Ogłoszenie




#1 2016-10-29 20:58:38

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

In Ring Segment - Chris Jericho

Chris Jericho


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#2 2016-11-07 18:43:15

 Norbert

https://i.imgur.com/mS3mjdl.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-04-03
Posty: 642
Punktów :   

Re: In Ring Segment - Chris Jericho

Czas na napisanie do wtorku (tj. jutro) do godziny 24:00. Inaczej na twoje konto wpłynie minus w tabelce.


https://data.whicdn.com/images/92501338/original.gif

N W U A C H I E V E M E N T S
1x United States Champion (CM Punk)
1x WWE World Heavyweight Champion (CM Punk)
nWU Hall of Famer
Graphic of the Year 2016

Offline

 

#3 2016-11-08 16:42:48

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: In Ring Segment - Chris Jericho

O shit, dopiero dziś zobaczyłem XD Mogę do jutra czas? XD bo nie ma szans żebym dziś napisał


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#4 2016-11-09 11:00:05

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: In Ring Segment - Chris Jericho

Arena pogrążyła się w ciemności, a na titantronie pojawiła się wielka liczba 10, rozpoczynająca odliczanie...

10...
9...
8...
7...
6...

W tym momencie na rampę wyszła postać, mająca na sobie świecącą się kurtkę, stając tyłem do ringu.

5...
4...
3...
2...
1...



Gdy pierwsze dźwięki powyższej piosenki rozniosły się echem po trybunach, światło powróciło do swojej normalnej aktywności a Chris obrócił się przodem do publiki, unosząc do góry zaciśniętą pięść i ruszając w kierunku ringu. Mniej więcej w połowie drogi zatrzymał się, spoglądając na dziecko siedzące w pierwszym rzędzie, wyciągające ku niemu ręce. Niewiele myśląc Y2J ściągnął z siebie zwiewny szaliczek i podszedł z nim do brzdąca. W momencie gdy rączka dziecka miała już zetknąć się z materiałem, Jericho cofnął szalik i włożył go ponownie na głowę, uśmiechając się przy tym zarozumiale. Następnie ruszył w dalszą drogę do kwadratowego pierścienia, gdzie przystanął spokojnie na środku ringu, z wyciągniętą ku technicznemu dłonią - rozkaz by przynieść mu mikrofon. Po kilku chwilach Kanadyjczyk otrzymał rzeczony przedmiot, przy akompaniamencie Y2J! Y2J! Y2J! dochodzącego od strony publiczności. Chris potarł się po lekkim zaroście, unosząc mikrofon do ust, co momentalnie uciszyło WWE Universe.



Witaj Miami! Cóż za uroczy dzień, czyż nie? Miło znowu stać w tym ringu, odczuwać tą samą euforię co zawsze! To chyba nigdy mi się nie znudzi. Ta adrenalina, gdy tylko wychodzę na rampę, ten moment gdy przekraczam próg ringu i staję na jego środku - tego nie da się nie kochać! Jest tylko jedna rzecz która mi dziś przeszkadza. Tak, niestety coś psuje mi ten dzień. Od początku zastanawiałem się o co chodzi, długo myślałem, analizowałem wszystkie możliwe czynniki. A gdy tu wyszedłem, odczułem to jeszcze bardziej. I już nareszcie wiem o co chodzi! To wy, głupi idioci! Wasze paskudne, wykrzywione w przeróżnych grymasach twarze doprowadzają mnie do obłędu, wywołują u mnie wymioty. Ale mam na to sposób. Panowie, do roboty!

Na komendę Jericho na rampę wyszło 5 mężczyzn, każdy z nich niósł naręcze papierowych toreb, które rozdawał fanom WWE. To wywołało falę śmiechów i gwizdów w kierunku Y2J'a, zadowolonego ze swojego posunięcia.

Nie musicie mi dziękować, wiem wiem, jestem wspaniałomyślny. Teraz nawet wy nie będziecie zmuszeni patrzeć na swoje ohydne twarze, mogąc w spokoju egzystować! Czyż nie jestem wspaniały?! To Dar Jericho! Przyjmijcie go i cieszcie się nim! Oby dobrze wam służył. Ale mam coś jeszcze, co chciałbym wam pokazać.

Chris wyciągnął zza pazuchy liste uczepioną podkładki, z wielkim napisem "List of Jericho" na przodzie.

To Lista Jericho. Będzie tu trafiał każdy głupi idiota, który ze mną zadrze i na to zasłuży!

Publiczność zaczęła skandować "Stupid Idiot! Stupid Idiot!", a Chris zdenerwowany tym krzyknął by WWE Universe się zamknęło. To jednak nie pomogło i skandowane hasło obległo wkrótce całą arenę, rozbrzmiewając w każdym jej kącie.

Miami! That's it! You just made a List!

Chris pochylił się nad listą i po wyciągnięciu z kieszonki markera, wielkimi literami zaznaczył punkt 1, dopisując do niego Miami, następnie podając powód dołączenia do listy.

Za przerywanie mi podczas wspaniałej przemowy i bycie najokropniejszą publicznością w USA. Zrobione! A teraz już nie przedłużajmy, bo mówienie do was nie sprawia mi już radości. Dawać tu Balora i Strowmana!

Jericho odrzucił mikrofon, a trzymaną w dłoniach listę złożył bezpiecznie pod narożnikiem, po chwili dołączając do niej szary szaliczek. Kilka podskoków i Y2J był już gotowy do akcji.


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl