Ogłoszenie




#1 2018-08-16 21:25:48

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

#5. Randy Orton vs Cody - singles match

#5. Singles Non-Title Match:
Randy Orton / w. Braun Strowman vs Cody
Sędziowie pomocniczy: Rafi, Spajk
Sędzia główny: Lord Grand

Ostatnio edytowany przez Szelton (2018-08-16 22:48:56)

Offline

 

#2 2018-08-17 14:46:39

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #5. Randy Orton vs Cody - singles match






BEHOLD THE KING THE KING OF KINGS...


Muzyka wejściowa najbardziej wpływowych ludzi w tym biznesie sprawiła, że oczy całej areny zostały skupione w jednym punkcie. Najważniejsze osoby całego rosteru nagle pojawiły się na rampie ku niezadowoleniu publiczności. Pierwszy wyszedł sam prezes WWE - Triple H ubrany w garnitur podkreślający jego elegancję i stanowisko jakie obejmuje. Za nim pojawiła się dwójka najbardziej niebezpiecznych i bezlitosnych bestii. "A Monster Among Men" Braun Strowman oraz "The Viper" Randy Orton. Prezes zebrał u swego boku armię, która ma stanowić o jego sile. Paul od zawsze chciał władzy, a kiedy ją dostał, postanowił rządzić twardą ręką. Cała trójka zatrzymała się na początku rampy. Kamerzysta ukazał twarz Triple H'a, która wyrażała nieskrywane poczucie wyższości. Lekki uśmieszek świadczył o pewności siebie, którą wprost emanował. Jego żołnierze natomiast nie ukazywali żadnych emocji. Ich skamieniałe twarze powodowały jeszcze większy strach u przeciwników dyrekcji. Heat publiczności przerwała amerykańska konferansjerka.

On the way to the ring - COO of WWE "The King of Kings Triple H, "A Monster Among Men" Braun Strowman and The United Kingdom Champion "The Viper" Randy Orton - The Authority! The Authority!


Uśmiechnięta JoJo była ewidentnie zadowolona z wykonanej pracy. Chciała to zrobić jak najlepiej, w końcu zapowiadała samego prezesa WWE i jego wiernych przyjaciół. The Authority było już w drodze do ringu. W poszczególnych częściach areny można było dojrzeć fanów, którzy kłaniali się przed Celebral Assasinem. Widocznie miał również swoich zwolenników - ich było jednak dużo mniej. Większość była przeciwna władzy totalitarnej, która stopniowo jest wprowadzana do największej federacji wrestlingu na świecie. Widać było, że Triple H wszystko idealnie ukartował. Zdobył zaufanie najsilniejszych i najbardziej niebezpiecznych zawodników. Z nimi u boku mógł zrobić dosłownie wszystko, ponieważ nikt nie był w stanie im się przeciwstawić. Przeciwnicy traktowali dyrekcję jako zło konieczne - wiedzieli, że muszą się podporządkować, ale ich wola walki nie dawała za wygraną. Dlatego zmagali się z potężnym strachem, który nakazywał im dołączyć w szeregi niezwyciężonej grupy, do której niestety dostęp mieli tylko wybrańcy. Nie tylko Triple H czuł wyższość. Strowman, Ciampa i Orton także wiedzieli, że mając tak ogromne przywileje mogą robić praktycznie co tylko sobie wymyślą. Mieli świat wrestlingu u swych stóp - federacja stała się ich placem zabaw. Nie mogli jednak zawieść swojego szefa i chcieli zrobić wszystko, aby spełnić jego wymagania. Dlatego kroczyli za nim krok w krok. Byli jego żołnierzami w walce o to co dobre dla biznesu. HHH wziął do ręki krzesło i zajął miejsce obok komentatorów, natomiast Braun Strowman stanął obok niego. Randy Orton wszedł do kwadratowego pierścienia i zajął miejsce w jednym z czterech narożników. Rywal Vipera był przerażony, ale zewnętrznie nie mógł pokazać swojej słabości. Król spoglądał na swoje królestwo, a armia miała pokazać poddanym, że należy być posłusznym w stosunku do swojego władcy...


