Ogłoszenie




#1 2016-07-20 18:45:56

 Sedol

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 980
Punktów :   

Sedol vs Grand

Finisher Moves: Curb Stomp | Skywalker | Phoenix Splash

Signature Moves: Avada Kedavra | Flying High Knee | Crucifix Powerbomb

Submission Moves: Arm Triangle Choke | Rear Naked Choke l Stump Pull l Regal Stretch l

Normal Moves: Heel Kick l Clothsline l Face Stomp l Monkey Flip l Running Knee Drop l Hangman's Neckbreaker l Bridging Northern Light Suplex l Diving Clothsline l Tilt-A-Whril Headscissors l Release German Suplex l Frankensteiner l Hesitation Dropkick l Dropkick l Running Single Leg Dropkick l Body Toss ft Midsection Kick l Twisting Springbard Clothsline l Diving Elbow Drop l Backbreaker ft Belly To Back Suplex ft Somersault Senton l Backbreaker l Belly To Back Suplex l Somersault Senton l Yakuza Kick l Tree of Woe Double Foot Stomp l Backbreaker rack dropped into a DDT l Diving Knee Drop l Diving Plancha l Turnbuckle Reverse STO l Falling DDT l Poisened Frankensteiner l Suicide Dive l Springbaord Moonsault l Diving Moonsault l Tope Con Hilo l Spaceman Avalanche Frankensteiner l Slingshot Springboard Knee Strike l Stunner l Jumping Cutter l Snap Suplex l Leg Drop l Diving Leg Drop l Diving Elbow Drop l Jumping Knee Drop l Running Elbow Drop l Neck Snap l Snap DDT l Running Low Big Boot ; Basement Dropkick l Pele Kick l Enzugiri l Frog Splash l Slingshot Springbaord Clothlsine l Spaceman Moonsault Plancha l Missle Dropkick l Blockbuster l 450 Splash l Springboard Dropkick l Falling Apron Paroxysm l Electric Chair Drop l Electric Chair Driver l TKO l Avalanche TKO l Avalanche Back Suplex l Superplex l Apron DDT l Leg DDT l Fireman's Carry Drop into Facebuster l Running Shooting Star Press l Standing Moonsault l Superkick l Cradle DDT l Roundhouse Kick l Facebuster l Double Arm Knee Breaker l


Achievements of Sedol:
● WWE Tag Team Title (with Arin) [season 1]
● NXT Championship (05.08.2013 - 25.08.2013) [season 1]
● United States Championship (30.09.2013 - 27.10.2013) [season 1]
● #1 Contender for WWE World Heavyweight Championship [season 2]

Offline

 

#2 2016-07-20 19:17:26

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Sedol vs Grand



Florida Key | Panama Sunrise | Figure-4-Leglock

Superkick | Brainbuster | Corona Kick

Sleeper Hold ft. Body Scissors | California Dream | Koji Clutch | Abdominal Stretch | Butterfly Lock | Boston Crab | Single Leg Boston Crab | Sharpshooter | Fujiwara Armbar | Cloverleaf | Headlock /w Theatrics

Back Elbow | Superkick To The Knee | Scoop Slam | Shining Wizard | Flapjack | Basement Dropkick | Arm Drag | Scoopslam | Superplex | Flying Crossbody | Lungblower (Backstabber) | Cradle Northern Lights Suplex | Fisherman Suplex | Fireman's Carry Neckbreaker | Deadlift German Suplex Hold | Coleateral | Corona Crash | Rolling Prawn Hold | Pescado | Flying Crossbody | Kick Flurry | Flying Leg Lariat | Discous Lariat | Enzuigiri | Spinning Enzuigiri | Turnbuckle Powerbomb | Crucifix | Dropkick | Missile Dropkick | Spin Kick | Suicide Dive | Moonsault | Flying Elbow Drop | Jumping DDT | Hurricanrana | Sunset Flip | Chop Block | Backbreaker | STO | Back Suplex | Knee Breaker | Twisting Neckbreaker | Gutbuster | Calf Kick | Diving Calf Kick | Sunset Flip Powerbomb | Frog Splash | Tornado DDT | Roundhouse Kick | Reverse STO | Piledriver | European Uppercut | Spinning Wheel Kick | Tiger Suplex | Cole Bottom | Too Sexy Elbow/Suck My Elbow | Spinebuster | Knife Edge Chop | Inverted Atomic Drop | Belly To Back Suplex | Snap Suplex | Leg DDT | Seesaw Piledriver | Tombstone Piledriver | Spinning Tombstone Piledriver | Cutter | Jumping Cutter From Behind | Top Rope Hurricanrana | Dragon Suplex | Super Dragon Suplex | Big Boot | Baseball Slide | Styles Clash

