Ogłoszenie




#1 2016-08-14 20:39:36

 LUqi

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

440930
Skąd: mam ten smutek na twarzy?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1079
Punktów :   34 
WWW

Long Live The Villain




Marty Scurll


Martin Scurll x 26 July 1988 / Age 28 x Cambridge, England x 5 ft 9 in x 180 lb x Villain x Toughness / Rollout x American Style







Gimmick / Catchphrase

x "The Villain" x "Long Live The Villain x "Chickenwing'in Fellas and Swinging Umbrellas" x "King Of The Crossface Chickenwing" x "Crossface Chickenwing Connoisseur" x "Umbrella / Wielding / Wrongdoer" x "The Master And Reinventor Of The Crossface Chickenwing" x
"Po licznych porażkach i upadkach, zacząłem rozmyślać nad sobą oraz swoim życiem. Zrozumiałem, że bycie "Party Marty'm" jest bezsensowne i nie zrozumiałe przez myśli, które zawładnęły moim umysłem. Niczym feniks z popiołu wyrosłem jako nowy, lepszy "The Villain". Wiedziałem, że moją miłością jest wrestling, jednak doszedłem do takiego wieku, że zacząłem wątpić w to czy podążam dobrą drogą. Stałem się pesymistą, a zarazem realistą, ponieważ skojarzyłem, że ludzie są tylko ziarenkami piasku na wielkiej plaży. Uważam, że życie jest tylko drogą, którą każdy musi przejść i każda rzecz, która Cię napotka, kształtuje Ciebie, jakim się stajesz. Człowiekowi zdarzają się błędy i sam nie jestem doskonały oraz nigdy nie chciałem nim być. Czemu ludzie postępują tak, a nie inaczej? Każdy w sobie trzyma demona z którymi walczymy, ale po co? Czy odróżniamy dobro od zła? Tak nie jest! Na tym świecie są demony, które zawładnęły już człowiekiem i anioły, które walczą bezsensownie. Po co stać się bohaterem, jak cała planeta jest przeciwko Tobie i nie dasz rady uratować wszystkich od uścisku demonów. Nie ma żadnych instrukcji jak żyć. Uważam, że demony są najlepszymi przyjaciółmi i musimy dać się zawładnąć nimi, ponieważ po co być dobrym? Czy warto zginąć szybko jako bohater czy lepiej przeżyć dłużej jako czarny charakter, którego nie obchodzą ludzie i ich marzenia. Ludzie starają się być dobrymi, jednak wybierają złą drogę. To nie jest życie, to okłamywanie siebie, ponieważ taki człowiek umrze i tak sam. Nie jestem złą osobą, a jak tak uważasz to zapytaj siebie czy jesteś wystarczająco dobry dla siebie i innych? Zderz się z prawdziwym światem oraz życiem w których systemy Cię ograniczają oraz ludzie, którzy chcą podobno dla Ciebie jak najlepiej. Nie żałuje żadnych krzywd, rzeczy... Nie znam słów takich wyrzuty sumienia. Robię to wszystko, żeby stać się czarnym charakterem takim jak bohaterowie komiksów. Joker, Dark Vader, Lex Luthor lub Dwie Twarze. Oni będą żyć wiecznie tak jak zamierzam i ja. Ludzie dużo mówią, jednak nigdy nie słuchają tego, co jest prawdą. Spójrz wprawdzie w oczy i zrozum, że życie nie jest takie jakie Ci się wydaje. Czy jest jakiś sens życia? Czy bycie tą osobą jaką jesteś ma jakieś znaczenie? Sądzę, że nie... Myślisz czemu ubieram futro, okulary oraz chodzę z pieprzoną parasolką? Bo taki jestem! Ta parasolka chroni mnie przed deszczem łez, która nadejdzie u każdego z was, kiedy będziecie umierać samotnie. Moje ubranie ma oznaczać, że nie obchodzi mnie nic. Jestem po prostu sobą! Twoje zdanie mam głęboko w poważaniu, ponieważ jesteś zbyt dobry, żeby mnie obrazić? Czyżby? Nie wydaje mi się. Możesz rozważać czy popadłem w depresje czy stałem się chory psychicznie? Nie, ja wybrałem życie na który wybór Cię nie stać i się zbyt boisz zła, które i tak Cię otacza. Zło jest wszędzie i ono wygrało, a ja jestem jego dziełem. Mój uścisk, kiedy założę dźwignię uchwyci Cię jak demony z którymi tak panicznie walczysz. Wiesz czemu mi pójdzie łatwiej? Ponieważ dobro zawsze przegrywa..."

