Ogłoszenie




#1 2017-02-20 20:49:34

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

#5 Hardcore Match - Dolph Ziggler vs. Triple H

Dolph Ziggler vs. Triple H

Walka na PPV - Handicap: Ziggler vs. Kirk & Havoc została potwierdzona i choć wydawało się, że do TLC nic już nas przy tym feudzie nie zaskoczy, to wygląda na to, że szykuję się historyczny pojedynek. Sam Chairman z pewnych powodów (KTÓRE ZOSTANĄ OPISANE W SEGU Zigglera i HHH z McMahonem) wyjdzie ze swojego garnituru, aby zmierzyć się z temu co się mu przeciwstawia?! Ciężko w to uwierzyć, ale wygląda na to, że do końca wieczoru będzie gorąco!

Ostatnio edytowany przez Haris (2017-02-20 20:57:09)


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#2 2017-02-21 16:09:41

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #5 Hardcore Match - Dolph Ziggler vs. Triple H



I'm here to show off
I'm here to show off the world...
...
Just bring it on!


Słysząc słowa tej jakże świetnej muzyki wejściowej publiczność ożyła wręcz od razu. Znudzeni życiem Amerykanie potrzebowali przysłowiowej iskry, która wznieciłaby w ich wnętrzu ogień. Oto i jest! Prawdopodobnie najbardziej znienawidzony przez mężczyzn człowiek w największej federacji pro wrestlingu na świecie właśnie opuścił backstage. Bożyszcz kobiet we własnej osobie ukazał się na własne oczy ludziom, którzy tak bardzo chcieliby, aby wreszcie zmienił swoje zachowanie w stosunku do nich. Z głową uniesioną do góry kroczył aż do początku rampy. Ubrany był w niebieski T-Shirt. Z przodu widniał napis "Stealing the Show", natomiast na plecach napisane było "And your Girlfriend". (wygląd Zigglera) Idąc do tego miejsca rozłożył swe ręce w bok krzycząc, że jest idealny, a reszta nie może się z nim równać. Słowa te były rzecz jasna niesłyszalne dla publiczności, lecz można było je wyczytać z ust Show Offa. Wreszcie stanął na końcu wzniesienia i z gracją obrócił się na pięcie, aby stanąć plecami do ringu, jego nogi były ugięte. Zaczął kiwać się cyklicznie na boki, następnie w umiarkowanym tempie wzniósł do góry swe ręce. Trzymał je wysoko, palce u dłoni miał szeroko rozstawione.

Lillian Garcia: First, from Hollywood, Florida weight'n 240 pounds. "The Show Off and Mr. Perfection" Dolph Ziggler!


Właśnie te słowa wypowiadała speakerka podczas gdy Nick wykonywał swój taunt - z rękoma wzniesionymi ku górze kręcił powoli biodrami, aby po trzech obrotach przeczesać rękami włosy, a następnie strzepać pot w bok z dwóch rąk pozostawiony wówczas na końcówkach jego palców. Po kilku wstrząśnieniach głową odwrócił się przodem do kwadratowego pierścienia i swoją lewą dłoń zaciśniętą w pięść energicznie przeciągnął pod swoje biodro krzycząc przy tym słowa znaczące mniej więcej tyle - "Dziś show będzie należeć do mnie!". Rozpoczął drogę do ringu. Po zrobieniu pierwszego kroku od razu swoją prawą dłoń we włosy, przeczesał je i wytrzepał pot w przód. Zakończywszy swój gest szedł już bez zatrzymania do miejsca, w którym odbędzie się walka. Szedł pewny siebie - jest to cecha, przez którą jest rozpoznawany na cały świat. Wreszcie podszedł do początku prawego boku ringu i rozpoczął bieg, a następnie wślizgnął się pod linami do środka. Od razu usiadł na drugiej linie. Prawą ręką podtrzymywał sznur, na którym w tej chwili siedział. Żując gumę z pogardą spoglądał na fanów, którzy mieli ochotę go zatłuc oczywiście nie wliczając w to kobiet, które najchętniej rzuciłyby się mu w ramiona. Po krótkim czasie wolną ręką energicznie wskazał na swoją twarz i wypowiedział słowa znaczące mniej więcej - "Zwycięzcą tej walki będę ja!". Opuścił to miejsce i wszedł na pobliski narożnik. Tam trzymając ręce zgięte w łokciach krzyczał - "Jestem najlepszy i wszyscy dobrze o tym wiecie!" potrząsając przy tym charakterystycznie głową. Gdy zakończył to zdanie przeczesując swe włosy po raz kolejny strzepał pot w dwie strony po czym zeskoczył z narożnika i został w tym miejscu. Ściągnął t-shirt i wyrzucił poza ring. Skacząc z nogi na nogę i żując gumę oczekiwał rozpoczęcia walki. Nie był niczego w swoim życiu bardziej pewien od tego, że dziś odniesie zwycięstwo. Nie mogło być inaczej.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#3 2017-02-21 19:50:14

