Ogłoszenie




#1 2017-01-19 02:00:57

 Sedol

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 980
Punktów :   

Kevin Owens vs [Open Challenge]

Gimmick: Arogancki, pewny siebie, oraz waleczny- te cechy pozornie ukazują całego Owensa, lecz to nie tak do końca. Prawdą jest, że Kevin jest wredny, jak i pyszny, ale nie walczy po to, by ukazywać swoją nieopisywalną potęgę. Walczy po to by utrzymać swoją rodzinę. Gdy żył na scenie niezależnej narobił sobie pełno długów, przez co ledwo wiązał koniec z końcem a więc tutaj, w WWE nastało zbawienie.
[Pozwól, że jednak Kevin]

Finishers:
Pop-Up Powerbomb - Package Piledriver - F-Clinq
Signatures:
Steenilizer - Cannonball - Crossface
Submissions:
Sharpshooter - Romero Stretch - Cross Armbreaker
Normal Moves:
Backbreaker - Hangman's Neckbreaker - Bridging Northern Lights Suplex - Scoop Powerslam - Midsection Stun Gun - Belly To Back Suplex - Pescado - Spinning Heel Kick - Running Senton - Low Angle Rear European Uppercut - Electric Chair Turnbuckle Toss - Big Boot - Turnbuckle Powerbomb - Wheelbarrow Slam - Dropdown Neckbreaker - Hesitation Dropkick - Triangle Dropkick - Running DDT - Samoan Drop - Running Powerbomb - Delayed Vertical Suplex - Wheelbarrow Backbreaker - Tilt-A-Whirl Backbreaker - Missile Dropkick - Death Valley Bomb - Gorilla Press Gutbuster - Diving Apron Somersault Body Press - Release German Suplex - Blue Thunder Bomb - Stunner - Liger Bomb - Double Foot Stomp - Ace Crusher - Curb Stomp - Cap Shoulder Suplex - Pendulum Swing - Back Body Drop - Spinebuster - Lariat - Body Flip Backbreaker - Michinoku Driver II - Slingshot Senton - Diving Lariat - Diving Tope Con Hilo - Fireman's Carry Gutbuster - Rolling Fireman's Carry Slam - Frog Splash - Enzugiri - Hilo - Super Kick - Swinging Flatliner - Double Knee Facebuster - Top Rope Double Foot Stomp - Delayed Superplex - Midsection Double Knee Smash - Slingshot Somersault Senton - Slingshot Springboard Dropkick - Slingshot Springboard Legdrop - Hanging Kickout DDT - Snap Powerbomb - Fisherman Buster - Sleeper Hold Overhead Suplex - Swinging Gory Bomb Backbreaker - Go Home Driver - Avalanche Ace Crusher - Somersault Legdrop - Tornado Flatliner - Rope Walking Diving Moonsault DDT - Sidewinder Suplex - Steenbreaker - Avalanche German Suplex - Diving Moonsault - Swanton Bomb - 450 Splash - Avalanche Powerbomb - Argentine Neckbreaker


Achievements of Sedol:
● WWE Tag Team Title (with Arin) [season 1]
● NXT Championship (05.08.2013 - 25.08.2013) [season 1]
● United States Championship (30.09.2013 - 27.10.2013) [season 1]
● #1 Contender for WWE World Heavyweight Championship [season 2]

Offline

 

#2 2017-01-19 06:32:27

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Kevin Owens vs [Open Challenge]

Wbiję jako Danny Havoc
KP w podpisie.


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#3 2017-01-19 18:58:31

 LUqi

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

440930
Skąd: mam ten smutek na twarzy?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1079
Punktów :   34 
WWW

Re: Kevin Owens vs [Open Challenge]

Dobrze panowie. Rozpocznę tą walkę typowym gongiem dla was obu. Kto ładniej na 270 słów. Ma być zawarty gimmick oraz odczucia w kilku zdaniach. Będę się przyglądał również językowo jak i wyłapywał błędy, ale postarajcie się jak najbardziej wplątać swoją postać podczas czystej napieprzanki na którą czekam. Sedol, czekam na posta od Ciebie, bo mamy podobny gimmick dla Owensa, a Haris. Masz być pierdolonym brutalnym psychopatą. Powodzenia panowie no i niech wygra lepszy.

