Ogłoszenie




#1 2016-09-10 17:01:58

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Raw SuperShow #8 - West Newbury, Massachusetts - 12.01.2014

http://i.makeagif.com/media/4-12-2015/jiIyRh.gif


Na dobre rozpoczęły się ostatnie przygotowania przed niedzielną galą Royal Rumble. Wówczas ujrzymy kto...kto po raz kolejny zostanie zwycięzca ów starcia dostając tym samym bilet na największą ze scen pro-wrestlingu, a mianowicie Wrestlemanii. Ostatnie tygodnie były pełne niespodzianek, początkowszy od zamieszania z pasem Interkontynentalnym po niespodziewaną zmianę posiadacza mistrzostwa Stanów Zjednoczonych! Ostatnie Raw można było określić tylko jedną nazwą - Night Of Champions! Trzy pasy mistrzowskie zmieniły swych posiadaczy, dziś emocjonujące będzie również rozlosowanie pierwszych numerków wejściowych do Royal Rumble Matchu. Pod żelazną ręką  Dario, czerwona forteca odzyskała swój blask, pod dużym znakiem zapytania zostawał przeciwnik dla młodszego brata Cueto, który dzierżył w swych rękach niekwestionowane mistrzostwo WWE! Najaśniejszym punktem ostatniego wieczoru był fakt iż AJ Styles w końcu udowodnił swoją wyższość i obronił swe słowa, dzięki, którym nie musi wchodzić z numerem pierwszym do Royal Rumble. Głos komentatorów powoli ucichał, a my przenieśliśmy się na zaplecze gdzie w piwnicy na krzesełku siedział komisarz RawSupershow - Dario Cueto.

Dario Cueto: Pamiętasz noc kiedy zadebiutowałeś? TLC, walka wieczoru i ty w samym środku reflektorów pokazałeś prawdziwą siłę rodziny Cueto. Czyż nie powiedziałem Ci dokładnie tego co się stanie? Zostałeś niekwestionowanym mistrzem świata. Pamiętaj rodzina jest najważniejsza, lecz dziś musisz poznać swego przeciwnika, którego zabijesz na niedzielnej gali, wyłoni go fatal 4 way i dziś również pokażesz swoją siłę. Widzisz bracie! Widzisz to? W końcu wszystko zaczyna nam się układać. Nie zawiedź mnie tylko, nic innego od Ciebie nie oczekuję…

W tym momencie Matanza wstał, podchodząc do kraty oddzielającej go od brata. Dariusz delikatnie się uśmiechnał i jednym szarpnięciem otworzył wrota do pokoju swego braciszka. Wówczas mistrz podszedł do generalnego menadżera i wydawało się ze za chwilę to właśnie Dario zostanie ofiarą Matanzy, jednak pierwszy cios został skierowany w nieproszonego gościa który stał za plecami komisarza. Był to AJ Styles! Silnym lewym prostym praktycznie znokautował przeciwnika, jednak Dario kazał mu przestać, wtedy swoimi wielkimi rękoma chwycił go i przyciskając do muru czekal na reakcję swego starszego brata.

Dario Cueto: Proszę...proszę...przoszę kogo my tu mamy? Czyżbym był śledzony? Hahaha? A może przyszedłeś się pochwalić swoją ostatnią wygraną? Miz jest dobrym przeciwnikiem ale zgubiła go pycha, a ty po prostu miałeś farta. Słowo się rzekło, nie wystąpisz z numerem pierwszym, lecz nauczę Cię dobrych manier Stylesie. Miałem plan stworzenia dziś walki czterech rywali o miano pretendenta do pasa mego brata i wiesz co? Zmieniam plany...dziękuję bo to właśnie ty...ty.. Zmierzysz się dziś byłym mistrzem Interkontynentalnym - Boogeymanem, który sprawdzi twój poziom strachu ponieważ na Royal Rumble zmierzysz się z moim bratem Matanazą Cueto o miano niekwestionowanego mistrza WWE. Jeśli jakimś cudem uda Ci się przeżyć, pozwolę Ci wystąpić w upragnionym Royal Rumble Matchu. A teraz puść go mój bracie, dajmy się porwać w wir marzeń może dziś uda Ci się AJu wygrać wówczas będziesz bardziej wiarygodnym przeciwnikiem dla mego brata.

Matanza rzucił swoim przeciwnikiem z Royal Rumble na stolik, z którego Dario zabrał pas mistrzowski i cygaro po czym wraz z bratem opuścił pomieszczenie zostawiając Stylesa samego. Wychodząc na korytarz bracia Cueto skierowali się w stronę pokoju GMa. Wtedy drogę przeciął im Tyson Kidd oraz Big Ryck, którzy dumnie cieszyli się z tego co stało się ostatniej nocy.

Tyson Kidd: Mówiłem Ci że Cię nie zawiodę! Mówiłem! I stało się! Dziś jestem tutaj mistrzem Stanów Zjednoczonych i dzięki twojej szansie oraz mojemu nowemu ochroniarzowi postaram się być najlepszym mistrzem jaki kiedykolwiek stąpał po świecie. Przywrócę temu pasu utracony blask…

Dario Cueto: Udowodnij mi najpierw że twoje stłowa nie są rzucone na wiatr, dałem Ci ochronę i sprytnie go wykorzystałeś to się ceni Tysonie. Jednak pamiętaj ze Finn ma jeszcze rewanż i obaj zmierzycie się na niedzielnej gali Royal Rumble Matchu i walce Two out of three falls match. Jeśli i to uda Ci się wygrać wtedy udowodnisz że twoje słowo jest naprawdę coś warte.

Dario wraz z Matanza odszedł zostawiając zamyślonego Tysona wraz z Ryckiem. Wchodząc do pokoju komisarza Raw mocno trzasnął drzwiami, a po chwili na titantronie wyświetliła się karta na dzisiejsze spotkanie.

..::#1. Non Title Normal Match::..
**Jeśli wygra JTG zostanie dodany do walki o NxT Championship na Royal Rumble**
Noam Dar (c) versus JTG

..::Interview::..
Noam Dar

..::#2. #1 condenter for NxT Championship::..
Stalker Ichikawa vesus Sami Zyan vesus Massada

..::Backstage segment::..
CM Punk & Jeff Hardy (Przed walką)

..::#3. Normal Match::..
CM Punk versus Jeff Hardy

..::Peep Show::..
Christian & Boogeyman

..::#4. Non Title Match::..
Christian versus The Miz (/w Maryse)

..::Interview::..
AJ Styles

..::#5. Normal Match::..
AJ Styles versus Boogeyman

..::Interview::
Seth Rollins & Marty Scrull

..::#6. Normal Match::..
Marty Scrull versus Seth Rollins

..::Ambrose Asylum Show::..
Dean Ambrose (/w Becky Lynch) & Tyson Kidd (/w Big Ryck)

..::#7. Non Title Match::..
Tyson Kidd (/w Big Ryck) versus Dean Ambrose (/w Becky Lynch)

..::Podpisanie kontraktu na walkę o Woman Championship::..
Paige & Brooke Tessmacher

..::#8. Normal Match::..
Finn Balor versus Dolph Ziggler

..::Interview::..
Finn Balor

..::#9. Main Event: Non Title Normal Match::..
Matanza (c) versus Goldust


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels OmiĹĄ