 Norbert

https://i.imgur.com/mS3mjdl.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-04-03
Posty: 642
Punktów :   

Re: #5 Hardcore Match - Dolph Ziggler vs. Triple H

Głosy dochodzące z trybun po zakończeniu poprzedniej muzyki ucichły, a teraz każdy zaczął spoglądać na rampę. Każdy zebrany wiedział, że dzisiejszego wieczoru czeka ich niespodzianka w postaci występu szefa federacji. Mężczyzna, który za swoich najlepszych czasów niszczył każdego napotkanego na drodze, każdą przeszkodę, a teraz wszyscy zadawali jedyne pytanie - Czy Ziggler zostanie skarcony? To wszystko zapewne zostanie wyjaśnione w najbliższych chwilach, albowiem z głośników już wydobyły się pierwsze słowa melodii - „Time to play the game!”



Wybuchowa reakcja publiczności tylko potwierdzała, iż władza Huntera jest jak najbardziej akceptowana. Nagle na arenie zgasło światło, jedynie czerwono-zielone światła można było dojrzeć tuż przy wejściu, te światła były skierowane w nadal wysportowaną sylwetkę szefa organizacji. Przystanął on w miejscu wpatrując się w podłoże, w jego dłoni można było dojrzeć butelkę z wodą, zaś w drugiej znajdował się młot. W końcu The Game ruszył w kierunku kwadratowego pierścienia, jednak przed tym wypluł wodę, która znajdowała się w jego ustach, a w tym samym czasie światła na arenie wróciły do początkowego stanu - znowu było jasno. Wzrok, w którym widać było sporo agresji ciągle przebijał ciało Zigglera na wylot. Paul przeczuwał, że dni jego pracownika są policzone, a on sam doprowadzi do zerwania kontraktu z nim.

Lillian Garcia: The enemy comes from Nashua, New Hampshire weight'n 255 pounds, newWWEUniverse Chairman "The Game" Tripppplee H!!

http://www.popoptiq.com/wp-content/uploads/2013/03/20130301_LIGHT_raw_HHH_C.jpg

Nareszcie mężczyzna doszedł do kwadratowego pierścienia, jednak nie wskoczył od razu do pola walki, bowiem powolnym krokiem okrążył ring dokoła cały czas skupiając się na Dolphie. Po chwili jednak wszedł na apron ringu, teraz jedyny reflektor był skierowany na jego postać. Odwrócił się do tyłu spoglądając na antagonistę, aczkolwiek po chwili nabrał sporą dawkę wody do ust, aby finalnie wypluć ja w kierunku fanów, tym samym zaprezentował swoje umięśnione ciało. Nareszcie Hunter odrzucił młot na bok i wkroczył do środka pola walki.

http://www.wweindia.net/wp-content/uploads/2016/04/Triple-H-Entrance-on-WWEIndia.Net_.jpg


https://data.whicdn.com/images/92501338/original.gif

N W U A C H I E V E M E N T S
1x United States Champion (CM Punk)
1x WWE World Heavyweight Champion (CM Punk)
nWU Hall of Famer
Graphic of the Year 2016

