Ogłoszenie




#1 2016-08-17 20:40:59

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

In ring segment - Wydarzenia po walce wieczoru

Wydarzenia po walce wieczoru


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#2 2016-08-28 15:52:22

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: In ring segment - Wydarzenia po walce wieczoru

Kolejne starcie w którym Matanza nie dał szansy swojemu rywalowi właśnie dobiegło końca. Brat Dario zyskał uznanie już w całym rosterze, trudno będzie znaleźć rywala, który będzie w stanie podołać Jeffreya. Dzisiejszego wieczoru o potędze Cueto przekonał się niejaki AJ Styles. Perfekcjonista nie był w stanie dotrzymać kroku rywalowi i w brutalny sposób poległ w tymże starciu. Spoglądając w kierunku zdemolowanego rywala Matanza ukazał swą dominację unosząc ręce wysoko do góry. W między czasie nieprzytomnym rywalem zaczęli zajmować się medycy. Cobb nie robiąc sobie nic z zaistniałej sytuacji stanął przy linach wraz z swym tytułem. Następnie zaczął krążyć w okół ringu aż w pewnym momencie spojrzał w kierunku rampy. Właśnie w tym miejscu po kilku sekundach pojawił się jego brat, Dario. Luis zaczął zmierzać w stronę swego brata powolnym krokiem. Będąc niedaleko kwadratowego pierścienia Dario skierował się w kierunku stalowych schodków po których to wdrapał się na krawędź ringu a następnie pod trzecią liną przeszedł do samego ringu. Ewidentnie zadowolony z przebiegu wydarzeń Dario podszedł do swego brata Jeffreya i coś mu pokazał. Matanza bez chwili zawahania odwrócił się i spojrzenie zawiesił na personie Stylesa, którym nadal zajmowali się lekarze. Widząc podchodzącego do opatrywanego zawodnika Matanze sztab medyczny momentalnie usunął się na bok, wyraźnie byli wystraszeni. Jeffrey chwycił truchło oponenta i postawił je do pionu. Cobb nie mógł pozwolić swemu adwersarzowi by ten ponownie upadł więc jego cielsko oparł na swym ciele. W tym właśnie momencie Dario kolejnym gestem nakazał całkowite zniszczenie Stylesa. Nie tracąc czasu Matanza wyrzucił swego oponenta poza obręb pierścienia a następnie sam z niego wyszedł. Jeffrey zrzucił wszystkie zbędne przedmioty ze stołu komentatorskiego robiąc na nim znacznie więcej miejsca. Następnie nie tracąc ani chwili wykonał Wrath Of The Gods właśnie na ów stół, który uległ całkowitemu zniszczeniu. Nieprzytomny Allen momentalnie znalazł się w rękach medyków, lecz jedno jest pewne. Matanza zniszczył kolejnego rywala. Wszystkiemu temu przyglądał się uradowany od ucha do ucha Dario:

Dario Cueto: No cóż miałeś swoje pięć minut w ringu i przegrałeś...znów przegrałeś. Prawda jest taka że nigdy byś nie wygrał z Matanzą, ale możesz być spokojny Styles, nikt inny nie jest w stanie nawet przeciwstawić się memu bratu, a co dopiero zdołać go pokonać. Cóż w tym momencie wydaje mi się ze nie masz przeciwnika, co bardziej mnie śmieszy nikt z ludzi stojących na zapleczu nawet przez chwilę nie chciałoby stanąć z tobą w oko w oko. Ktokolwiek chciałby spróbować niszczycielskiej siły mego brata? Ktoś byłby na tyle głupi by w tym momencie wyglądać właśnie jak ten AJ? Pierwszy raz od wielu lat macie prawdziwego mistrza....


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Rabenkirchen-FaulĂźck