myśleć jak rasowy myśliwy, zastanawiać się nad każdym krokiem, aby ofiara nie wymknęła się z rąk. Triple H siedział obok ringu uważnie przyglądając się moim poczynaniom. Musiałem pokazać mu, że postawił na najniebezpieczniejszego i najpewniejszego osobnika w całym rosterze dlatego wygrana była na wagę złota. Strowman również musiał czuć, że nasza władza jest bezpieczna, a ja potrafię udźwignąć na barkach ciężar bycia liderem najbardziej dominującej frakcji. Stałem w narożniku, a wszelkie myśli przepływały przez mój umysł nieustannie tworząc w nim kolejną wyrwę. Musiałem zapanować nad własnym ja - pokazać światu, że prawdziwy mistrz w WWE jest tylko jeden.

Kiedy nadarzyła się kolejna okazja po prostu wystartowałem. Big Dog podparł się na rękach, a ja z całym impetem wyprowadziłem kopnięcie w jego brzuch. Huk rozniósł się po całej arenie - kiedyś chętnie bym się ponabijał z rywala, ale teraz nie jest mi to na rękę. Prezes dał mi jasno do zrozumienia, że jeśli chcę być prawdziwym mistrzem i nadal mieć tutaj największe przywileje muszę wyciągać wnioski z porażek. Tak też zrobiłem - już nigdy nikt nie zobaczy zdekoncentrowanego Randalla. Zamiast odwracać się od przeciwnika, nie dałem mu nawet centymetra wolnej przestrzeni. Pociągnąłem go za włosy i wepchnąłem, a kiedy znalazł się w pozycji stojącej wyprowadziłem szybki European Uppercut. Roman złapał się za szczękę i uderzył plecami o pobliski narożnik. Trafił na ślepą uliczkę bez wyjścia co skrzętnie postanowiłem wykorzystać. Zalałem go falą niekontrolowanych uderzeń, a następnie kopnięć. Cała akcja ofensywna sprawiła, że Reigns leżał u mych stóp. Oczywiście sędzia próbował interweniować, ale było już za późno bowiem mój rywal był już dostatecznie obity, a ja spokojnie mogłem odpuścić. Choć publiczność głośno dopingowała swojego bohatera ja słyszałem jak on dyszy i próbuje złapać jak największe hausty powietrza. Uniosłem lekko prawo kącik ust ku górze, aby dać znać, że czuję się pewnie i tak rzeczywiście było. Pełen werwy złapałem oponenta za rękę i szarpnąłem. Następnie ułożyłem jego nogi na drugiej linie, a głowę zablokowałem używając zmodyfikowanego Headlock Clutchu. To było idealne ułożenie ciała mej ofiary do jednego z ostatnich ataków. Po chwili Spike DDT stało się faktem, a czaszka Reignsa ułożyła się na macie nienaturalnie. Nie wrzasnął zbyt głośno dlatego prawdopodobnie nie doznał kontuzji czego oczywiście mocno żałuję. Po całej serii wyprowadzonych ataków począwszy od początku pojedynku naprawdę czułem zmęczenie. Dlatego w jednej chwili kiedy mięśnie powoli odmawiały mi posłuszeństwa upadłem na matę i zacząłem bić o nią pięściami. Nie spuszczałem wzroku z przeciwnika, musiałem być czujny i dynamiczny, a zarazem brutalny. Te cechy odróżniały mnie od reszty i pozwoliły osiągnąć sukces dlatego należy je wykorzystywać. Kiedy Big Dog za pomocą lin stanął na nogi natychmiast podbiegłem pod niego i z pełną radością wykończyłem go poprzez RKO. Po perfekcyjnie wykonanej akcji kończącej momentalnie przypiąłem rywala. Kiedy sędzia odliczył moją ofiarę do trzech Triple H wstał i zaczął bić brawo, natomiast Strowman był widocznie nabuzowany i pragnął wreszcie dać upust swojej niedźwiedziej sile. Prezes tylko poklepał olbrzyma po ramieniu, a Braun zaczął kroczyć w kierunku miejsca walk. Muzyka ucichła, a ja wstałem. W jednej chwili poczułem niesamowity przypływ energii - nigdy nie odmawiałem dzieła zniszczenia poczętego na bezsilnych stworzeniach. Mogłem bić bez opamiętania, ponieważ mój serdeczny przyjaciel Triple H dał mi taką możliwość.

Strowman i ja po chwili zaczęliśmy wyprowadzać stompy na całym ciele przegranego. Reigns był ledwo żywy, ale nikt nie odważył się nam przeciwstawić. Według mnie kopnięcia nie robiły na nim dostatecznego wrażenia. Uklęknąłem więc i biłem pięściami prosto w jego głowę krzycząc przy okazji, że jest zerem. Braun natomiast szykował się do swojej części w spektaklu. Widząc, że olbrzym wręcz dyszy z powodu niespożytej siły po prostu odsunąłem się od Reignsa. Mój przyjaciel złapał go za włosy i sprowadził do stójki, a następnie wykonał zabójcze duszenie, które zdecydowanie mogło posłać Romana do szpitala. Katagatame stało się faktem. Braun puścił swoją ofiarę dopiero wtedy kiedy naprawdę stracił przytomność. Jego oczy były zamknięte i bezwładnie upadł na nogi, które miały się pod nim ugiąć. Wyprzedziłem jednak tę sytuację i dołożyłem kolejne RKO, po którym Triple H wszedł do ringu. Razem ze Strowmanem staliśmy nad zniszczonym przeciwnikiem, a prezes ustawił się obok mnie. Podał mi mój pas mistrzowski, a następnie wraz z Braunem unieśli moje ręce ku górze. Wtedy wiedziałem, że powróciłem na właściwy tor. Dyrekcja znów zwycięża.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Ustrzyki Dolne HĂ´tels Sanderling