Offline

 

#4 2017-02-21 20:14:45

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: #5 Hardcore Match - Dolph Ziggler vs. Triple H

To gong i na start KŁ na 300 słów


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#5 2017-02-22 17:52:35

 Norbert

https://i.imgur.com/mS3mjdl.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-04-03
Posty: 642
Punktów :   

Re: #5 Hardcore Match - Dolph Ziggler vs. Triple H

+24H


https://data.whicdn.com/images/92501338/original.gif

N W U A C H I E V E M E N T S
1x United States Champion (CM Punk)
1x WWE World Heavyweight Champion (CM Punk)
nWU Hall of Famer
Graphic of the Year 2016

Offline

 

#6 2017-02-22 18:04:06

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #5 Hardcore Match - Dolph Ziggler vs. Triple H

Ja również +24 i +12
__________________________________________________

Moje życie to droga przez złociste korytarze usłane różami, a jednak coś może mnie jeszcze zaskoczyć. Powiem szczerze, że znam wielu ludzi. Prawdę mówiąc mało jest takich, którzy podołają swojej roli w znajomości z moim majestatem. Większość z nich to po prostu idioci i aż żal serce ściska kiedy pomyślę, iż kiedykolwiek dzieliłem z nimi jedno powietrze. Tym razem skala głupoty została przekroczona przez człowieka wydawać by się mogło iście genialnego. Otóż jest to jawna manipulacja. Naprzeciw mnie stanął sam prezes WWE! Nie potrafiłem powstrzymać śmiechu. Paul stał w narożniku nadęty jak balon tym samym próbując zrobić wrażenie na audytorium. Tuż przed gongiem roześmiałem się tak głośno, że dźwięk ten przeszył dosłownie każdy zakątek areny. Triple H nie spodziewał się z mojej strony tak banalnego zagrania, ponieważ w swojej głowie miał wyimaginowany świat, w którym to on grał pierwsze skrzypce. Wtedy zderzył się z prawdziwą rzeczywistością, malującą się dla niego w czarnych barwach...

Gdy rozbrzmiał gong z trudem powstrzymałem śmiech. Mój "prezes" był nadzwyczaj zabawny. "Nie wiedziałem, że jesteś aż takim kretynem, dziadku. Widocznie lubisz twardość lekarskich noszy." Hunter o dziwo usłyszał moje słowa i ruszył swoje zramolałe cielsko. Chciał dokonać niemożliwego i mnie dogonić. Gdy znalazł się wystarczająco blisko, wykonałem precyzyjny unik przed Clothesline'em. "Ole!" Paul słysząc owy wyraz odwrócił się i zainkasował dynamiczny Dropkick. Ze szczytu góry stoczył się na samo dno. Dziadek wiedział jednak, że nie może sprawić, bym odszedł w glorii chwały. Podniósł się więc na nogi dość szybko, lecz jeszcze szybciej został powalony raz jeszcze poprzez Big Boot. Publiczność nie dawała mi spokoju. Uśmiechnąłem się lekko w ich stronę - musiałem pokazać do kogo należy to przedstawienie. "Spójrzcie na niego! Jest taki jak wy - nigdy nie odbije się od dna." Zbudziłem ich z letargu. "Ziggler Sucks!" aż dudniło w mych uszach. Poczułem się panem świata i rzeczywiście tak było. Wyplułem gumę ze swych ust i wkleiłem ją we włosy prezesa. Wiedziałem, że nawet mnie nie dotknie. Ideału bowiem nie da się ulepszyć...

