Ogłoszenie




#1 2016-09-14 23:53:10

Smith

http://i.imgur.com/Nma0kze.png

Zarejestrowany: 2016-09-09
Posty: 20
Punktów :   

Open Challange

Finisher:
Five Star Frog Splash // Van Daminator // Van Terminator
Signature
Discus Leg Drop // Diving Crossbody // Guillotine Leg Drop // Inverted Surfboard // Lifting Double Underhook Facebuster // Monkey Flip // Northern Lights Suplex // Rolling Thunder // Plancha // Rolling Body Scissors Pin // Standing Moonsault // Handspring Moonsault // Turnbuckle Thrust // Split Legged Moonsault // Coast to Coast
Subemission
Inverted STF // Boston Crab // Muta Lock
Normal
Front Mat Slam // Back Rotation Suplex // Diving Kick // Low Dropkick // Spinning Leg Drop // Tiger Suplex // Facebuster // Windmill Leg  Reversal // Mule Kick Reversal // Shoulder Thrist // Superkick // Sidekick// Backbreaker// Butterfly kick// Running Crossbody // Axe Kick // Spin Kick // DDT // Tornardo DDT // Leg Sweep // Hurricanrana // Superplex // Suicide Dive // Step Over Kick // Back Rotation Suplex // Belly to Belly Facebuster // Springboard Back Heel Kick // Corkscrew Legdrop // Diving Legdrop  // Catapult Dropkick // Diving Splash // Reverse Atomic Drop // Elbow Smash // Hip Toss // Middle Kick // Arm Wringer // Back Suplex // Front Dropkick  // Back Elbow // Foot Choke  // Body Splash // Back Side Slam // German Suplex



RVD


http://www.wrestlingrumors.net/wp-content/uploads/2015/07/Rob-Van-Dam-RAW.png

Legend ECW, typowy high flyer, który nie boi się ryzyka oraz ekstremalnych akcji. Uzdolniony technicznie dzięki czemu posiada spory respekt zarówno wśród publiczności jak i rywali. Pojawił się w WWE Universe, aby jego gwiazda ponownie rozbłysła przed najlepszą publicznością świata. Jego ringowa kariera za niedługo najprawdopodobniej się zakończy, dlatego to ostatni gwizdek, aby zacząć swój marsz po złoto. Jest najlepszy i chce to udowodnić pomimo szarży "nowej ery". Niezależnie od tego kto mu się napatoczy na drodze - czy to dobrzy czy źli będzie im się przeciwstawiać. Nie jest tutaj, aby tworzyć nowe przyjaźnie lub zwady, on tu się pojawił, aby walczyć i być najlepszym!


https://66.media.tumblr.com/36ff8957a5a043066030afdff6aa21f5/tumblr_mzk3q0eMnq1rhncyso1_500.gif

Dzi­wisz się, że ta gwiaz­da, na którą pat­rzyłeś przez wiele lat, bo oświet­lała ci drogę, zgasła w ułam­ku sekundy?
Zgasła, bo przes­tałeś dążyć do ce­lu i zwątpiłeś w sukces...



Sami Zayn

Offline

 

#2 2016-09-15 18:29:58

Zone

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

60059460
Zarejestrowany: 2016-06-10
Posty: 175
Punktów :   

Re: Open Challange

Finisher Moves:
630 Cannonball Senton // Double Rotation Moonsault // Benadryller


Signature Moves:

                                                       

