Ogłoszenie




#1 2018-08-30 12:02:32

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

#2. Kevin Owens vs. Lio Rush - singles match

#2. Singles Match:
Kevin Owens vs. Lio Rush
Sędziowie pomocniczy: Eronics & Szelton
Sędzia główny: Spajk



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#2 2018-08-30 22:04:16

 Stif

http://i.imgur.com/e5m4pfC.png

54321434
Zarejestrowany: 2014-12-28
Posty: 1222
Punktów :   

Re: #2. Kevin Owens vs. Lio Rush - singles match

Wbijam


https://i.imgur.com/dwoBuiL.png

Lio Rush

1# United States Champion (Lio Rush)
1# United Kingdom Champion (AJ Styles)

Offline

 

#3 2018-08-30 23:13:42

 Poradek

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

9011588
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 744
Punktów :   27 

Re: #2. Kevin Owens vs. Lio Rush - singles match




http://4.bp.blogspot.com/-uqYf9-QxG3A/VIxmW9qvpfI/AAAAAAAATpc/kxNLcLDRqdE/s1600/Entrance%2B1.gif

Na arenie panowała istna grobowa atmosfera. Stłumione odgłosy publiczności przerywały od czasu do czasu ciszę panującą na całej arenie. Wszyscy fani spoczywali na swych miejscach obserwując główną rampę. Nagle na telebimie pojawiły się pewne napisy, a dokładniej trzy wyrazy przez które cała zgromadzona publiczność powstała z miejsc i na przemian poczęła skanować nazwę nadchodzącego zapaśnika, inni zaś wręcz ze zdwojoną siłą poczęli przybierać charakterystyczną pozę dla tego zapaśnika, okazując w ten sposób swe zadowolenie i zarazem podniecenie. Kiedy kamera w końcu swój obiektyw skierowała na wielki ekran widniały tam dane ulubieńca i zarazem zagrożenia innych gwiazd WWE. Po upływie kilku sekund z głośników wybrzmiało dobrze znana ścieżka dźwiękowa. Odgłosy ciężkiej gitary i elektroniki zaparły powietrze w piersiach niejednego krytyka. Niespodziewanie na głównej rampie pojawiła się długo wyczekiwana persona, a jest nią Kevin Owens! Fani WWE od razu zareagowali na jego przybycie solidnym sloganem "Fight Owens Fight". Mr. Wrestling, jak gdyby nic począł powoli przemieszczać się w kierunku kwadratowego pierścienia.  Później prześlizgnął się po dolną liną i tak oto zameldował się w ringu.



https://i.gifer.com/Db3B.gif

3/0/1

Osiągnięcia:

- WH Champion (1x, John Cena)
- US Champion (1x, Finn Balor)
- IC Champion (1x, Daniel Bryan)
- Divas Champion (1x, Alexa Bliss)

Offline

 

#4 2018-08-31 07:48:05

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: #2. Kevin Owens vs. Lio Rush - singles match

Chce żebyście opisali mniej więcej połowę starcia. Do tej pory walka była wyrównana. Owens stoi na środku po wepchnięciu Lio do narożnika.

500 słów






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#5 2018-08-31 12:57:59

 Stif

http://i.imgur.com/e5m4pfC.png

54321434
Zarejestrowany: 2014-12-28
Posty: 1222
Punktów :   

Re: #2. Kevin Owens vs. Lio Rush - singles match

Halę przepełniały donośne okrzyki nędznych kibiców, jedni woleli wspomagać nimi Kevina, inni zaś buczeć na mnie. Idioci serio myśleli, że to choć w najmniejszym stopniu na cokolwiek wpływało... Pojedynek trwał w najlepsze i mimo, że sprawiał wrażenie wyrównanego to z każdą kolejną sekundą w której moja dominacja aż nadto nie była widoczna czułem, że przegrywam. Po raz kolejny dałem się wepchnąć w narożnik, po raz kolejny pozwoliłem, aby moja droga po upragnioną wiktorię została zblokowana i jednocześnie zwieńczona bolesnym uderzeniem! Miałem już tego wszystkiego serdecznie dość. Najbardziej utalentowany zawodnik i przyszłość tej federacji męczyła się w nic nie znaczących walkach o pietruszkę. Myślicie, że moja ostatnia porażka na PPV z Gargano to był efekt tego, że byłem słabszy fizycznie albo brakowało mi umiejętności? Nic z tych rzeczy! Po co miałem się przemęczać w nic nie znaczących pojedynkach, powiedzmy to w końcu głośno - o gówno! Byłem stworzony do batalii o najwyższe cele, mistrzostwa. Nikt nie znał mnie tak dobrze jak ja sam i doskonale zdawałem sobie z tego sprawę, że tak naprawdę co tydzień powinienem znajdować się w samym Main Evenecie!