Ostatnio edytowany przez eronics (2017-02-23 21:20:29)


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#7 2017-02-23 18:53:25

 Norbert

https://i.imgur.com/mS3mjdl.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-04-03
Posty: 642
Punktów :   

Re: #5 Hardcore Match - Dolph Ziggler vs. Triple H

Pomiędzy odwagą a głupotą znajduje się jedynie cienka linia. Przekroczenie owej granicy z reguły chyli się ku końcowi działań, wtedy zaledwie pozostaje napraszać się o jak najłagodniejszy wymiar pokotu. Przejście przez tę kreskę nastąpiło dwa tygodnie temu, a teraz blond włosy przybysz został skazany na ścięcie, także jego praca wkrótce miała zostać odebrana. Multum pytań o jego przetrwanie było zadawane każdego dnia, lecz odpowiedzi raczej ciężko było się doszukiwać. Wkroczenie na pole wojenne z zarządem musiało skończyć się porażką.

Zaraz po wejściu do ringu spojrzałem w twarz antagonisty. W jego oczach na pierwszy rzut oka było widać ogromną pewność siebie, która była jedynie przykrywką tego, co znajdowało się w głębi jego duszy. Znajdował się tam ogromny strach, obawa o zdrowie, a nawet życie. Dostrzegłem to wraz z momentem, kiedy wzrok Zigglera zagubił się po zaledwie chwili wymiany spojrzeń. Uśmiech momentalnie zawitał na mojej twarzy, przeczuwałem, iż koniec nadejdzie bardzo szybko. Nie trzeba było długo czekać na rozwój sytuacji, albowiem sędzia w końcu wydał nakaz na rozpoczęcie bitwy. Pomyłka ze strony przeciwnika wdarła się już w prologu tego starcia bowiem ekspresowo i bezmyślnie zerwał się w moją stronę, tymczasem moja dłoń przechwyciła młot, który znajdował się pod dolną liną. Finalnie metalowa zabawka została wykorzystana do powalenia wroga. Jego klatka piersiowa momentalnie się zaczerwieniła, a wszystkie znaki na niebie ukazywały moją postać na finalny triumf. Prawdopodobnie wcześniejsze dźgniecie okaże się finiszem zmagań konkurenta, on nie jest na tyle silny, aby móc przeciwstawić się mojej władzy. Nie tracąc czasu zaraz po ofensywie szybkim krokiem powędrowałem w miejsce jego upadku i z wściekłością począłem okładać całe jego ciało pięściami. Zawodnik ciężko łapał oddech po poprzednim trafieniu, wprawdzie nie ruszało mnie to ani trochę, jednakże po chwili zaprzestałem dalszy terror i podniosłem się na równe nogi. Spojrzałem na bardzo aktywną dzisiejszej nocy publikę. Dostrzegłem, że ludziom podobały się moje kroki w ringu, najwidoczniej nie tylko ja miałem już po dziurki w nosie zachowania Dolpha.


https://data.whicdn.com/images/92501338/original.gif

N W U A C H I E V E M E N T S
1x United States Champion (CM Punk)
1x WWE World Heavyweight Champion (CM Punk)
nWU Hall of Famer
Graphic of the Year 2016

Offline

 

#8 2017-02-23 21:41:14

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: #5 Hardcore Match - Dolph Ziggler vs. Triple H

To było KŁ, więc logicznym jest, że należy zawrzeć akcje z move setu. U Ciebie Norbert nie znalazłem żadnej takowej akcji, więc dalej leci ero.


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#9 2017-02-24 16:20:09

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #5 Hardcore Match - Dolph Ziggler vs. Triple H