Panama City Playboy - Adam porzucił strefę walk w tag teamie po utracie pasów mistrzowskich. Musiał nieco ochłonąć, zastanowić się czy chce i co chce osiągnąć w tej federacji. Po kilku tygodniach znalazł cel, cel który może być dla niektórych śmieszny, a dla niedowiarków nie osiągalny - stanie się najdłuższym panującym mistrzem w historii.
Cole posada styl i kunszt którego brakuje (przynajmniej tak uważa) zawodnikom w WWE. Na co dzień ubrany w szykowny garnitur, daje pozory spokojnego gościa, jednak pozory mylą. Adam jest agresywny, wybuchowy, a co najważniejsze szczery, nie dziw się kiedy powie Ci prawdę która zaboli prosto w twarz. Jenkins pomimo wszystko potrafi się zachować, tym bardziej przy kobietach, dba o swój wizerunek. Krótko mówiąc jest wpatrzonym w siebie narcyzem, z nieprzeciętnymi umiejętnościami ringowymi.

High Flyer - Untouchable
Rollout



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#3 2016-07-20 19:20:17

 Ittam

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

12671395
Zarejestrowany: 2015-01-20
Posty: 506
Punktów :   

Re: Sedol vs Grand

Sef Rollins vs Majkel Cole

Kto Ładniej na max. 270 słów. Nie przemęczajcie się.

Offline

 

#4 2016-07-21 16:50:17

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Sedol vs Grand

+12 tak na zaś, bo tak czy siak z fona będę musiał pisać. xD



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#5 2016-07-21 16:53:07

 Sedol

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 980
Punktów :   

Re: Sedol vs Grand

Dzisiejszy dzień rozpoczął się perfekcyjnie. Wstałem z łóżka prawą nogą, z uśmiechem na twarzy, oraz z idealnie ułożoną fryzurą. Już od samego ranka wiedziałem co będzie się dzisiaj działo- oczywiście nie myliłem się. Znów dostałem telefon z informację, że walczę. Moja hegemonia w tej federacji trwa od dawien dawna, więc byłem pewien, że dostanę jakieś mistrza na pożarcie, ale niestety to jeszcze nie teraz. Ale nie jest tak źle. Dano mi typa, którego wręcz nienawidzę! Adam Cole- największa łachudra w tej federacji zostanie zdewastowana przez Boga tego sportu!

- Wreszcie się spotykamy! Na swe oczy ujrzysz prawdziwą perfekcję! Zostaniesz zjedzony Adamie!

Nie ma co ukrywać. Zezłościłem tego zwykłego zjadacza chleba, właśnie tym pokazał, że nie należy od elity inteligentnych. Dał się sprowokować, co jest jego błędem, gdyż jego złość jest moim kluczem do przysłowiowej "victorii". Dobra, czas wyrzucić wszystkie zaśmiecające mój umysł myśli, bo zabito właśnie w hartowaną stal. Bitwa, a raczej wojna na śmierć i życie się rozpoczęła.

- Zapewne dążysz do egalitaryzmu, ale widzisz... Przy Bóstwie to niemożliwe! Ukażę Ci klasę, a wtedy wyjdę w blasku chwały!