Przepełniała mnie niewyobrażalna wściekłość. Choć, ciasno przepływająca przez me żyły krew wydawała się wręcz buzować, to nadal potrafiłem zachować trzeźwość umysłu. Nikt nie był tak pomysłowy i sprytny jak ja, co miałem zamiar za moment wszystkim przypomnieć! Gdy Kevin wystartował w mym kierunku, zapewne z zamiarem "połączenia" mnie z narożnikiem, w ostatniej chwili zrobiłem krok w przód i nadziałem cielsko rywala na swój wysunięty łokieć. Wręcz śmieszne było to jak łatwo przyszło mi z powrotem odzyskać inicjatywę na dłuższy czas, ponieważ po chwili dziecinnie prosty Dropkick stał się faktem! Zamroczony Owens przytulił śnieżnobiałą matę, a ja nie chcąc nie skorzystać z bliskiej obecności narożnika, prędko wdrapałem się na niego. Czułem jak wszystkie reflektory i kamery były skierowane tylko na mnie. Bydło buczało, ja w centrum uwagi, dominowałem w ringu - wszystko w końcu wróciło na swoje miejsce. Prostym ruchem ręki podsyciłem jeszcze atmosferę panującą na trybunach po czym wykonałem nic innego jak przewspaniały Standing Moonsault! Chyba tym ciosem nie pozostawiłem nikomu złudzeń kto w tej federacji posiada największe umiejętności! Owens, Gargano - każdy nich był taką samą miernotą i zapewne każdy z nich zdążyłby połamać się trzy razy podczas wykonywania takiej akcji!


https://i.imgur.com/dwoBuiL.png

Lio Rush

1# United States Champion (Lio Rush)
1# United Kingdom Champion (AJ Styles)

Offline

 

#6 2018-08-31 23:04:01

 Poradek

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

9011588
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 744
Punktów :   27 

Re: #2. Kevin Owens vs. Lio Rush - singles match


Opowiadając się po stronie dobra nie przypuszczałem, że moja kariera z miejsca ruszy w odpowiednim kierunku. Ze znienawidzonego zapaśnika, zostałem przemianowany na ulubieńca publiczności. Fani, którzy do tej pory buczeli na mnie aktualnie zaczęli mi gromko i ochoczo dopingować. Moje gadżety sprzedawały się niczym gorące bułeczki, a w mediach społecznościowych nie schodziłem z piedestału. Nawet w pojedynku z Lio Rushem szło mi wyjątkowo dobrze. Niby walka była wyrównana, ale tak naprawdę szala zwycięstwa chyliła się ku mojej osobie. W końcu nazywałem się Mr.Wrestling. Byłem namacalnym uosobieniem tego biznesu i żaden czarny gangster nie mógł mi w tamtej chwili zaszkodzić.

Walczyłem brutalnie i zarazem skutecznie. Osłabiałem jego kończyny i wykorzystywałem ku temu wszystkie możliwe elementy konstrukcyjne ringu zgodne z regułami zwykłego pojedynku. Najbardziej pamiętnym momentem było wepchnięcie rywala w narożnik. Impet był tak duży, że aż publiczność zawyła z bólu. Ja zaś z uśmiechem na twarzy stałem gdzieś na środku kwadratowego pierścienia i uniosłem swe ręce w geście tryumfu. Wykrzyczałem nawet, że jestem najlepszy i żaden nowicjusz mnie nie pokona. Normalnie po tych słowach zostałbym skwitowany gwizdami, ale przejście na dobrą stronę mocy cudownie odmieniło ten stan. Licznie zgromadzona publiczność cieszyła się jak dzieci. Byłem w lekkim szoku, no ale cóż... Takie jest już to życie.