Strąciłem koronę z głowy samozwańczego "króla królów". Jego ksywka to tylko marna imitacja mojej osoby. Jestem prawdziwy i niepowtarzalny - to mnie powinno się nazywać królem królów, ponieważ nie ma nikogo kto byłby w stanie mnie pokonać. Od debiutu w federacji jestem niepokonany. Hunter wysyłał swoje największe psy, a ja skutecznie je unieszkodliwiłem. Teraz sam "dowódca" wyszedł mi naprzeciw. Dzisiejszym atakiem na dziadka osiągnąłem swój cel - Triple H nie wytrzymał i połknął haczyk. Pragnąłem, aby ten kto nigdy we mnie nie wierzył przekonał się na własnej o swojej największej pomyłce w życiu. Odwróciłem się w jego stronę, wówczas The Game wstawał podpierając się maty rękoma. Wyglądał komicznie próbując walczyć ze swoim przeznaczeniem. Już na samym początku starcia go poniżyłem, on nie wygra tej wojny, gdyż zwycięstwo ze mną jest po prostu awykonalne. Po kilku sekundach staruszek podniósł swe czerstwe ciało. Staliśmy twarzą w twarz. Paul kipiał ze złości, a ja śmiałem się pod nosem. Wreszcie cofnąłem się o kilka kroków i pokazałem na niego palcem - "Patrzcie na niego! To sam "król królów"! Brawa!" Kończąc ów zdanie sam zacząłem klaskać. Hunter był doświadczony i być może wiedział jak to się może skończyć, ale myśli nie zawsze idą w parze z walecznością i szybkością. Triple H zwyczajnie nie miał już tego co posiadał kiedyś. Zaciągnąłem go w ślepą uliczkę. Wypowiadając owe słowa stałem bowiem bardzo blisko narożnika. HHH wyczuwając ironię zaczął biec prosto na mnie. W idealnym momencie odskoczyłem na bok, a Hunter uderzył w narożnik. Nie dałem mu nawet milimetra na jakąkolwiek reakcję. Od razu gdy trafił w kąt kwadratowego pierścienia zalałem go falą kopnięć w brzuch. Wyprowadzając je trzymałem się kurczowo trzeciej liny, aby nie stracić równowagi - atakowałem z naprawdę dużą siłą. Gdy Hunter znalazł się na plecach pod wpływem zainkasowanej serii, ze złością złapałem go za rękę i szarpnąłem sprowadzając go tym samym do stójki. Odwróciłem go twarzą w kierunku i lin i nabijałem go na nie. (Stun Gun) The Game ku mojemu zaskoczeniu miał jeszcze trochę oleju w głowie i uciekł spod mych szponów. Przeturlał się pod linami, ale nie uciekł z ringu. Został na apronie gdzie podniósł się na nogi za pomocą lin. Próbował zaatakować mnie uderzeniem w głowę jednak przewidziałem ten ruch. Zrobiłem unik i samemu wyprowadziłem Punch prosto w nos Huntera, który zaczął krwawić. (przypominam o ataku na Triple H przed walką) Miałem plan dzięki, któremu zdobędę przewagę. Zacząłem wdrażać go w życie. "Prezes" złapał się za obolałą część swojej twarzy, a ja przeszedłem wtedy na apron. Tam szturchnąłem przeciwnika, który odwrócił się w moją stronę i wyprowadziłem Gut Kick, a następnie bardzo szybkie Apron DDT. Głowa mojej ofiary była w coraz to gorszym stanie. "Wygląda na to, że lekarze nieźle tu zarabiają. Spójrzcie tylko! Triple H dostał ode mnie przed walką tak, że nie powinna go poznać własna matka, a jednak jest mniej szkaradny niż był." Doprawdy byłem zaskoczony. Teraz jednak już nie będzie tak kolorowo. Z nosa "prezesa" ciekła krew i po raz kolejny jego twarz była cała czerwona. Triple H ucierpiał dość mocno wskutek ów DDT. Miałem więc czas, aby pogrążyć go już całkiem. Spoglądnąłem do ringu i wyciągnąłem spod niego młot. Wyglądał zupełnie tak samo jak ten, którym przed walką rozwaliłem twarz tego dziadka. Już wtedy spodobał mi się ten przedmiot, dlaczego nie wykorzystać go znów? Zabrałem się więc do roboty. Sprowadziłem HHH'a do pozycji stojącej i wyprowadziłem potężne uderzenie twardszą częścią młotka w jego brzuch, a następnie w potylicę. The Game upadł na twardą powierzchnię poza ringiem. Przytknąłem mu młotek do twarzy i syknąłem w jego kierunku głośno i wyraźnie - "I kto teraz kontroluje grę, palancie?!" Ze złością rzuciłem ów bronią o ziemię, a następnie raz jeszcze podniosłem Huntera i ułożyłem go sobie na barkach. Wykonałem Fireman's Carry Gutbuster. Paul aż zakaszlał od zainkasowania tejże akcji. Nikt nie uratuje go przed rychłym upadkiem. Jego dni jako "zarządca" tego biznesu są już policzone.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#10 2017-02-24 16:24:14