*GONG*


___________________________________
https://pa1.narvii.com/6503/f57946da05c4088dc5f155309b680fbf66c80085_00.gif

ALEISTER BLACK
___________________________________
T R E A K
2   -   0   -   2
Win  -  Draw  -  Lost
___________________________________
C H I E V E M E N T S
- 1x Contender to WWE Champion (Jeff Hardy)
- 2x Contender to United States Champion (Crimson and AJ Styles)
- 1x Contender to Tag-Team Champion (Alex Shelley - MCMG)
- Last Two in Royal Rumble Match 2012 (Jeff Hardy)


https://media.tenor.com/images/628db16f829d6274478a849fd658423b/tenor.gif

Offline

 

#4 2017-01-20 13:19:28

 Sedol

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 980
Punktów :   

Re: Kevin Owens vs [Open Challenge]

Nareszcie nowy, a przede wszystkim lepszy rozdział w życiu właśnie się rozpoczął. Już dzisiaj będę mógł wpłacić niemałą sumę na konto tych złodziei. Nie mogę w to uwierzyć... może też pójdę na obiad z moim synem? Nie... na pewno pójdę, dlatego też muszę wygrać tę farsę!

Odsunąłem się od narożnika, splunąłem na ziemię, rozłożyłem ramiona, po czym wydarłem się do czerwoności gardła:
"Zabawmy się skurwielu!"
W tamtym momencie na mej twarzy zawitał niemały uśmiech, nie obawiałem się go, był zwykłym prymitywem myślącym, że potrafi walczyć. Wiedziałem, że po tej walce odejdzie z rykiem, a ja z ślicznym plikiem pieniędzy w kieszeni. Nagle z letargu wyrwał mnie donośny dźwięk damasceńskiej stali. Bitwa o śmierć i życie rozpoczęła się w tamtym momencie. Nie czekałem długo, natychmiastowo ruszyłem w jego stronę. Weszliśmy w typowy klincz, siłowo przeważałem, więc zgarnąłem go w stronę lin. Tam sędzia nas od siebie odciągnął, ale tylko gdy się odsunął wymierzyłem potężny cios z otwartej dłoni w polik tego pojeba. Było widać gołym okiem, że popadł w niemały amok, ale zgasiłem jego furię pięknym Enzugiri.
"I co zjeby? Nadal nie wierzycie, że jestem najlepszy w tym biznesie?!"
Na hali trwała wrzawa, istny chaos, zirytowałem tę szarą masę niemiłosiernie, ale nie przejmowałem się nimi, przecież tylko kupują bilety, przez co ja zarabiam. Nie musiałem ich kochać...

Ten cały Danny nie leżał długo, po chwili zaczął się podnosić. Wydaję mi się, że był spanikowany, nie wiedział co ma robić, ale cieszyłem się z tego faktu. Przecież mogłem pokazać każdemu, dlaczego to ja jestem bogiem tego sportu. Był już w stójce, patrzał się na mnie z amokiem w oczach, kompletne przeciwieństwo mnie, ja byłem spokojny. Po kilku sekundach rozbiegł się w moją stronę, ale nim się obejrzał leżał na ziemi aplikując soczystego Superkick'a!
"To jest moje show! To show Kevina Owensa!"


299/270


Achievements of Sedol:
● WWE Tag Team Title (with Arin) [season 1]
● NXT Championship (05.08.2013 - 25.08.2013) [season 1]
● United States Championship (30.09.2013 - 27.10.2013) [season 1]
● #1 Contender for WWE World Heavyweight Championship [season 2]

Offline

 

#5 2017-01-21 17:36:40

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Kevin Owens vs [Open Challenge]

Lekko ironiczny uśmiech na twarzy młodego Amerykanina, sprawiał że na pierwszy rzut oka wyglądał on na zdystansowanego od świata. Mężczyzna patrzył na rywala aroganckim spojrzeniem, jak gdyby starał się go sprowokować. Wbił wzrok w dość otyłego - jego zdaniem - rywala, objął się za jeden z nadgarstków poprawiając rękawicę, to samo zrobił z drugą - dawał tym samym jasny sygnał, że jest gotowy do walki. Starał się sprowokować tym rywala, co po chwili się udało - Kevin zaczął wygrażać chłopakowi, wyzywać go i mówić jaki to nie jest wspaniały. Te słowa jednak nie podziałały na Danego - jedynie wywołały u niego lekkie rozbawienie. Powolnym ruchem ręki "strzepał" z barku niewidzialny kurz prowokując tym samym coraz bardziej rywala. "Dobra, koniec tej pozy - czas wziąć się za niego." - pomyślał w chwili, gdy metaliczny dźwięk gongu rozniósł się w powietrzu.

Wykonując spory krok w przód Viking zamarkował atak na rywala - to wystarczyło, aby Owens rzucił się bez opamiętania w jego stronę. Najwidoczniej Kanadyjczyk miał zamiar zmieść mniejszego zawodnika już na początku starcie, niestety - Havoc niespodziewanym półobrotem przemieścił się w bok. Szybkie odwrócenie się z powrotem w kierunku rywala i już wiedział, że jego manewr był słuszny - Owens klęczał na macie najwidoczniej nie mogąc uwierzyć, że jego szarża nie przyniosła efektu. Ta chwila dekoncentracji rywala wystarczyła, aby Danny wbił podeszwy swych butów w jego plecy - Basement Dropkick, po którym Kevin wyleciał między linami poza ring.