Po chwili celebracji wykonałem dwa kroki w przód, ponieważ Lio zdołał się odkleić od wspomnianego narożnika. Sprawnie obniżyłem swe ciało, poprzez pochylenie górnej części tułowia i ugięciu nóg w stawach kolanowych. Dzięki temu akcja o nazwie Back Body Drop przeszedł do historii. Rush po nabraniu wysokości opadł, niczym kamień w wodę. Impet uderzenia jego pleców z ringową matą spowodował odczuwalne drgania. Ja jednak zamierzałem kuć żelazo dopóki było one gorące. Natychmiastowo obróciłem się na pięcie i z jednego kroku się wybiłem. Gdy znalazłem się nad jego odsłoniętą klatką piersiową opuściłem swe nogi. Tak oto fani ujrzeli Double Foot Stomp. Moja własna masa zrobiła swoje. Lio o mało co nie wypluł swoich wnętrzności. Jego mina rozbawiła mnie, ale nie miałem czasu na napawanie się tym komicznym widokiem. Zamiast tego powstałem i wskazałem prawą dłonią na najbliższy narożnik. Fani w oka mgnieniu zachęcili mnie, abym wspiął się na ten przedmiot. Tak też uczyniłem. Jak tylko najszybciej potrafiłem wdrapałem się na najwyższy punkt narożnika. Następnie przyjąłem charakterystyczną pozę legendy ECW RVD. Nawet wykonałem jego ruchy, lecz zamiast wybrzmienia jego pełnym inicjałów fani wykrzyczeli "Fight Owens Fight", a ja tuż po tym wybiłem się i wykonałem efektowne obroty wymagane do manewru 450 Spalsh.

Może i byłem szaleńcem, ale za to mogłem się napawać bólem rywala. Dominowałem, a o to chodzi w tym biznesie. W końcu kto nie ryzykuje nie pije szampana.



https://i.gifer.com/Db3B.gif

3/0/1

Osiągnięcia:

- WH Champion (1x, John Cena)
- US Champion (1x, Finn Balor)
- IC Champion (1x, Daniel Bryan)
- Divas Champion (1x, Alexa Bliss)

Offline

 

#7 2018-09-01 12:58:53

 Szelton

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Zimbabwe/Równina Buszmenów
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 1561
Punktów :   76 

Re: #2. Kevin Owens vs. Lio Rush - singles match

Stif: jest to post napisany dość solidnie, do czego zdążyłeś już nas wcześniej przyzwyczaić. Wstęp zacząłeś od swojej niechęci wobec publiczność, jak na heela przystało. Wprowadziłeś czytelnika w atmosferę pojedynku, gdzie to Twój rywal miał inicjatywę. Następnie odniosłeś się do swojej ostatniej walki z Johnny'm Gargano na MitB. Szanuję to, że podkreślasz fakt, iż Twoja postać jest stworzona do rzeczy wielkich. Nie jestem jednak pewien jak mam rozumieć Twoje usprawiedliwianie się w stosunku do ostatniej porażki na PPV. Wiadomo, że zapaśnicy wyrabiają sobie nazwisko w non-title matchach, a dopiero potem dostają push na pasy mistrzowskie. Czy mam to uznać za część gimmicku? W porządku kontra w narożniku, choć pamiętaj, że Twój Lio jest jakieś 30 kg lżejszy od Owensa, także jeden łokieć z Twojej strony nie mógłby go zbyt porządnie zamroczyć. Dalej wykonany Dropkick no i znów celnie opisujesz swoją chęć zostania główną gwiazdą rosteru wraz ze wskazaniem wrogości w stronę widowni. W sumie po wykonaniu jednego "normal movesu" stwierdzasz, że już dominujesz, chyba trochę na to za wcześnie. Następnie wchodzisz na narożnik i chcesz wykonać akcję wysokiego ryzyka. No w porządku. Problem jest tylko, że opisałeś akcję "Standing Moonsault". Jak wiadomo, sama nazwa "standing" wskazuje, że ten chwyt wykonuje się ze stójki na macie na leżącym rywalu. Powinieneś był użyć "Diving Moonsaultu". Na sam koniec znów celne opisanie swojej wyższości nad ostatnim i obecnym przeciwnikiem. Ogólnie językowo poprawnie, momentami zabrakło kilku przecinków albo zdarzyła się jakaś literówka (np. "Main Evenecie"). Momentami myślę też, że mogłeś lepiej zbudować niektóre zdania. Np.: "ciasno przepływająca przez me żyły krew" - nie wiem w sumie czy krew może ciasno przepływać?   "Pojedynek trwał w najlepsze i mimo, że sprawiał wrażenie wyrównanego to z każdą kolejną sekundą w której moja dominacja aż nadto nie była widoczna czułem, że przegrywam." - dominacja jest albo jej nie ma, mogłeś ją mieć albo ją stracić, nie jestem pewien czy może być z kolei "aż nadto niewidoczna"; "a ja nie chcąc nie skorzystać z bliskiej obecności narożnika, prędko wdrapałem się na niego." - chodzi mi o to "nie chcąc nie skorzystać", no nie wygląda to zbyt naturalnie. Ja oczywiście rozumiem o co w tamtych Ci chodziło, choć musiałem niekiedy zwolnić, zatrzymać się, przeczytać jeszcze raz. Być może nie wszyscy zrozumieliby o co chodziło. Staraj się popracować nad poprawą takich drobnych mankamentów, aby post był jak najbardziej przyjemny w odbiorze. Ogólnie nie było źle, ale mamy nad czym popracować.