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: #5 Hardcore Match - Dolph Ziggler vs. Triple H

Dalej


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#11 2017-02-25 11:11:11

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #5 Hardcore Match - Dolph Ziggler vs. Triple H

Podniosłem się na nogi stosunkowo szybko. Moja nienawiść względem przeciwnika była zdecydowanie poza jakimikolwiek standardami. Triple H działał mi na nerwy jak nikt inny. Nie mogłem znieść jego sztywnego kroku i prób zaimponowania ludziom, którzy są, byli i zawsze będą wyżej od niego w tym biznesie. Jego styl życia polega na byciu walecznym mężczyzną nie bojącym się przeszkód. To tylko taki obraz jaki chce pokazać na zewnątrz. Wewnątrz jest jednak owcą, która nieudolnie próbuje uciec przez wilkiem domagającym się jego krwi. Rzecz jasna to ja jestem myśliwym, a on ciągle zostaje moją ofiarą. Spoglądałem na podnoszącego się Paula z góry. Śmiałem się bardzo głośno - tak żeby usłyszał jak zdegradowałem go do pozycji zera. "Teraz widać za co dostawałeś te wszystkie pasy. No ale... Steph chyba nie narzeka, co?" Wgniotłem tego robaka w ziemię i przydeptałem podeszwą. Nie mam do niego i do nikogo z WWE nawet za grosz szacunku, ale to ten dziadek najbardziej ze wszystkich działa mi na nerwy. Musiałem więc działać. Złapałem za rękę podnoszącego się Huntera i gdy był już w stójce rzuciłem nim o bandę. Prezes uderzył plecami o bandę. Wydał z siebie jęk i zgrzytnął zębami z bólu, a to dopiero początek mojego przedstawienia. Podszedłem pod bandę, a moim oczom ukazał się nieudacznik trzymający transparent z napisem "The King of Kings - Triple H". Wydarłem ów kartkę z obślizgłych rąk amerykańskiego grubasa i rozdarłem ją na jego oczach. "Pieprzeni lizodupy. Patrzcie jak wasz bohater kona!" Te słowa krzyknąłem prosto do publiki, która zaczęła niemiłosiernie buczeć. Właśnie oto chodziło. Nienawidziłem ich, ale kochałem być w centrum uwagi. Właśnie tak osiągam swoje cele. Triple H dokładnie wtedy wstał i oparł się o bandę. Od razu zaatakowałem go nie dając mu cienia szans na atak.  Złapałem go za barki, wziąłem rozbieg i popchnąłem go w metalową część narożnika. Szary kolor konstrukcji pokrył się krwią, a HHH upadł na twardą posadzkę trzymając się za twarz. Ofiarnie doczołgał się do stołu komentatorskiego i wstał za jego pomocą. Wskutek odniesionych obrażeń podczas walki i przed nią, The Game zataczał się i ledwo stał. "To jest wasz władca?!" Chciałem, aby patrzyli jak "król królów" klęka mi do stóp. Wyprowadziłem więc szybki Gut Kick, a następnie z całej siły kopnąłem go w głowę. W ten sposób chcąc nie chcąc wyprostował się, a ja wykonałem Jumping Lariat. Zyskałem teraz dość sporą ilość czasu. Sięgnąłem więc pod ring i wyciągnąłem stamtąd kij z kolcami. Zacząłem bez jakichkolwiek hamulców okładać nim mą ofiarę. Triple H krzyczał z bólu, a jego ciało było coraz bardziej pokryte krwią. Chciałem widzieć jak ten kto mi się przeciwstawia zatacza się w męczarniach. Po kilkunastu uderzeniach zacząłem uderzać ów kijem o twardą posadzkę doszczętnie go łamiąc. Kolce jednak rozsypały się tuż za moimi plecami. Miałem kolejny diabelski pomysł. Podniosłem zdezelowanego Huntera i wykonałem Bridging German Suplex* (UM. VERDICT) prosto na rozsypane kolce. Hunter cierpiał, a ja miałem z tego naprawdę przednią zabawę. Czy posiadałem jakiekolwiek wyrzuty sumienia? Odpowiedź brzmi - nie. Ostrzegałem go, że ma się wycofać, ale nie posłuchał. Znów starał się mnie zniszczyć, lecz to ja niszczę jego. Za te wszystkie lata zniewagi i nie pokładania we mnie wiary... Paul podparł się na rękach. Złapałem wtedy za jego głowę i wrzuciłem go do ringu. Sam również wszedłem między liny. Prezes tarzał się po białej macie i wskutek tego biały kolor zamienił się na czerwoną maź. Jak wytrawny łowca poczekałem na dogodny moment do wyprowadzenia kolejnego ataku. The Game ledwo wstał za pomocą lin i sunął w moją stronę ledwo stawiając kolejne kroki. Uśmiechnąłem się z pogardą - moja pewność siebie rosła do niewyobrażalnych wartości. Gdy rywal był w dogodnej ku temu pozycji, wykonałem bardzo efektowne i efektywne przy okazji Jumping DDT. Show must go on.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#12 2017-02-25 12:00:55

