Ogłoszenie




#1 2016-09-10 17:43:48

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Podpisanie kontraktu na walkę o Woman Championship

Paige & Brooke Tessmacher


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#2 2016-09-16 14:41:17

Nole

http://i.imgur.com/mS3mjdl.png

Zarejestrowany: 2016-06-07
Posty: 3531
Punktów :   

Re: Podpisanie kontraktu na walkę o Woman Championship

W ringu znajdował się stół. Po dwóch stronach, na przeciw siebie ustawione były krzesła. Znaczyło to jedno... Przyszedł czas na konfrontację i podpisanie kontraktu na walkę o tytuł dywizji kobiecej przez Paige oraz Brooke Tessmacher. Przy stole stał Dario Cueto, który po kilku sekundach zapowiedział pierwszą z zawodniczek a była nią Brooke. Gdy na arenie rozbrzmiało jej theme publiczność wybuchnęła buczeniem, bowiem mieli w pamięci jej atak na Christinę. To dzięki temu zajściu panie zawalczą w pojedynkę, gdyż Von Eerie została kontuzjowana. Zadowolona i uśmiechnięta od ucha do ucha Tessmacher stanęła na rampie i przejechała palcem po całych trybunach. Reakcja na ten gest mogła być tylko jedna - kibice tylko wzmogli swoje buczenie w kierunku zawodniczki. Brooke nie przejęta ani troszkę zaczęła zmierzać w kierunku kwadratowego pierścienia. Gdy była już niedaleko od niego skręciła w lewo tak by po schodkach znaleźć się na jego krawędzi. Następnie pod drugą liną weszła do ringu i przywitała się z Dario uściśnięciem ręki. Brooke przejęła mikrofon od Cueto po czym zaczęła swą przemowę:

" Wróciłam do tej federacji by pokazać innym, że nie mam sobie równych. Z każdym mijającym tygodniem po moim powrocie coraz bardziej potwierdzałam te słowa, aż w końcu dostałam to na co liczyłam a przede wszystkim zasługiwałam. Starcie o tytuł kobiecy na Royal Rumble. Nie tylko będę jedną z uczestniczek tego boju. Będę także jego zwyciężczynią i tytuł ten zawiśnie na mych biodrach. Wygranie przeze mnie tytułu jest najlepszym co może się teraz stać w tym biznesie. Tutaj potrzeba stanowczej i dążącej do swego kobiety, która nie zhańbi ów mistrzostwa jak ta cholerna Von Eerie. Ona była po prostu zbyt słaba by móc być mistrzynią a ja tylko udowodniłam, że powinna ona gotować obiady i sprzątać w mieszkaniu zamiast tracić czas na kompromitowanie się w ringu WWE."

Brooke spojrzała na stół, na którym leżały dwa dokumenty. Jeden z nich miała podpisać właśnie ona, natomiast drugi był przeznaczony dla Paige. Tessmacher podniosła leżący świstek i przejrzała go wzrokiem po czym ponownie rzuciła go na stół a następnie kontynuowała swą mowę.

" Niedzielny wieczór będzie czymś przełomowym. Rządy w dywizji kobiecej w końcu znajdą się we właściwych rękach, w rękach królowej. Paige będzie musiała uznać moją wyższość i dominację podobnie jak każda z tych szmat znajdujących się teraz na zapleczu. Christina przekonała się już do czego jestem zdolna, następna w kolejce jesteś ty, Paige!"

Brooke chwyciła jeden z długopisów po czym bez chwili zastanowienie złożyła podpis na kartce. Dario chwycił ów dokumenty i przeciągnął je bliżej swej osoby. Natomiast Tessmacher dodała jeszcze kilka słów od siebie.

" Brakuje tylko twojego podpisu idiotko. Zapraszam Cię Paige, złóż ten cholerny podpis i miejmy to już z głowy!"


Mark Henry!




Osiągnięcia:
2# Tag Team Champion (Bully Ray, Big E)
1# NXT Champion (Tyson Kidd)
1# US Champion (Tyson Kidd)




https://iv.pl/images/cf911301993df67038199469218a318e.png
https://iv.pl/images/d08b7b327b3cca0025aca4957fe706a7.gif
https://iv.pl/images/aac97d164b7523538f60c80b04265de7.gif



JOHNNY GARGANO JEST PRAWOWITYM MISTRZEM IC

Offline

 

#3 2016-09-17 15:18:43

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Podpisanie kontraktu na walkę o Woman Championship

Przez dłuższą chwilę wypowiedź Brooke przykryła zimna otoczka ciszy, każda para oczu zwrócona w stronę rampy oczekując z niecierpliwością pojawienia się Paige. Zapaśniczka, która swoim powrotem namieszała torując sobie drogę do Main Steamu po trupach. Jedna po drugiej padały do stóp nowej pani domu, jaką była dawna mistrzyni divas - Paige. Jedną porażką mogła skreślić wszystko co do tej pory osiągnęła, jednak perfekcyjnie wywinęła się od odpowiedzialności wydzierając siłą to co do niej należy, a mianowicie - Woman Title. Rozbrzmiała muzyka wejściowa długo oczekiwanej zawodniczki, która przecięła całą arenę. Sama zainteresowana po chwili pojawiła się na rampie i powolnym krokiem zmierzała w stronę ustrojonego ringu. Ubrana w ćwiekową kurtkę, z wymalowanym na twarzy szyderczym uśmiechem torowała sobie szacunek publiczności. Wchodząc do ringu, stanęła przy linach po czym w specjalny sposób zdjęła z siebie ubranie wierzchowe ukazując swe wdzięki, zrzuciła ją na podłogę.

https://media.giphy.com/media/QeMURsSffgxCU/giphy.gif



Paige : Przesiedziałam na zapleczu tyle czasu by dać Ci pole do popisu i dokładnie chciałam wysłuchać twojej wypowiedzi. Musisz sobie coś zakodować. Nie ma czegoś takiego jak twoja dominacja, pojecie jest tak samo dobre jak panowanie Christiny. Jesteś nikim Brooke. Zwykłym zerowcem chcącym za wszelką cenę zabłysnąć. Podczas Royal Rumble będziemy walczyć, będę uderzała z całej siły, nie dając Ci nawet przez chwilę odpocząć wówczas poznasz czym jest prawdziwa dominacja. Gdy twe ciało będzie błagać o litość, padniesz przede-mną cała zakrwawiona na kolana i jedyne co będziesz mogła zrobić to wylizać podeszwę buta nowej mistrzyni. I to jest fakt, które nie możesz przebić niczym. Twoim jedynym osiągnięciem było kontuzjowanie Von Erie i co z tego? Jeśli nie ty to ja bym to zrobiła, jednak atakiem na mnie wkroczyłaś na bardzo delikatny grunt. Radziłabym Ci uważać gdzie stawiasz kroki, nie chciałabyś chyba opuścić niedzielną galę. W niedzielę zobaczysz czym jest pojedynek z prawdziwą kobietą, zostanie z Ciebie tylko mokra plama plastikowa szmato!!

Paige przez chwilę patrzyła się prosto w oczy swojej niedzielnej przeciwniczki, po czym kładąc mikrofon na stole podpisała kontrakt i rzuciła go w stronę komisarza Rawsupershow. Dario chwyciwszy teczkę z dokumentami ruszył na zaplecze zostawiając panie same w ringu. Angielka tylko się uśmiechnęła widząc postawę swej rywalki po czym opuściła ring pod dolna liną...


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Casa De Pedro- Entire Villa