Teraz jest moja okazja, wściekł się. Ruszyłem niczym wystrzelony z procy. Stoi tuż przede mną, więc natychmiastowo zaaplikował kilka uderzeń z pięści w mordę. Poziom adrenaliny w moim ciele właśnie osiągnął apogeum. Wykorzystam ten chwilowy amok! Wzbiłem się w powietrze i obaliłem długowłosą szmatę przy pomocy Enzugiri. Pierwszy krok do zwycięstwa został wykonany.

- To jest właśnie Seth Rollins! Zapamiętaj to imię!


Achievements of Sedol:
● WWE Tag Team Title (with Arin) [season 1]
● NXT Championship (05.08.2013 - 25.08.2013) [season 1]
● United States Championship (30.09.2013 - 27.10.2013) [season 1]
● #1 Contender for WWE World Heavyweight Championship [season 2]

Offline

 

#6 2016-07-26 01:22:51

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Sedol vs Grand

Zapach najdroższych perfum, garnitur od Gucciego, idealnie ułożona fryzura? Tak, tak - do ringu wkroczył jedyny w swoim rodzaju Panama Playboy! Foczki - jak zwykł je nazywać Adam - były wzruszone i zarazem ucieszone faktem, iż najbardziej podniecający zapaśnik tej federacji powrócił do sideł ringowej brutalności. Seth Rollins: "dziecko w czepku urodzony" - cisnęło się na usta nie tylko Adama, ale i również większości tych wszystkich, którzy okrążyli ring.

Kochasiu... właśnie przypomniałem sobie noc z Twoją panną.. było cudnie, wiesz?

Cole parsknął śmiechem, ozdabiając swą twarzy przepięknym, ale aroganckim uśmiechem, dzięki któremu sprawił, że wzbudził agresję w szeregach racjonalnego myślenia u Rollinsa. Adam nie oczekiwał braw, lecz je zdobył - nieliczne, ale jednak... Panama City Playboy z uśmiechem Giocondy, zataczał koła w obrębie statku Rollinsa, będącego w doku. Mężczyzna z rzeźbą ukształtowaną ręką Michała Anioła wykonał agresywniejszy ruch, wbijając swe kolano w wątrobę. "Dubeltówką" Adam katował plecy Rollinsa, a gdy ten jedynie się wyprostował, to z miejsca otrzymał Superkick'a! Upadek Setha trwał niczym w tempie Galapagos, aczkolwiek Panama Boy szybko z tego skorzystał, bowiem po chwili odbił się od sprężystych lin, zatrzaskując "Złote Dziecko" - Leg Drop.

Adam miał beton na nogach, gdy MCMG było jego "chwilą ulotną". Cole nie lubił współpracować, a jego przyjaciele nie potrafili zrozumieć, że Playboy ma inne zadania, niż te, które były mu wyznaczane. Młody Bóg zacisnął zęby - chciał rozciąć gardziel, ściskając ją w swej dłoni, oczekując spływającej krwi Rollinsa. Dwulicowość zawsze była zaletą Panamy City Boya, który widział, jak to wykorzystać. Były zawodnik Ring of Honor wziął rozbieg, po czym wbił swą stopę w twarz delikwenta - Big Boot. Im dalej to wszystko się toczyło, to tym bardziej chciwość Cole'a rosła w siłę, a jego buzująca adrenalina domagała się chwili, gdy dostanie upustu. Nikogo nie obchodziło co myśli Adam, a jego czyny tym bardziej - rzeczywistość była taka, że walka była grą, którą rozgrywał rozdając swe karty... z rękawa.



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#7 2016-07-26 01:44:25

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Sedol vs Grand

Krótko, bo mi się nie chce.
Obydwu postów nie będę oceniać w kategorach interpunkcji, skupię się na gimmciku.
Grand ukazał lekki, miły w czytaniu post, dosłownie książkowy. Bardzo dobry. Nie czytałem twoch postów w 3 os. lp, ale jest mega.
Sedol brzmiał jak Curtis Axel, dosłownie. Post dobry, jednak tutaj przeważały Grand.


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Appartement Nouakchott worldhotels-in.com