Ogłoszenie




#1 2016-07-19 10:05:21

 Sedol

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 980
Punktów :   

CM Punk Open Challenge

Go To Sleep // Anaconda Vise
Diving Elbow Drop // Roundhouse Kick // Corner High Knee followed by Bulldog
45 Special // Crossface // Koji Clutch // Bow & Arrow // Sleeper Hold  // Single Leg Boston Crab // Boston Crab // Ankle Lock // Omoplata Crossface // Camel Clutch // Surfboard Stretch // Fujiwara Armbar // Figure Four Leglock // STF // Dragon Clutch // Octopus Clutch // Indian Deathlock // Muta Lock // Hanging Nagata Lock // Nagata Lock III // Gory Special // Cross Armbreaker
*Striking:
Pepsi Twist // Pepsi Plunge // Shining Wizard // Nothern Lariat // Running Lariat // MMA Elbows // Roaring Elbow // Short-arm Clothesline // Running Clothesline // Jumping Clothesline // High Knee and Neckbreaker // High Knee and Superplex // High Knee Strike // Calf Kick // Super Kick // Yakuza Kick // Pele Kick // Face Wash // Step Over Heel Kick // Spinning Back Kick // Side Kick // Back Kick // Knee Lift // Curb Stomp // Spinal TAP // Snapmare and Dropkick // Basement Dropkick // Triangle Dropkick // Enzuguri // Knee Strike // Backhand Chop //
*Drop:
Brainbuster // Back Body Drop // Gutbuster  // Tombstone Piledriver // Tombstone (Belly to Belly) Piledriver // Piledriver // Backdrop Driver // Russian Legsweep // Reverse Russian Legsweep // Floatover Russian Legsweep // Inverted Atomic Drop // Reverse STO // Hurricanrana // Tilt a Whirl Headscissors // Poisoned Frankensteiner // Monkey Flip // Spinebuster // Falcon Arrow // Pumphandle Driver // TKO // Michinoku Driver II // Blockbuster // Falling Knee Drop //
*Suplex:
Belly to Back Suplex // Barricade Belly to Back Suplex // Avalanche Belly to Back Suplex // Superplex // Delayed Superplex // Snap Suplex // Release German Suplex // German Suplex // Bridging German Suplex // Back Suplex // T - Bone Suplex // Belly to Belly Suplex // Overhead Belly to Belly Suplex // Avalanche Belly to Belly Suplex // Fishermen Suplex // Bridging Fishermen Suplex // Rolling Fishermen Suplex Combo (3x) // Regalplex // Release Regalplex // Floatover Suplex //
*Slam:
Flapjack // Scoopslam // Powerslam // Snap Powerslam // Sidewalk Slam // Butterfly Slam //
*DDT:
Snap DDT // Devil Lock DDT // Tornado DDT // Step Up Tornado DDT // Running DDT // Falling DDT //
*Rope:
Slingshot Springboard Plancha // Twisting Springboard Plancha // Slingshot Plancha // Diving Plancha // Hilo Plancha // Spaceman Plancha // Tope Suicida // Pescado // Hilo // Diving Moonsault // Diving Crossbody // Twisting Springboard Crossbody // Top Rope Hurricanrana // Diving Bulldog // Diving Clothesline // Slingshot Springboard Clothesline // Diving Legdrop // Slingshot Springboard Legdrop // Missile Dropkick // Slingshot Springboard Dropkick // Twisting Springboard Blockbuster // Diving Kneedrop // Rope Walk Clothesline // Rope Walk Legdrop (to ARM) //
*Bomb:
Liger Bomb // Powerbomb // Sunset Flip Powerbomb // Sit-out Powerbomb // Gory Bomb //
*Breaker:
Lungblower // Inverted Lungblower // Neckbreaker // Swinging Neckbreaker // Hanging Neckbreaker // Pepsi Plunge Kneebreaker // Tilt a Whirl Backbreaker // Hammerlock Backbreaker // Belly to Back Backbreaker // Welcome to Chicago Motherf*ucker


