Ogłoszenie




#1 2018-08-09 20:56:16

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

~Segment na backstage: CM Punk & Christian /w. Triple H~

~Segment na backstage:
CM Punk & Christian /w. Triple H~



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#2 2018-08-20 21:48:44

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: ~Segment na backstage: CM Punk & Christian /w. Triple H~

Kamera przeniosła się na backstage i ukazała przechadzającego się tam CM Punka. Zawodnik pewnie kroczył przed siebie z niezbyt wesołą miną. Nagle Chicago Made trafił na kogoś barkiem co jeszcze bardziej wpłynęło na jego samopoczucie. Osobą wpadającą okazał się być przeciwnik Amerykanina z poprzedniej gali - Christian.

Christian: Ups, przepraszam. Nie zauważyłem Cię, byłem już skupiony na mojej walce na Money in The Bank.

CM Punk: Powinieneś naprawdę uważać na to co robisz staruszku....

Christian: Hej hej. Widzę, że masz zły humor. Mam coś co Ci go poprawi....Kazoo

W tym momencie z tylnej kieszeni spodni Kapitan Charyzma wyciągnął błyszczące się, niebieskie kazoo. Po czym włożył je sobie do ust i starał się zagrać piosenkę wejściową Punka ogromnie przy tym fałszując.

CM Punk: Skończ! Skończ!

Brak reakcji Christiana spowodował jeszcze większy wzrost ciśnienia u jego przeciwnika. Skończyło się na tym, że zdenerwowany Punk wyrwał kazoo z rąk Charyzmy i wyrzucił je daleko wgłąb korytarza.

CM Punk: Nie zasługujesz by tu być. Jesteś tylko starociem żyjącym dawną chwałą, skończyłeś się - zrozum to. Miałeś szczęście w zeszłym tygodniu, to już sie nie powtórzy, zobaczysz.

Ciśnienie rosło gdy nagle do mężczyzn dołączył trzeci. Tym razem był to Triple H, mężczyzna rządzący organizacją.


Triple H: Spokojnie koguciku. Jeśli tak bardzo chcesz wszystko udowodnić to będziesz miał okazję. Dzisiaj wieczorem CM Punk i Pete Dunne kontra Christian i Kofi Kingston. Powodzenia.

Po odejściu managera Christian ponownie sięgnął do kieszeni.

Christian: Spokojnie, nie chowam urazy. Mam tutaj drugie.

Wtedy Reso ponownie zaczął fałszować, tym razem podjął próbę zagrania piosenki HHH. Na to Punk zareagował jeszcze większą złością i odszedł zostawiając Kanadyjczyka samemu sobie.

Ostatnio edytowany przez Spajk (2018-08-20 21:49:31)






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
stal s355