Burning Screwdriver // Springboard Chocolate Rain // Running Chocolate Rain // Benadryller 2point 
Submission Moves:
Leg Locked Full Nelson // Liontamer // Argentine Rack
Normal Moves:
- Striking:
Superkick // Heel Kick // Enzu Heel Kick // Yakuza Kick // Jumping Yakuza Kick // Jumping Corkscrew Roundhouse Kick // Roundhouse Kick // Axe Kick // Backflip Kick // Backroll Backflip Kick // Spinal Tap // Dropsault // Rolling Basement Dropkick // Basement Dropkick // Dropkick // Corner Dropkick // Enzuigiri // High Knee // Forearm Smash // European Uppercut // Standing Headscissors // Running Frankensteiner // Spiked Hurricanrana // Poisened Frankensteiner // Backflip Headscissors // Deja Vu // Corner Cannonnball Senton // Double Rotation Senton // Standing Moonsault // People’s Moonsault // Standing Corkscrew Moonsault // Heliocentricity // Spear // Ace Crusher  // Double Ace Crusher // Complete Shot / / Leaping Clothesline // Jumping Back Elbow // Superman Punch // Corkscrew Arm Drag // Gorilla Press Snake Eyes // DDT // Catapult Implant DDT // Tilt A Whirl DDT // Roll Through Jumping DDT // Snapmare Driver // Backslide Driver // Wrist Clutch Fire Driver // Apron Death Valley Driver // Gravity Destroyer // Argentine Rack Facebuster // Sitout Piledriver // Brainbuster // Jumping Neckbreaker/DDT (by opponent) Combo // German Suplex // Release Fisherman Suplex // Release Regal Plex // Release Regal Plex // Release Dragon Suplex // Northern Lights Suplex // Front Powerslam // Ripcord Slam // Rock Bottom // Slingshot Hurricanrana // Rope Walk DDT // Rope Walk Diving Tornado DDT // Rope Run Shiranui // Diving Heel Kick // Avalanche Frankensteiner // Springboard Moonsault Body Press // Springboard Moonsault // Stalling Hilo // Running Tightrope Hurricanrana // Springboard Enzuigiri // Avalanche Wheelbarrow Facebuster // Tiger Feint Kick // Slingshot Sprinboard Lariat // Slingshot Springboard Crossbody // Slingshot Sprinboard Missile Dropkick // Springboard Ace Crusher // Avalanche Poisened Frankensteiner // Avalanche Belly to Belly Suplex // Springboard Arm Drag // Tope Con Hilo // Corkscrew Spaceman Plancha // Sasuke Special // Double Rotation Moonsault Plancha // 540 Corkscrew Sasuke Special // 540 Corkscrew Moonsault Plancha // Triangle Shooting Star Press Plancha // Suicide Tornado DDT // Lionsault // Middle Rope Phoenix Splash // Phoenix Splash // Cyclorama // Shooting Star Press // Slingshot Sprinboard 450 Splash // 450 Splash // Slingshot Springboard Phoenix Splash // Slingshot Springboard Shooting Star Press // Walk Out Powerbomb // Gory Bomb // Rolling Yoshi Tonic // Orange Crush // Blue Thunder Bomb // Zig Zag // Jumping Neckbreaker

The Future of Flight – Ricochet to jeden z liderów nowej ery Wrestlingu. Jest jednym z najlepszych zawodników na świecie, a jego liczne akcje zwykle uwzględniają wsparcie lin, gdyż to właśnie w powietrzu czuje się najlepiej. Wyrobiwszy swą markę poza WWE, postanowił spróbować również tutaj. Uwielbia bawić się w ringu, co wiąże się z dostarczaniem publiczności tego po co kupują bilety – walk wartych obejrzenia.


https://78.media.tumblr.com/f63dbada9296db84c1beeb356576006b/tumblr_p24cnyHy0p1wvypvyo3_540.gif
Character Card:
Pete Dunne

Streak:
3/0/3

Achievments:
1x NXT Champion (Noam Dar)

Offline

 

#3 2016-09-15 20:16:28

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Open Challange

..::GonG::..


Zaczniemy klasycznym opisem sytuacji, gdzie możliwe jest wykonanie tylko jednego ciosu uniwersalnego. Wszystko co powinno być uwzględnione w "OP" to: Uczucie zawodnika, kontakt z publiką, wyrazisty gimmick oraz pomysł. Czasami pomysł ratuje cały post. Pozdrawiam i życzę powodzenia napiszcie na maksymalnie 300 słów.

www.ile.liter.pl <---< licznik jakby ktoś chciał.


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#4 2016-09-15 22:30:45

Zone

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

60059460
Zarejestrowany: 2016-06-10
Posty: 175
Punktów :   

Re: Open Challange

Już po raz enty znalazłem się w kwadratowym pierścieniu, jednakże innym niż wszystkie. Ring WWE był inny niż wszystkie, właściwie.. wszystko było tutaj inne. Fani, zawodnicy, nawet kamerzyści, tylko ja się nie zmieniłem. Wciąż byłem młody, moja pasja do owej sztuki nie zmieniła się ani trochę. Uśmiechnąwszy się szeroko, puściłem oczko do fanki w pierwszym rzędzie, ubranej w koszulkę z mym wizerunkiem. Nie stresowałem się, pomimo, że po drugiej stronie ringu stała absolutna legenda ECW, WWE i właściwie całego Wrestlingu. Do moich uszu dochodziły bez przerwy dochodziła piosenka ”All Night Long”, którą wszyscy poznali jeszcze za czasów, gdy moim ringowym partnerem był Rich Swann. Uśmiechnąłem się szeroko, spoglądając w kamerę, ustawioną obok mnie. Chwyciłem ją więc w dwa palce, poruszając nią nieco na boki, po czym poprawiłem swą fryzurę, odpychając nieco kamerę i ponownie skupiając swą uwagę na rywalu. Zaprzestałem bawienia się i począłem oczekiwać trzykrotnego uderzenia w gong, które zdarzyło się dopiero po dłuższej chwili.