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#3 2018-08-17 18:42:32

 Marceli

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 1458
Punktów :   66 

Re: #5. Randy Orton vs Cody - singles match

Wchodzę (pozniej edytuje albo i nie jeżeli zapomnę)


https://media1.tenor.com/images/4c40fe49dde3dcbd1545eb8e7d88d387/tenor.gif
Osiągnięcia: nWU sezon 1 jako Rey Mysterio
- 1 x US Champion
- 1 x Tag-Team Champion - with Jeff Hardy (Maricha)
- 1 x Cruiserweight champion
- 1 x WWE Champion
- First nWU Triple crown champion

nWU sezon 3 jako Dolph Ziggler
- 1x Intercontinental Champion

Offline

 

#4 2018-08-17 19:12:40

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: #5. Randy Orton vs Cody - singles match

Walka naprawdę wydaję się, że będzie na bardzo wysokim poziomie. Dlatego chętnie zobaczę Wasze posty w limicie 500 słów, gdzie będzie to mniej więcej środek pojedynku. Właśnie Cody i Orton leżą i powoli podnoszą się w swoich narożnikach. Liczę na Waszą kreatywność co do wyprowadzenia ataku. Powodzenia!



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#5 2018-08-20 16:07:05

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #5. Randy Orton vs Cody - singles match

W tamten dzień dowiedziałem się kolejnej ciekawej rzeczy odnośnie życia federacji, którą rządzę razem z przyjaciółmi. Okazało się, że hierarchia, która zdawała się być filarem sprawiedliwości podupadała. Jestem zwany zabójcą legend, a zarazem zostałem ochrzczony mianem najbardziej niebezpiecznego zawodnika w historii tego sportu, a przyszło mi walczyć jedynie z synem Dusty'ego Rhodesa. Mojemu przeciwnikowi wydaje się, że płynie w nim królewska krew. Być może w tej plotce jest ziarno prawdy. Trzeba mu przyznać, że rzeczywiście odznacza się odwagą, ponieważ nie każdy zaryzykowałby skrzyżowanie ze mną rękawic.

Kiedy leżałem na macie obmyślałem strategię wskutek, której byłbym w stanie przejąć inicjatywę w walce. Wytężyłem umysł i skupiłem się na swoim instynkcie zabójcy. Zamknąłem oczy, a w głowie ukazał mi się obraz niedalekiej przyszłości. Chęć stłumienia buntu połączona z moją nieskrywaną nienawiścią wobec oponenta musiały dać oczekiwany skutek. Cały aż trząsłem się z powodu chęci wyprowadzenia kopnięcia w czaszkę rywala. Nareszcie odzyskałem siły i podniosłem się za pomocą lin. Stanąłem z Codym twarzą w twarz. Podniosłem lekko prawy kącik ust ku górze co wytrąciło przeciwnika z równowagi. To on pierwszy zaatakował - taki był plan.

Zainkasowałem kilka uderzeń w głowę. Szczerze mówiąc to nie robiły one na mnie najmniejszego wrażenia. Byłem pobudzony, a wraz z każdym przyjętym ciosem poziom adrenaliny wzrastał. W jednej chwili pomyślałem, że nastał czas odkupienia. Wykonałem unik i wyprowadziłem mierzony Gut Kick. The American Nightmare odznaczył się sprytem, który wywarł na mnie wrażenie, a nawet zainspirował. Złapał moją nogę w odpowiedniej chwili - faktycznie ta akcja defensywna była świetnym zagraniem. Wszyscy jednak dobrze wiedzą, że to ja jestem mistrzem kreatywnych rozwiązań.