Poradek: od samego początku Twój post się dobrze zapowiadał. Mam wręcz wrażenie, że ten tekst jest w jakiś sposób lepszy niż Twój post z MitB, choć może jeszcze to wrażenie jest jeszcze trochę subiektywne. Fajnie, że akceptujesz fakt, iż Kevin Owens, którego prowadził wcześniej Grand odcisnął swoje piętno w tej federacji i był wcześniej heelem, a teraz gdy Ty nim powróciłeś dokonał zmiany stron. Jest we wstępie dużo gimmicku, gdzie ewidentnie wskazujesz, iż face turn Twojej postaci dobrze wpłynął na rozwój Twojego Owensa, gdyż fani go polubili, a jego gadżety się dobrze sprzedają. Celny shoot w stonę Lio, nazywając go "czarnym gangsterem", choć wyczuwam lekko podtekst rasistowski . Dalej dobre wprowadzenie do walki, została też zawarta interakcja z publicznością. W trzecim akapicie troszkę wkradło Ci się sporo tego oficjalnego słownictwa, na które ostatnio narzekałem. "poprzez pochylenie górnej części tułowia i ugięciu nóg w stawach kolanowych" - no chyba sam przyznasz, że jakbyś tak z kimś rozmawiał i ktoś by Ci opowiadał o tym co robił, że np. nie wiem, odpalał samochód i by opowiedział w podobnym tonie "uruchomiłem pojazd mechaniczny poprzez przekręcenie kluczyka w stacyjce, co spowodowało rozruch silnika, dzięki czemu mogłem zacząć się przemieszczać" - takie coś brzmi właśnie nienaturalnie i nieprzystępnie. Dalej ogólnie poprawny booking, trochę zszokowało mnie, że Twój Kevin wykonuje 450 splash, choć powiedzmy sobie szczerze, trochę za mocno zabookowałeś swojego Owensa jako terminatora, a Lio w sumie jako jobbera, który nic nie robi xD. Ostatnie dwa zdania dają bardzo fajny wydźwięk końcowy.

Ciężko jest mi podjąć decyzję. Według mnie obaj prezentujecie bardzo zbliżony do siebie poziom. Niemniej jednak bardziej skłaniam się ku Poradkowi i jego Kevinowi Owensowi. Poradek bardziej wykorzystał limit słów (432/500), niż Stif (373/500). Poradek zawarł więcej treści, a jego post był bardziej przejrzysty. Do tego było więcej akcji ringowej.


https://i.imgur.com/HhvoauZ.jpg
~CM Punk~

Achievements:

» 1x WWE Championship (as CM Punk - 83 days)

» 1x World Heavyweight Championship (as David Otunga)
(The longest reigning champion - 86 days)

» 2x Money In The Bank Briefcase
(1x as CM Punk, 1x as David Otunga)

» 1x 2nd Bragging Rights Cup Winner

» 1x Wrestler of the month (June 2013)

» Champion of the Year
(nWU Slammy Award 2013)

Offline

 

