Ogłoszenie

#1 2018-05-13 14:49:19

 The Axron

http://i.imgur.com/1WlQtvK.png

Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 2068
Punktów :   43 

System Walki

https://i.imgur.com/5VH1jjr.jpg- Z uwagi na to, że poprzedni system rozgrywki był zbyt czasochłonny postanowiliśmy wprowadzić kilka usprawnień, które sprawią, że walki staną się zdecydowanie bardziej dynamiczne nie tracąc przy tym klimatu PBF'a. Dzięki nowemu systemowi walki będą bardziej osadzane w klimatach wrestlingu i będzie w nich mniej przypadkowości.

#StartWalki
- Zawodnik ma 36 h na wejście do walki od godziny, w której został utworzony wątek zawierający starcie.
- Rozpoczęcie walki nie będzie się różnić od tego, które znacie z poprzednich odsłon forum. Sędzia zarządzi kto ładniej na określoną liczbę słów.
- W KŁ zawodnik może wykonać dowolną liczbę ciosów, ale nie mniejszą niż 2 akcje - w końcowym rozrachunku i tak nie będzie miało to żadnego znaczenia dla wyniku starcia. Ponadto w KŁ można zawrzeć akcje wykonane przez przeciwnika.
- Każdy gracz ma 72 h na napisanie KŁ od momentu, gdy sędzia da sygnał do rozpoczęcia meczu.

#Werdykt
- Posty zostaną ocenione przez 3-osobową grupę sędziowską. Do każdej walki będzie przypisany sędzia główny.

#Ocena postu
- Dwóch sędziów dodatkowych wyznaczonych przez arbitra głównego ocenia posty, zawierając swoją opisaną ocenę w poście i przyznaje punkt lepszemu z zawodników
- Sędzia główny ocenia posty i przyznaje punkt jednemu z zawodników. Następnie na podstawie 3 ocen pisze postanowienie końcowe i werdykt.
- Zwycięzca walki jest zobligowany do napisania bookingu dalszej części walki, na wykonanie tego zadania ma 36h. Jeżeli tego nie zrobi, zwycięstwo przechodzi na stronę jego przeciwnika, który ma 36h na napisanie bookingu. W sytuacji, gdy żaden z zawodników nie napisze bookingu walka kończy się jako no contest.
- W przypadku Triple Threatów, jeżeli dojdzie do sytuacji, że każdy sędzia zagłosuje na innego zawodnika, to koniecznie powołanie jest kolejnego sędziego.
- Zawodnik nie ma prawa szukać sędziego dodatkową na własną rękę. Wszystkie decyzje dotyczące składu sędziowskiego leżą w kompetencjach sędziego głównego.

#Booking
- Sędzia ma obowiązek poinformować w jaki sposób ma być opisany booking (jak bardzo ma być wyrównane starcie, w jaki sposób ma dojść do zwycięstwa oraz podać czas trwania starcia i metodę zwycięstwa PINl/SUB/DQ/KO i tym podobne)
- Jeżeli booking nie będzie pokrywał się z zaleceniami sędziego może on zostać odrzucony przez arbitra. Zawodnik ma 24 h na poprawę postu według zaleceń sędziego od czasu jego odrzucającego werdyktu w wątku.

#Dodatkowe Informacje
- Pierwsze Kto Ładniej jest zarazem jedynym postem, który podlega ocenie w trakcie meczu. Nie ma żadnych postów inicjatywy, opisów sytuacji, czy kolejnych ,,kto ładniej''.
- Usunięte zostały wszystkie umiejętności oraz style walki
- Sędziowie w ocenie walki powinni w szczególności skupić się na sprzedawaniu postaci i  konsekwencji w jej prowadzeniu (segmenty oraz całość prowadzonej postaci, jej ciekawość także ma znaczenie)
- Możliwe są interwencje w walkach, ale tylko po uzgodnieniu z sędzia prowadzącym. Wtedy sędzia oceniając posty zawrze tę interwencję. Nie ma ona bezpośrednio wpływu na wynik starcia, bowiem i tak wygra post lepszy, ale może mieć realny wpływ fabularny.
- Sędziowie główni będą wyznaczani przez GM'a. W sytuacji, gdy z jakichś powodów sędzia nie będzie mógł się walką, zmiana może nastąpić tylko za pozwoleniem GM'a.


» Bo Dallas:


https://media1.tenor.com/images/18cd003fc20818201e4ca502971b5d1f/tenor.gif?itemid=7358924


» Achievements:
- 1x WWE Intercontinental Championship - 1 x Kane (111 days)
-1x WWE United Kingdom Championship - 1 x Kane (7 day, last)

Vintage nWU
- 2x WWE Championship - 1 x CM Punk(91 days) 1 x The Miz(21 days)
- 2 x World Heavyweight Championship - 1 x Drew McIntyre (57 days) 1 x The Brian Kendrick (20 days)
- SmackDown Money in the Bank - 1 x The Brian Kendrick
- 1 x Wrestler of the month - 1 x CM Punk 1 x The Miz


Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pozycjonowanie stron www busy Munchen psycholog Piła Papuga falista hodowla