Ogłoszenie

#1 2018-05-15 20:22:08

 Szwagier Krzysztof

https://i.imgur.com/PKaefPD.png

Skąd: Kutno
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 1735
Punktów :   27 
WWW

System pushu

Push - Zwiększony nacisk na promowanie danego wrestlera, który zaczyna wygrywać więcej walk, dostaje więcej szans na walki o pasy mistrzowskie, pojawia się wyżej w karcie, tocząc walki z coraz lepszymi zawodnikami. Oznacza to więcej czasu w telewizji i więcej szans na występ. Czujne oko General Managera ciągle obserwuje, ocenia i notuje. To on decyduje o tym, na jak duży push możecie liczyć. W zależności od wielu różnych czynników (które są wymienione poniżej), nasza postać może mieć status:

Lower Midcardera - jest to miejsce w karcie zarezerwowane dla początkujących graczy, którzy dopiero uczą i wdrażają się w zasady naszej gry. Będąc Lower midcarderem Twoja postać znajduje się nisko w karcie i dopiero poprzez dobre walki, wywiady, przemówienia, ma szansę awansować wyżej, co pozwoli jej również na walkę o któryś z mniej istotnych pasów.

Midcardera - Midcarderzy, to zawodnicy, którzy potrafią dać dość dobre promo. Całkiem dobrze idzie im również pisanie postów Kto ładniej lub Opisów sytuacji. Ci zawodnicy mają już szansę na walkę o pasy jednak, aby osiągnąć najwyższe laury, muszą jeszcze trochę poczekać.

Upper Midcardera - Statusem Upper Midcardera mogą się poszczycić zawodnicy, którzy jak ryba w wodzie czuja się zarówno za mikrofonem, jak i w ringu, czego odzwierciedleniem jest bardzo duża ilość wygranych pojedynków. Z powodzeniem mogą ubiegać się walk o pasy United States oraz Intercontinental jednak w głębi duszy wiedzą, że stać ich na więcej. Zawodnicy o takiej randze są już bardzo blisko wdrapania się na szczyt, a dzięki ciężkiej pracy może stać się to szybciej, niż im się wydaje.

Main Eventera - Status Main Eventera posiadają najlepsi z najlepszych. Do perfekcji opanowali wystąpienia przed publiką, a w ringu nie mają sobie równych. To oni dzielą i rządzą w świecie wrestlingu i to dla nich fani kupują bilety. Main Eventerzy to zawodnicy, którzy nie bez powodu walczą o najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Wiele lat treningu i ciężka praca zaprowadziła ich w to miejsce. Jednocześnie cały czas muszą być uważni i nie mogą spocząć na laurach, gdyż młodzi i gniewni Upper Midcarderzy depczą im po piętach, czyhają na potknięcie któregoś z zawodników należących do ścisłej elity, aby móc zająć ich miejsce.


Od czego zależy push (wymienione w kolejności od aspektów, które mają największy wpływ, do tych, które mają najmniejsze znaczenie na push naszych postaci)?1) Jakość pisanych segmentów oraz postów w walce (Kto ładniej) - Są to główne czynniki wpływające na to, czy postać wygrywa walki i walczy o pasy. Ważne jest, aby podczas wywiadów, przemówień w ringu, czy innych sytuacjach, w których zawodnicy mają okazję popisać się swoimi umiejętnościami za mikrofonem, jak najlepiej wczuć się w postać. Poprawność ortograficzna oraz brak błędów interpunkcyjnych też na pewno będzie działać na Waszą korzyść. Jeśli chodzi natomiast o posty Kto ładniej, to tutaj sytuacja jest już znana z poprzednich rozgrywek. Najlepsze posty, które najlepiej oddadzą sytuację na ringu, wygrywają.
2) Pomysł na postać - Każdy gracz prowadzący swoją postać ma duży wpływ na to, jak będzie ona prowadzona. Masz jakiś pomysł na ciekawy storyline? Masz idealny plan na poprowadzenie feudu? Zgłoś się do General Managera! Możesz być pewien, że pomoże Ci w dopracowaniu szczegółów, a Twoje starania nie pójdą na marne i zostaniesz doceniony!
3) Aktywność - Masz czas, aby pomóc w rozwoju forum? Administratorzy proszą o pomoc, bo brakuje rąk do pracy? A może masz dobre pomysły, które usprawnią naszą rozgrywkę? Jeśli tak, to zgłaszaj się i działaj! Może i jest to aspekt, który będzie mieć najmniejszy wpływ na losy Twojego bohatera, lecz na pewno możesz liczyć, że w chociaż minimalny sposób Twój trud zostanie Ci wynagrodzony.


https://i.ytimg.com/vi/G4NJYF5yXP8/hqdefault.jpg

"A Józef rzekł do niego: Włóż ostrokrzew w dupę i podpal. Dominic powiedział: szalony! Lepiej jest wejść do gorącej wody. A Józef rzekł do niego: elegancja Francja. Pierwszy List do Koryntian: wycofać jagody! Amen.""

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
[Fanfick] Bezksiężycowa noc (HikaruxLantis) Czy naleziono miejsce, w ktorym umieszczono Arke P przewóz osób Piła transport ziemi Piła noclegi Wałcz