Ogłoszenie




#1 2017-02-20 20:41:20

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

In Ring Segment - Road Dogg & Neville

Road Dogg & Neville


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#2 2017-03-01 22:33:45

Emiel Regis

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

59997589
Zarejestrowany: 2016-06-22
Posty: 154
Punktów :   

Re: In Ring Segment - Road Dogg & Neville

W najdalszych zakątkach areny donośnie zabrzmiał "Faceless". Jednak ty razem początek stag'u nie wybuchł obłokami dymu. Wyszedłem na drogę do ringu w sportowym dresie z flagą Wielkiej Brytanii oraz logiem NXT na piersi, a włosami zebranymi w koński ogon. Jeszcze nie rozgrzana widownia przywitała mnie niezorganizowaną wrzawą i kilkoma okrzykami. Sprawnie dotarłem do ringu , po drodze zbierając ze stołu komentatorskiego mikrofon. Rozejrzałem się po hali po czym , z jak się dowiedziałem od kolegów na zapleczu uwielbianym przez amerykanki brytyjskim akcentem, wykrzyknąłem : Hello Washington! Udało mi się w ten sposób skupić widownię na swojej małej osobie. 
-Część z was przybyła tu z bardzo daleka by obejrzeć wspaniałe show prawda !?
Kilka sektorów odpowiedziało donośnymi okrzykami i wniesionymi w górę transparentami.
- Część z was długo wyczekiwała aż WWE w końcu zawita do waszego ukochanego miasta prawda!?
Większość hali odpowiedziała radośnie, potwierdzając moje słowa.
-Ja moi drodzy i długo czekałem na ten moment, i przebyłem naprawdę długą drogę być tu teraz z wami!
Jak dobrze wiecie nie zawojowałem od pierwszego dnia waszej? Naszej! Ukochanej fedaracji ! Ale chyba nie żałujecie że przybyłem tu zza oceanu !?
Arena zdzierając gardła do czerwoności poinformowała mnie że nie, nie żałują.
- I dziś po raz wtóry dostaję szansę na swój "American Dream" ! Pojedynek o możliwość zawalczenia o mistrzostwo NXT ! I to z kim z przybyszem z ,,czerwonej,, mroźnej Rosji!
Fani wrestlingu zgromadzeni w Washingtonie odpowiedzieli cichym buczeniem.
- Ale wiecie co ?! Mam zamiar pokazać temu gościowi co potrafią chłopaki z wysp !!! I jak to się robi tu! W USA! 
Widownia znowu wskoczyła na radosne obroty, i swoim entuzjazmem zapewniła mnie że będę miał dzisiejszej nocy ich wsparcie.
Kiedy arena nieco ucichła kontynuowałem.

- Ostatnio nie było najlepiej, same porażki ... Ale dzisiaj jesteśmy tu na Monday Night RAW w Washingtonie, jeżeli
nie dziś to kiedy !?

Tym razem arena dosłownie eksplodowała. Udało mi się rozgrzać widownię przed dzisiejszym show, i pobrać od nich jeszcze jeden kredyt zaufania dla "mikrego Anglika". Opuściłem mikrofon od ust i lekko zdyszany z szczerym uśmiechem rozglądałem się po arenie.


EDIT; uzupełniłem post

Ostatnio edytowany przez Emiel Regis (2017-03-01 22:37:35)


https://78.media.tumblr.com/18d8a64eb152ca82237ad9e1496e2f1f/tumblr_ovapcnlA8n1uvyu9yo1_500.gif




"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi"

Terry Pratchett

KP -http://www.n-w-u.pun.pl/viewtopic.php?id=12868

Offline

 

#3 2017-03-05 20:26:57

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: In Ring Segment - Road Dogg & Neville

https://i.makeagif.com/media/3-05-2017/e6jY0c.gif



Salę rozświetliła zielona poświata, po czym na rampie pojawił się on - The Road Dogg. Pewnym siebie krokiem mężczyzna kierował się w stronę ringu, aby po chwili stanąć w jego środku.
Panie i panowie, słyszycie tego chłopaka? - rozpoczął bez zbędnego przygotowania, czy powitania. Słyszycie go? On, który nie potrafi wygrywać chce dziś wyjść z walki z tarczą. Posłuchaj siebie. Wierzysz w to, co mówisz? Wierzysz, że jesteś w stanie pokonać wielką rosyjską maszynę? - spytał patrząc mu prosto w oczy. - Jeżeli tak, to jestem dla Ciebie pełen podziwu. Cenię to, na prawdę.
Jessie cofną się o kilka kroków, zaczął wsłuchiwać się w reakcję publiki. Słyszał, jak rzecze fanów skandują na jego widok, nie dziwiło go to - był przecież uznanym zawodnikiem, jedną z legend.
Teraz może podejdziemy do tego na poważnie. Widzę, że wierzysz w siebie pomimo tylu porażek. Mam więc pewną propozycję nie do odrzucenia. - znów spojrzał w oczy Anglika. - Jeżeli dziś wygrasz, to dołożę wszelkich starań, abyś dotarł na szczyt. Jeżeli jednak znów przegrasz... - tu na chwilę przerwał i spuścił na chwilę głowę - Wtedy zapomnij o jakichkolwiek szansach. Zostaniesz to gdzie jesteś, czyli totalnie nigdzie. To Twoja jedyna i ostatnia szansa, aby osiągnąć cokolwiek, więc radzę Ci jej nie zmarnować.
Skończywszy swoją przemowę znów się cofnął. Teraz już wyraźnie słyszał, jak widzowie skandują jego imię. Dobrze było to wrócić i znów się pokazać, a nie tylko siedzieć w biurze.
A teraz nie pozostaje nic innego jak rozpocząć show. Panie i panowie, oklaski dla Nevilla, zmotywujcie go, w końcu dziś dostał nie lada wyzwanie..
Przez salę przeszła fala oklasków, a w tle znów rozbrzmiał dźwięk muzyki.

]


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl