Ogłoszenie




#1 2016-08-07 22:39:25

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Backstage Interview - Seth Rollins

Seth Rollins


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#2 2016-08-08 18:26:16

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Backstage Interview - Seth Rollins

http://65.media.tumblr.com/e3837f3c6a325eb7ad6cbf88b60ac341/tumblr_inline_oadvkq6sfO1rhaf6v_500.gif



Miejsce bezapelacyjnej elity federacji było "przykurzone", bowiem tenże zakątek od kilkunastu tygodni nie miał okazji gościć kogoś, kto potrafi udowodnić swój blask w każdym dowolnym momencie swego życia. Zaułek obity był nowymi, najprawdopodobniej wykonanej z desek, na których znajdowały się wielkie naklejki, prezentujące niecodzienne wydanie RAW Supershow! Gala stoły, krzesła i drabiny wczoraj dobiegły końca, a dziś fani mogą ujrzeć niesamowite show w wydaniu nowego generalnego menadżera tegoż brandu - Dario Cueto. Uzależniony od Whiskey i kubańskich cygar meksykanin, ukazując swą władzę postawił na coś, co sprawi, że nikt spokojnie na arenie nie zaśnie - nie pozwolą mu na to emocję, jakie mają się u nich tworzyć podczas niezapominanego seansu w wydaniu najlepszych na świecie. Lukę w pomieszczeniu wypełniła urocza, nietuzinkowej urody blondynka, której imię można było zapamiętać, choćby z czystego szacunku.

Renee Young: Moim dzisiejszym gościem jest osobowość dość specyficzna, a zarazem w jakiś stopniu wyjątkowa i z pewnością - jak zapewnia - nietuzinkowa. Jest nim były podróżnik, które ścieżki wyznaczone przez Boga były jego przewodnikiem po lepsze jutro. Wczoraj rozdroże drogi sprawiło, że zboczył z tejże dróżki, przechodząc diametralną odmianę. Moim gościem jest... "The Future" SETH ROLLINS!

Seth Rollins: Piękne słowa o niesamowitym mężczyźnie, o przyszłości tej federacji. Z twoich ust brzmi to o wiele lepiej, aniżeli z moich. Nie mniej jednak ktokolwiek, kto zdobyłby się na odwagę wychwalać mnie pod niebiosy, dostałby zasłużoną nagrodę w postaci mojego uznania. Ale pewnie nie znalazłem się tutaj, by omawiać moją przemianę.. mam rację?

Renee Young: Nie do końca... Zaprosiłam cię, abyśmy mogli na spokojnie po całym zamieszaniu na TLC porozmawiać. Chciałabym, abyś odpowiedział mi na kilka pytań, które są zagadką dla niektórych fanów. Zrzekłeś się mistrzostwa, o które walczyłeś do upadłego. O co więc chodziło?

Seth Rollins: Słonko - mówiłem to po walce i dziś to powtórzę. Moim celem od początku było udowodnienie Romanowi, iż jest osobą o kilka klas niżej, aniżeli ja. Chciałem jedynie potwierdzić swoje przypuszczenia - Reigns jest zwykłą podróbką, a ja prawdziwym mistrzem - co udowodniłem, prawda?!

Renee Young: Zdecydowanie tak, aczkolwiek nie był to pojedynek, gdzie mogłeś pozwolić sobie na chwilę nieuwagi. Roman stawiał ci opór i z tego co pamiętam nie był to "spacerek", a raczej wyrównany bój o stawkę... dużą stawkę. Jaki obrałeś sobie teraz cel, Seth?

Seth Rollins: Swoje cele nakreśliłem grubą linią tuż po zakończonym starciu z Romanem. Palcem wskazałem na logo Royal Rumble, więc to chyba oczywiste, że chcę w nim zwyciężyć. Jak wiadomo wygrana umożliwi mi szybkie zbliżenie się do najważniejszego pasa tej federacji, a co za tym idzie? Będę mógł udowodnić swoją wartość, co z pewnością wpłynie na moją karierę diametralnie.

Renee Young: Twój dzisiejszy pojedynek będzie właśnie o dużą stawkę, bowiem przegrany będzie numerem "1" podczas wielkiej gali "eliminacyjnej". AJ Styles powrócił w wielkim stylu, dominując przez większą cześć walki z Brockiem Lesnarem. Co czujesz przed samym pojedynkiem?

Seth Rollins: Co czuję? Z pewnością nic więcej, niż chęć zwycięstwa i dominacji w tymże boju. Wyjdę i zafunduję mojemu oponentowi lekcję życia, której będzie uczył się od najlepszego. Jak powiedziałem wcześniej - pas jest moim cele, a pokonanie niedawnego mistrza Wagi Ciężkiej postawi mnie w o wiele lepszym świetle...

Renee Young: Świetnie! Dziękuje Seth za przybycie, lecz nie będę cię już dłużej zatrzymywała, ponieważ za chwilę twoja walka, więc pewnie będziesz chciał się jeszcze przed nią zrelaksować. Jeszcze raz dziękuję!

Seth uśmiechnął się pod nosem w swoim perfekcyjnym stylu, po czym swoją prawicą otarł zarost w taki sposób, jakby chciał przekazać, iż jego pomysł na walkę jest już wyśmienicie dopracowany i tylko wystarczy pojawić się w ringu, by jedynie przypieczętować to, co sobie uroił w głowie. Rollins wyprostował się i odchylił się, by z drogi swego wzroku opuścić Renee, bowiem ujrzał coś w korytarzu - i tam się udał!



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#3 2016-08-08 18:30:37

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Backstage Interview - Seth Rollins

Bardzo dobry materiał, fajnie że od podstaw wyjasniasz przemianę i cele Rollinsa. Postać jednak nie umrze, a mamy okazję ujrzeć go w jeszcze lepszej postaci. #2pkt


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ambele.pl