#8 2018-09-02 17:48:02

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #2. Kevin Owens vs. Lio Rush - singles match

Stif - przebrnąłem przez ten post naprawdę szybko i dobrze mi się go czytało. Jedyny błąd jaki wychwyciłem to "Main Evenecie", sytuacja ringowa została według mnie dobrze przemyślana. Kontra jest jak najbardziej możliwa - łokieć trafiony w głowę nadbiegającego przeciwnika rzeczywiście mógł go w jakiś sposób oszołomić, a już na pewno wystarczyłoby czasu na to, żeby wykonać Dropkick. Podobał mi się również początek kto ładniej gdzie nakreśliłeś gimmick swojej postaci i trzymałeś się go od początku do końca. Widać, że Lio naprawdę Ci leży i masz na niego pomysł. Niestety popełniłeś jeden ciekawy błąd, a mianowicie akcja Standing Moonsault wcale nie jest wykonywana z narożnika tak jak Ty to opisałeś. Ten rodzaj Moonsaultu jest wykonywany z pozycji stojącej na macie. Osobiście przyjmuję taką zasadę, że nie liczy się ilość tylko jakość. Niestety w wielu przypadkach gdy napisze się zbyt krótki post jak na wyznaczony limit to może się okazać, że coś w nim brakuje. Tutaj zabrakło mi ataków ze strony Owensa. Trochę za bardzo wyeksponowałeś umiejętności swojego zawodnika - powinieneś choć w małym stopniu dać zaistnieć swojemu rywalowi. W ogólnym rozrachunku post oceniam jak najbardziej pozytywnie.

Poradek - pierwsze co rzuciło mi się w oczy to ta część zdania - "publiczność zawyła z bólu (...)" jak to możliwe, że publiczność zawyła z bólu? Mogłeś napisać, że zareagowali na akcję ringową nader żywiołowo czy coś w tym stylu, a nie, że zawyli z bólu, bo to brzmi co najmniej dziwnie. "Sprawnie obniżyłem swe ciało, poprzez pochylenie górnej części tułowia i ugięciu nóg w stawach kolanowych" -> opisałeś to bardzo anatomicznie. Nie musisz opisywać swoich zachowań aż tak szczegółowo, bo to brzmi nienaturalnie wskutek czego zakłóca odbiór czytanego tekstu. "kuć żelazo dopóki było one gorące." -> żelazo jest rodzaju nijakiego dlatego powinno być w tym zdaniu użyte słowo ono. Poza tymi błędami to nie było źle. Fajnie kreujesz tego swojego Owensa. Widocznie można stworzyć gimmick pyszałkowatego brutala, którego lubią fani. Ta postać ma potencjał i w tym poście czuć rzeczywiście tego Kevina. Ty również postawiłeś na dominację w ringu i akurat w przypadku Twojego zawodnika jest to dość zrozumiałe co nie oznacza, że to pochwalam. Dobrze wykorzystałeś limit i uważam, że możesz daleko zajść jako KO.

W każdym razie według mnie lepiej napisał Stif. Jego post był krótki, ale lepiej napisany językowo. Z gimmickiem i walką byliście na równi. Poradek - opisałeś po prostu tę walkę zbyt bardzo szczegółowo, a wcale jej tak dużo nie było, może dlatego wyszło w tym poście aż tyle słów. Generalnie ciekawe są te Wasze postacie i mam nadzieję, że będziecie je stopniowo jeszcze bardziej rozwijać.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#9 2018-09-04 06:43:38

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: #2. Kevin Owens vs. Lio Rush - singles match

Oceniając walkę muszę zgodzić się z ero. Opis walki u Poradka jest trochę przekombinowany, chodzi w tym aspekcie o szczegóły, ale nie aż tak.

Stif rzeczywiście mogłeś też pod uwagę wziąć różnice wagi i ten pierwszy atak jest delikatnie naciągnięty, ale walka jest opisana okej.

Gimmicki stoją na równi, czujecie swoje postacie i widać to w postach. Dobrze oddana niechęć Rusha do publiczności i świetnie opisany powrót KO jako face.

W poście Poradka pojawiło się też parę błędów, oprócz tych wymienionych wyżej dojrzałem jeszcze "Dzięki temu akcja o nazwie Back Body Drop przeszedł do historii" jeśli to akcja to powinna jednak przejść do historii.