Dark Night™

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2016-12-17
Posty: 209
Punktów :   

Re: #5 Hardcore Match - Dolph Ziggler vs. Triple H

Ero, lecisz dalej



https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/6a/10/12/6a1012591a85e32426075babfce02a09.jpg
Streak: 3/0/3
Achievements: No. 1 Contender to NXT Champion
https://zapodaj.net/images/de642455696e6.jpg
Streak: 1/0/0

Boots to Asses!
Team Bring IT!

Offline

 

#13 2017-02-26 13:48:23

 Stif

http://i.imgur.com/e5m4pfC.png

54321434
Zarejestrowany: 2014-12-28
Posty: 1222
Punktów :   

Re: #5 Hardcore Match - Dolph Ziggler vs. Triple H

Kontra przed Jumping DDT moment dowolny


https://i.imgur.com/dwoBuiL.png

Lio Rush

1# United States Champion (Lio Rush)
1# United Kingdom Champion (AJ Styles)

Offline

 

#14 2017-02-27 17:08:22

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: #5 Hardcore Match - Dolph Ziggler vs. Triple H

Akcja wykonana, jedziesz dalej.


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#15 2017-02-27 18:40:03

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #5 Hardcore Match - Dolph Ziggler vs. Triple H

Wszystko układało się idealnie, zresztą nie spodziewałem się czegoś innego. Paul jest po prostu manekinem, który nie potrafi odwrócić swego marnego losu. Triple H zatacza błędne koło. Ostrzegałem dziadka, aby grzecznie zszedł na bok, żeby nie udawał kogoś kim nie jest. Oczywiście tak wcześniej jak i teraz - postawił na swoją "mądrość" i nie posłuchaj się lepszego od siebie. Za to właśnie spotykają go konsekwencje. Wstałem na nogi dość szybko i podniosłem Paula za rękę. Nie puściłem jego dłoni i natychmiast posłałem go w kierunku lin za pomocą Irish Whip'a. "Prezes" odbił się od sznurów otaczających kwadratowy pierścień, a ja padłem na matę. HHH przeskoczył nade mną - zrobił to czysto instynktownie. Hunter odbił się od lin po raz kolejny i znów powtórzyłem wcześniejszą akcję. Za trzecim razem powaliłem rywala idealnym Dropkick'iem. "Jestem nieskazitelną perfekcją! Zrozum to!" Te słowa długo będą bębnić w uszach Triple H'a. Nie chciałem, aby ta walka trwała długo. Spieszno mi było do udowodnienia wszystkim moich przekonań. Jestem najlepszy i to ja kontroluję cały ten biznes - widać to jak na dłoni, a wystarczy tylko d