Achievements of Sedol:
● WWE Tag Team Title (with Arin) [season 1]
● NXT Championship (05.08.2013 - 25.08.2013) [season 1]
● United States Championship (30.09.2013 - 27.10.2013) [season 1]
● #1 Contender for WWE World Heavyweight Championship [season 2]

Offline

 

#2 2016-07-19 18:05:05

 Robert.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

18264347
Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 399
Punktów :   

Re: CM Punk Open Challenge

Wchodzę Goldustem...




http://fc07.deviantart.net/fs22/f/2009/249/5/f/Goldust_by_Altair57.png*KP*

Record:
» Wins: 24; Draws: 0; Losses: 6.

Achievements:
»1x United States Champion (Current 01.07.12 - 14.11.12)
»Pretendent do tytułu WWE

Last Match:
» Goldust vs Kurt Angle - Wygrana po Final Cut

Offline

 

#3 2016-07-19 18:35:57

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: CM Punk Open Challenge

Uderzyłem w gong.
Oboje powracacie w pewnym sensie. Sedol z krótszej przerwy, Robert zaś z dłuższej.
Popiszecie się obaj jakimś dobry (mam nadzieję) Kto Ładniej na maksymalnie 300 słów.
Jest to sparing arena, a więc taki limit, by każdy z obecnych sędziów (bądź ja sam) wam odpisał. ;>
Do dzieła!



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#4 2016-07-20 14:26:57

 Sedol

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 980
Punktów :   

Re: CM Punk Open Challenge

Kto by pomyślał, że ten pryk przygarnie mnie jeszcze pod swe skrzydła. Zwyzywałem pana McMahon jak ostatnią szmatę, ale ten i tak stwierdził, że mam wracać do ringu. Od zawsze wiedziałem, że jestem najlepszy, ale żeby aż tak? Vince chyba by się rozpłakał gdybym odmówił współpracy, ale nie jestem przecież jakimś wrednym kutasem, no i też mogę zarobić spore pieniądze. Dobre, o tym innym razem, muszę skupić się na dzisiejszej walce. Dano mi dzisiaj emeryta, a dokładniej Goldusta. Rzucono go na głęboką wodę, wiadomo, że nie ma ze mną chociażby najmniejszych szans. Ale trochę rozrywki nie zaszkodzi!

Spojrzałem w oczy stojącemu naprzeciwko mnie adwersarzowi. Kilkakrotnie uderzyłem się w polik otwartą ręką, następnie zagryzłem dolną wargę, po czym zacisnąłem pięści. Po chwili rozbrzmiała damasceńska stal. Ruszyłem ku jego personie niczym wystrzelony z procy. Zatrzymałem się przed Rhodesem tylko po to by zacząć go okładać serią punch'ów. Zamroczony cofnął się, a ja to wykorzystałem niesamowicie potężnym Super kick'iem! Złoty upadł na matę kompletnie sztywny. To dopiero pierwszy porządny atak, a ten już nie ma siły walczyć. Może po tym jednostronnym pojedynku dostanę jakąś okazję by zyskać WWE Champion, oczywiście wykorzystam ją, bo przecież potrafię wygrać każdą batalię, czemu? Bo jestem najlepszy na świecie!

Goldust wreszcie zaczerpnął powietrza i powoli raczył wstawać na nogi. Nie jestem cierpliwym człowiek, więc cieszę się, że nie byłem zmuszony by podnieść go samemu.
"Szybciej kretynie! Nie mam całego dnia!"- Gdy tylko usłyszał te słowa to chyba dostał szybkiego zastrzyku adrenaliny, zresztą srać na kretyna. Podbiegł w moją stronę, a ja ugasiłem jego pragnienie niewiarygodnie silnym Spinning Back Kick. To teraz czas zacząć tortury...