Swój głos oddaje na Stifa i to jemu przyznaję zwycięstwo w tym starciu. Wynik 2-1 i naprawdę mała różnica w postach decydują o tym, że w bookingu chce zobaczyć wyrównaną walkę i minimum 350 słów.






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#10 2018-09-05 22:33:13

 Stif

http://i.imgur.com/e5m4pfC.png

54321434
Zarejestrowany: 2014-12-28
Posty: 1222
Punktów :   

Re: #2. Kevin Owens vs. Lio Rush - singles match

Walka trwała w najlepsze, wszystko w końcu było na swoim miejscu. Moja dominacja, fani buczeli, Kevin leżał - no nic tylko kończyć to przedstawienie i mogłem lecieć do domu! Choć, mój rywal nie miał tego wieczoru wiele okazji ku zaprezentowaniu swojej tężyzny to wiedziałem, że przeważa nade mną fizycznie. Oczywistym, więc było, że najlepsze co mogłem zrobić w tamtym momencie to tylko dobijać leżącego Owensa, bez zbędnego podnoszenia go na równe nogi. Nie czekając długo podszedłem do leżącego przeciwnika po czym potraktowałem go solidnym stompem! To jednak nie przyniosło zamierzonego efektu, ponieważ zamiast upewnić mnie, że mogę na spokojnie kontynuować swoje, to chyba ocuciłem bestię... Gdy spróbowałem po raz kolejny powtórzyć nadepnięcie, moja noga została złapana i szybko zostałem pociągnięty do gleby. Co do cholery?! - zanim ledwo zdążyłem wykrzyczeć te słowa, zobaczyłem lecącą w moim kierunku pięść. Raz i po raz kolejny... Kevin widocznie bardzo szybko oswoił się z dzierżeniem inicjatywy i zanim zdążyłem się obejrzeć zostałem podniesiony na równe nogi w celu zapewne zainkasowania jakiegoś nie koniecznie przyjemnego ciosu.
Auuu! Back Body Drop stał się faktem! Sytuacja nie wyglądała zbytnio dobrze... Wiedziałem, że muszę jakoś zareagować jednak nie było czasu. Fani niczym wybudzeni z amoku nagle zaczęli donośnie wspierać Owensa - wyraźnie było widać zadowolenie z takiego, a nie innego przebiegu sytuacji. Nie było jednak czasu na przejmowanie się widownią, miałem ważniejsze problemy na głowie. Owens widocznie poczuł się jak ryba w wodzie i zaczął robić to co ja jeszcze przed kilkoma minutami - dominować. Nie minęło jednak kilka sekund i zostałem dobity widowiskowym Double Foot Stomp! Musiałem coś zrobić, a tylko inkasowałem akcje po akcji. Tak nie może być! Gdy rywal podszedł w moim kierunku, zapewne z zamiarem nie innym jak kontynuowanie obijania mnie, prędko wturlałem się z ringu. Co to ma być?! Zaraz tam wejdę i Ci dokopię! - krzyknąłem, lekko chwiejąc się na nogach. Kevin tylko się uśmiechnął, wiedział, że chce czy nie zaraz będę musiał wejść do ringu, ponieważ sędzia doliczył już do 6... Zdążyłem wziąć co prawda tylko oddech, ale za to jakże to był cenny haust powietrza... Na miarę wiktorii! Owens widząc, że za moment znajdę się ponownie na polu walki prędko wziął rozbieg w celu wykonania zapewne Running DDT, jednak był za wolny na mój spryt i szybkość! Prędko przebiegłem pod pędzącym przeciwnikiem po czym zaskoczyłem go niesamowitym Discus Clothesline! Tak jest, widzicie te kocie ruchy?! Grubas jest za wolny na mój refleks! - wykrzyczałem na całą arenę po czym jakbym chciał jak najszybciej udowodnić swoje słowa, wdrapałem się na narożnik, a stamtąd droga była już prosta. Wykonałem fenomenalne Dragons Call i od razu przypiąłem Owensa. Sędzia doliczył do trzech - wygrałem!


https://i.imgur.com/dwoBuiL.png

Lio Rush

1# United States Champion (Lio Rush)
1# United Kingdom Champion (AJ Styles)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldhotels-in.com https://www.hotels-world.pl