Ruszyłem na środek ringu, podobnie jak RVD, do którego wyciągnąłem dłoń jako oznakę szacunku. Gdy poczułem silny uścisk, pochyliłem się nieco, składając Robertowi pokłony i wycofałem się z powrotem do cornera. Poprawiłem swój ring gear i raz jeszcze fryzurę, aby dobrze wyglądać i począłem krążyć po pierścieniu, uważnie obserwując przeciwnika. Błyskawicznie ruszyłem do ataku, usiłując pochwycić go za nogę, dzięki czemu zaraz mógłby on leżeć na macie, jednakże tak się nie stało. Nieco zaskoczony, zasymulowałem, iż znów się wycofuje, lecz w ostatniej chwili obróciłem się na pięcie, trafiając RVD’ego niesamowicie silnym Clotheslinem. Oszołomiony oponent wyślizgnął się z ringu, natomiast ja wykonałem kilka efektownych salt do tyłu, popisując się przed publicznością, po czym wylądowałem na jednym z kolan, unosząc rękę w górę i poruszając palcami w charakterystyczny dla mnie sposób. Tak jak się spodziewałem, publiczność zareagowała oklaskami na stojąco, jakby oklaskiwali wspaniałego aktora.


https://78.media.tumblr.com/f63dbada9296db84c1beeb356576006b/tumblr_p24cnyHy0p1wvypvyo3_540.gif
Character Card:
Pete Dunne

Streak:
3/0/3

Achievments:
1x NXT Champion (Noam Dar)

Offline

 

#5 2016-09-16 01:14:14

Smith

http://i.imgur.com/Nma0kze.png

Zarejestrowany: 2016-09-09
Posty: 20
Punktów :   

Re: Open Challange

Z głośników wybrzmiała moja piosenka. W pełni skoncentrowany stoję na zapleczu oczekując na odpowiedni moment, aby ukazać się publiczności i wejść na ring. Czuję lekki stres niczym przed swoją pierwszą walką w karierze. Zadaję sobie w kółko to samo pytanie: "czy ja jeszcze to mam, czy jestem w stanie walczyć jak za dawnych lat". Przecież powracam nie byle gdzie, będę walczyć przed nie byle kim. I jeszcze ten przeciwnik - Ricochet, znany jest w kuluarach jako niezwykle utalentowany i groźny rywal. Słysząc od publiczności nieśmiałe okrzyki swojego nazwiska przełamuję impas i wychodzę na scenę! Wśród blasków świateł pewnym krokiem zmierzam w stronę ringu, publiczność coraz bardziej żywiołowymi wrzaskami dopinguje mnie. Ja z każdą sekundą nabieram pewności siebie. Wślizgując się na ring zapomniałem już o wszystkich swoich bolączkach. Energicznie podskakując na macie poczułem się jak za dawnych lat, gdy dominowałem w ECW. Jestem gotowy, niezależnie kto by teraz nie wyszedł i tak wygram! Podnoszę jeszcze w górę ręce, pozdrawiając tym samym swoich fanów, co tylko wzmogło ich reakcje.

Lekko oszołomiony po ciosie przeciwnika wstaję. Podpierając się o barierki patrzę na niego kiwając głową z niedowierzaniem jak łatwo dałem się zaskoczyć. Trudno, to tylko potwierdziło jak trudny będzie to dla mnie pojedynek. Otarłem jeszcze pot z czoła i wślizgnąłem się do ringu. Stoimy na przeciwko siebie nie chcąc się przed sobą otworzyć. Małymi krokami zbliżamy się w swoim kierunku i lądujemy we wspólnym klinczu. Będąc w tym zwarciu zrobiliśmy kilka obrotów wokół swojej osi. Ostatecznie udaję mi się przejąć inicjatywę i tym samym złapać jego rękę. Pomimo oporu rywala wykonuję Irish Whip ze środka ringu wrzucając go z całej siły w narożnik. Uderzenie było na tyle mocne, że Ricochet padł niczym rażony piorunem. Ja natomiast staję przed nim i trzykrotnie pokazując kciukami swoje plecy wraz z publicznością wykrzykuję: "R, V, D"!


https://66.media.tumblr.com/36ff8957a5a043066030afdff6aa21f5/tumblr_mzk3q0eMnq1rhncyso1_500.gif

Dzi­wisz się, że ta gwiaz­da, na którą pat­rzyłeś przez wiele lat, bo oświet­lała ci drogę, zgasła w ułam­ku sekundy?
Zgasła, bo przes­tałeś dążyć do ce­lu i zwątpiłeś w sukces...



Sami Zayn

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Noclegi Vaughan Porto-Vecchio