Zapędziłem rywala w pułapkę. Był bowiem odwrócony plecami do stołu komentatorskiego gdzie czaili się moi kompani. Amerykanin miał zajęte ręce i nie miał czasu na reakcję - dokładnie o to mi chodziło. Strowman wszedł na apron i wyprowadził potężne uderzenie w potylicę naszego wspólnego przeciwnika. Cody przyjął brutalny cios od olbrzyma wskutek czego stracił na chwilę przytomność. Puścił moją nogę i pochylił się bezsilnie do przodu trzymając się za tył głowy. Wykorzystałem sytuację i przeszedłem za plecy swojej ofiary, a następnie z całym impetem wykonałem Inverted Headlock Backbreaker. Prezes WWE bił brawo, a Braun wszedł do kwadratowego pierścienia. Sędzia nie mógł nic zrobić, bowiem jego działania obserwował sam Paul Michael Lavesque. Poobijany Cody znów wykazał się sportową inteligencją. Opuścił ring i upadł bezwładnie na twardą posadzkę. Sędzia zaczął go odliczać, ale Amerykanin z każdą sekundą coraz bardziej regenerował swoje siły. "Braun, przynieś mi go tutaj z powrotem." Mój przyjaciel zrozumiał to zdanie i potraktował je jako rozkaz. Natychmiast opuścił miejsce walk i wrzucił moją ofiarę do ringu. Minęło dobrych kilka sekund, ale tego co zrobił rywal naprawdę się nie spodziewałem...

Moja próba Clothesline'u spełzła na niczym. The American Nightmare wykonał unik, a ja na moment straciłem kontrolę nad starciem. Samozwańczy "członek rodziny królewskiej" znokautował mnie dynamicznym Disaster Kick'iem. Upadłem na matę jak rażony gromem. Miałem jednak dwóch sojuszników, którzy byliby w stanie skoczyć za mną w ogień. Strowman zareagował niemal od razu. Wkroczył do kwadratowego pierścienia i zaskakując przeciwnika dyrekcji wykonał Chokeslam używając swojej niedźwiedziej siły. Cokolwiek by się nie działo, dyrekcja zawsze zwycięża.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#6 2018-08-21 16:30:52

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: #5. Randy Orton vs Cody - singles match

Nooo trudno ;/ Liczyłem na fajne, wyrównane starcie, a wyszła kaszanka. Ero napisz bookin na ile słów chcesz, i zrób co tylko chcesz z Codim, podbuduj postać przed MiTB!



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#7 2018-08-22 22:26:45

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #5. Randy Orton vs Cody - singles match

Kopnięcie spowodowało u mnie dość duże oszołomienie. Ból kłócił się z emocjami, które wzywały do jak najszybszego wstania. Zobaczyłem kątem oka, że mój przyjaciel podał mi pomocną dłoń. Wbił bowiem w matę jednego z największych wrogów dyrekcji. Triple H nie znosił tego chłystka, ale chyba nie aż tak bardzo jak ja. Miałem w sobie coś takiego co można nazwać potocznie "nienawiścią bezwzględną". Nie tolerowałem nikogo oprócz członków dyrekcji. Każdy był dla mnie robakiem, którego należy zgnieść, a tym bardziej nienawidziłem ludzi, którzy sprzeciwiali się władzy totalitarnej. Dlatego postanowiłem działać. Złapałem dłonią najniższej liny, a następnie stopniowo stawałem na nogi. Strowman stał blisko Cody'ego, aby mieć pełną kontrolę nad jego zachowaniem. Mógłbym szybko zakończyć to starcie, ale chciałem się jeszcze nad nim poznęcać. Dlatego lekko pochylony do przodu w swoim stylu skradałem się do bezsilnej ofiary. Amerykanin był już zmęczony całym starciem - miał bardzo mało sił. Dodatkowo obok był Braun, który nie słynie z okazywania litości poległym. Miałem więc ogromną przewagę - taką której roztrwonienie było rzeczą wręcz niemożliwą. Kiedy byłem już blisko przeciwnika zacząłem wyprowadzać powolne, lecz bardzo silne i bolesne kopnięcia w każdą z jego kończyn. (Orton Stomps) Cody wył z bólu, a ostatnie kopnięcie bezwarunkowo poderwało go ku górze. Był oszołomiony i cały poobijany - trzymał się na nogach, ale ledwo. Stawiał kulawe kroki, które służyły mu tylko jako podparcie. Uśmiechnąłem się lekko i z zimną krwią wykonałem RKO. Na hali wskutek uderzenia czaszki przeciwnika o matę aż zadudniło. Znajdowaliśmy się na środku kwadratowego pierścienia. Wykonałem przypięcie, po którym sędzia odliczył zawodnika do trzech. Władza wciąż jest w naszych rękach i nikt nie jest w stanie nam jej odebrać.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Проживание Германия