Achievements of Sedol:
● WWE Tag Team Title (with Arin) [season 1]
● NXT Championship (05.08.2013 - 25.08.2013) [season 1]
● United States Championship (30.09.2013 - 27.10.2013) [season 1]
● #1 Contender for WWE World Heavyweight Championship [season 2]

Offline

 

#5 2016-07-20 14:33:22

 Robert.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

18264347
Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 399
Punktów :   

Re: CM Punk Open Challenge

Kolejny dzień, kolejny wieczór. Lata mijają, kości się starzeją, a ciało z każdym dniem wydaje się cięższe. Mam coś do udowodnienia, nie tylko sobie, ale wszystkim ludziom na świecie.  Ostatni raz żegnałem się z wami odchodząc w blasku chwały. Nie raz słyszymy, że łatwiej spaść z piedestału niż na niego się wspiąć. Myślałem, że nie dam rady, ale mam nowy cel. Lata udręki krycia się sprawiły, że okłamywałem sam siebie. Nie mogłem spojrzeć w lustro i powiedzieć, że tak chce żyć. Zrozumiałem, że nie miało to sensu. Dziś pierwsza walka po wielu latach. Pierwsza walka jako wolny człowiek. Może nie znaczy wiele – ale dla mnie jest najważniejsza.
Gong zabił. Metaliczny dźwięk sprawił, że ciarki przeszły po moim całym ciele. Zamknąłem na chwile oczy. Wszystkie głosy umilkły. CM Punk ruszył do przodu. Zamarłem w narożniku. Nie miałem pomysłu co zrobić. Przeciwnik zaczął przyspieszać. Uchyliłem się pod jego ręką, mknącą w moją stronę. Szybki obrót na pięcie, ugięte lekko kolana i wyskok. Dropkick, zainkasowany prosto w jego morderczą buźkę. Upadłem w tym samym momencie co on. Znów to poczułem, ta adrenalina przepływająca w moich żyłach. Po uśpionej publice, przeszła chwała zachwytu. Szybko podniosłem się z maty, nie było czasu na nostalgię. Oponent już był na kolanach. Odbiłem się od lin, rozpędzony mknąłem w jego stronę by ostatecznie w ostatniej chwili wystawić rękę i ponownie przybić go do maty. Walka nabiera tempa. Pierwsze krople potu pojawiły się na moim czole. Starość nie radość. Chwyciłem Punka za głowę i szybkim szarpnięciem pomogłem mu wstać. Włożyłem głowę pod moją pachę. Przerzuciłem jego dłoń na moje barki i zwinnym przejściem dokonałem Snap Suplexu. Czułem się jak w niebie, wróciłem do domu i teraz chce więcej. Nie chce tego przetrwać. Chce to wygrać. W końcu czuję, że jestem sobą.




http://fc07.deviantart.net/fs22/f/2009/249/5/f/Goldust_by_Altair57.png*KP*

Record:
» Wins: 24; Draws: 0; Losses: 6.

Achievements:
»1x United States Champion (Current 01.07.12 - 14.11.12)
»Pretendent do tytułu WWE

Last Match:
» Goldust vs Kurt Angle - Wygrana po Final Cut

Offline

 

#6 2016-07-20 15:00:37

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: CM Punk Open Challenge

Sedoł - Od samego początku nakreślasz bardzo dobry gimmick CM Punka, brawo Ci za to. Nie ma co się rozpisywać, post pożądny i ogarnięty. Gimmick, walka interpunkcja - wszystko jest. Znalazłem jedynie jeden brak przecinka gdzieś w środku postu.


Robert - Post równie świetny, co u Twojego rywala. Dostrzegam lekkie niedociągnięcia, ale rozumiem, że niespowodowane one są Twoją przerwą w pisaniu. Więc - Twój tekst jest dobrze poukładany, jednak dostrzegam pewien brak płynności, aż do wykonania pierwszej akcji. "... zwinnym przejściem dokonałem Snap Suplexu..." - to zdanie według mnie brzmiałoby lepiej, gdybyś nieco zmienił trochę tekst - zamiast "dokonałem" wstawiłbyś "wykonałem", a brzmiałoby lepiej. PS, nie "Snap Suplexu", tylko "Snap Suplex"

Obydwa posty bardzo dobre i wyrównane, jednak drobne błędy Roberta decydują o tym, że dalej leci Sedol i jego CM Punk.


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Modern chalet with AC, located at a playground