Widząc znajdującego się poza ringiem przeciwnika, Crazzy Fly Boy dostrzegł dla siebie okazję. Biorąc rozbieg wyskoczył ponad linami wykonując jedną z typowych dla siebie akcji - Tope Con Hilo. Stając przy barierkach Danny zaczął przybijać piątki z fanami - wiedział, że jego popisy i gra będę podobać się fanom. Wiedział, bo nie robił tego po raz pierwszy.

270/270
24/30

Drobna uwaga do LUqiego, nie kreuję postaci na chorego psychola, więc takiego tu nie zobaczysz. Mam na niego trochę inne plany


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#6 2017-01-22 18:10:50

 Curix

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Skąd: Cemetery Gates
Zarejestrowany: 2016-02-18
Posty: 396
Punktów :   

Re: Kevin Owens vs [Open Challenge]

Błędy:

Sedol:
,,Wiedziałem, że po tej walce odejdzie z rykiem, a ja z ślicznym plikiem pieniędzy w kieszeni." - powinno być ,,ze ślicznym."
,,Tam sędzia nas od siebie odciągnął, ale tylko gdy się odsunął wymierzyłem potężny cios z otwartej dłoni w polik tego pojeba." - po poprawieniu: ,,Tam sędzia nas od siebie odciągnął, ale tylko, gdy się odsunął, wymierzyłem potężny cios z otwartej dłoni w polik tego pojeba." Braki przecinków.
I pod koniec znowu błąd interpunkcyjny.

Haris:
Już w pierwszym zdaniu zauważyłem brak przecinka.
,,Wbił wzrok w dość otyłego - jego zdaniem - rywala, objął się za jeden z nadgarstków poprawiając rękawicę, to samo zrobił z drugą - dawał tym samym jasny sygnał, że jest gotowy do walki." - tutaj brakuje znowu przecinka, ale trochę bym to zdanie inaczej ułożył i nie dawał tyle ,,-", bo to tutaj niezbyt pasuje.
No i jeszcze w pierwszej części znowu interpunkcja.
W drugiej części brak przecinka po raz kolejny no i to samo w trzeciej części wystąpiło raz.

Plusy:

Sedol:
*Bardzo dobrze ukazany gimmick.
*Podobają mi się te myśli, pasują zdecydowanie do postaci.
*Dobry opis, poprawnie językowo; wszystko jest jak należy, oprócz kilku błędów.
*Lepiej opisane odczucia niż Haris.
*Dobry opis co do publiki.

Haris:
*Fajnie zarysowana postać rywala, jego zachowanie.
*Dość dobrze ukazany gimmick.

No i tak ogółem podsumowując, gdybym miał punktować to 2:1 dla Sedola, może lecieć dalej według mnie.

Nawet tutaj musiałem BBCode edytować. xD

Ostatnio edytowany przez Curix (2017-01-22 18:12:35)

Offline

 

#7 2017-01-22 20:22:37

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Kevin Owens vs [Open Challenge]

Poziom postów mniej więcej taki sam.

Sedol - rozumiem, że testujesz różne postaci i to bardzo dobrze, ale w mojej opinii Kevin aż tak Ci nie siedzi, jak na przykład Miz. Może i jest w tym poście gimmick, uczucia i wszystko, ale to nie jest tak płynne i stabilne jak było w przypadku Miza. Nie raz zaprzeczałeś sam sobie. Pierw pisałeś, że rywal jest zdezorientowany, spanikowany, a nagle zmienia się on w furiata, który popadł w amok i jedyne o czym myśli, to żądza mordu. Post nie wyszedł najlepiej. No i popracuj nad przecinkami, bo nie raz nie wyłapiesz tego momentu.

Haris - wow. Progres. Wow. Serio. Dejm. Fajne to jest. Podoba mi się. Siadło. Bez fajerwerków, ale przyjemnie. Gdybyś tak dużo razy się w poście nie powtarzał, nie pisał ciągle o tym samym, to mógłbyś tutaj leciutko wygrać. A tak, to przez powtórzenia i dużą ilość myślników - czyli wtrącania się w zdanie - delikatnie się pogubiłem. No ale ogólnie nie jest źle, a najlepiej wcale. Jeszcze kawałek i będzie lepiej. Idź tą drogą.

I mimo wszystko (#teamyowee) dalej Sedol.



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Oтeли Джорджтаун