https://45.media.tumblr.com/44eef2ca318ab558f8a5fe41b816ebc1/tumblr_o3k2brMZoM1qdkrl2o7_500.gif

Move-Set

Finishers:
Crossface Chickenwing with Bodyscissors x Swinging Umbrellas (Old Party's Over - Renamed)
Signatures:
Essex Destroyer x Graduation x Super Kick (sometimes to the knee or on the apron)
Submissions:
Seated Octopus Clutch x Leglock x Fuijwara Armbar x Figure Four Leglock x Kimura Lock x Romero Chinlock x Indian Deathlock
Normal Moves:
Multiple Suplex
German Suplex x Superplex x Northern Light's Suplex x Inverted Suplex x Inverted Superplex x Half Nelson Suplex x Belly-To-Back Suplex x Vertical Suplex x Dragon Suplex x Dealift Suplex
Multiple Attacks
European Uppercut x Flying European Uppercut x Lariat x Discus Lariat x Diving Clothesline x Spear x Facewash x Stinger Splash x Running Crossbody x Feint Roar Slap x Curb Stomp x Back Elbow x Short-Arm Lariat x Corner Clothesline x Forearm Smash x Discus Elbow Smash x Palm Strike x Finger Snap
Multiple Moonsault
Moonsault x Standing Mounsault
Multiple Kicks
Dropkick x Missile Dropkick x Punt Kick x Enzuigiri x Big Boot x Legsweep x Back Kick x Spin Kick x Spinning Heel Kick x Slingshot Springboard Spinning Heel Kick x Flying Spinning Heel Kick x Kick To Knee x Single Leg Dropkick x Corner Dropkick x Calf Kick x Roundhouse Kick x Eleveter Super Kick
Multiple Knee Strike
Shining Wizard x High Knee x Pop-Up Knee Lifts
Multiple DDT
Snap DDT x Step-Up Tornado DDT x Tornado DDT x Jumping DDT x Leg DDT x DDT x Tilt-A-Whirl DDT x Suicide Dive Tornado DDT
Multiple Aerial Techniques
Suicide Dive x Frog Splash x Senton x Frankensteiner x Super Frankensteiner x Diving Elbow Drop x Diving Double Axe Handle x Middle-Rope Tope Con Giro x Diving Crossbody x Titl-A-Whirl Headscissors x Pop-Up Hurricanrana
Multiple Powerbomb
Powerbomb x Sitout Powerbomb x Release Powerbomb x Jackknife Powerbomb
Multiple Neckbreaker
Rope-Hung Neckbreaker x Falling Neckbreaker x Neckbreaker x Swinging Neckbreaker x Jumping Neckbreaker x Pumphandle Neckbreaker
Multiple Throws
Pop-Up Death Valley Driver x Death Valley Driver x Body Slam x Delayed Scoop Slam x Powerslam x Swinging Pendulum Backbreaker x Pendulum Backbreaker x Double Knee Facebreaker x Dragon Screw x Elevated Dragon Screw x Ace Crusher (sometimes Top Rope) x Fireman's Carry Cutter x Brainbuster x Midsection Stun Gun x Tombstone into Double Knee Facebreaker x Air Raid Crash (sometimes on the apron) x Turnbuckle Argentine Neckbreaker x Argentine Neckbreaker x Crash Landing x Backbreaker Rack dropped into a Facebuster x Reverse Olympic Slam
Titantron



Roster

RAW Supershow
Achievements:

---
Streak:

Wins; 1 Draws; 0 Losses; 0

Raw Supershow #6 | Marty Scurll def. Goldust via. Swinging Umbrellas!
Raw Supershow #7 | Marty Scurll def. CM Punk via. Indian Deathlock!


https://spaceflyingtigerblog.files.wordpress.com/2016/07/scurllheel.gif?w=700

Ostatnio edytowany przez LUqi (2016-09-11 21:10:13)


___________________________________
https://pa1.narvii.com/6503/f57946da05c4088dc5f155309b680fbf66c80085_00.gif

ALEISTER BLACK
___________________________________
T R E A K
2   -   0   -   2
Win  -  Draw  -  Lost
___________________________________
C H I E V E M E N T S
- 1x Contender to WWE Champion (Jeff Hardy)
- 2x Contender to United States Champion (Crimson and AJ Styles)
- 1x Contender to Tag-Team Champion (Alex Shelley - MCMG)
- Last Two in Royal Rumble Match 2012 (Jeff Hardy)


https://media.tenor.com/images/628db16f829d6274478a849fd658423b/tenor.gif

Offline

 

#2 2016-08-14 21:31:02

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Long Live The Villain

Akcept!



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Noclegi Ise