Ogłoszenie




#1 2016-04-18 22:57:06

 Sedol

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 980
Punktów :   

Eddie Edwards vs Jeff Hardy

Finishing Maneuvers: Die Hard Driver ll Achilles Lock ll Hard Shoot ll
Signature Moves: Die Hard ll Chin Checker ll
Submission Moves: STF ll Single Leg Boston Carb ll Ankle Lock ll Cross Armbar ll Tringle Choke ll
Cloverleaf ll Sharpshooter ll Dragon Sleeper ll Boston Carb ll Romero Special ll

Suplex Moves: Snap Suplex ll Superplex ll German Suplex ll Tiger Suplex ll Back Suplex ll Overhead Belly To Belly Suplex ll
Saito Suplex ll Overhead Belly To Back Suplex ll Fisherman Suplex ll
Gutwrench Suplex ll Northen Light Suplex ll
Drop & Toss Moves: DDT ll Release Headlock Takedown ll Leg DDT ll Free Fall Drop ll Backbody Drop ll STO Legsweep ll
Frankensteiner ll Back Drop Driver ll Dragonscrew ll
Hurricanrana ll Tombstone Piledriver ll
Powerbomb Moves: Running Powerbomb ll Powerbomb ll
Slam Moves: Belly To Back Sideslam ll Fallaway Slam ll Scoopslam ll Falcon Arrow ll
Striking Moves: Enzugiri ll Running Low Knee Strike ll Sliding Basement Dropkick ll Hesitation Dropkick ll
Chop ll Machine Gun Chops ll Yakuza Kick ll Lariat ll
Shining Wizard ll Running High Knee Strike ll Leg Lariat ll Corner Elbow Smash ll
Damage Reflex Kick ll Back Kick ft. Low Dropkick ll Genosuke Kick ll Back Elbow ll
Break & Buster Moves: Double Knee Facebreaker ll Double Knee Backbreaker ll Firemen's Carry Gourdbuster ll
Slingshot Double Knee Facebreaker ll Diving Double Knee Facebreaker ll Belly To Back Gourdbuster ll
Avalanche Firemen's Carry Gourdbuster ll Brianbuster ll
Flaying Moves: Shotgun Dropkick ll Avalanche Frankensteiner ll Moonsault Side Slam ll
Springboard Hurricanrana ll Asai Moonsault ll Apron Suicide Moonsault ll
Diving Double Foot Stomp ll Mudhole Stomp ll Standing Avalanche Frankenstainer ll
Suicide Dive ll Diving Double Axe Handle ll Avalanche Overhead Belly To Belly Suplex ll
Combinations: Quebrada ll Martial Arts Special ll Wolfs Fury ll


Achievements of Sedol:
● WWE Tag Team Title (with Arin) [season 1]
● NXT Championship (05.08.2013 - 25.08.2013) [season 1]
● United States Championship (30.09.2013 - 27.10.2013) [season 1]
● #1 Contender for WWE World Heavyweight Championship [season 2]

Offline

 

#2 2016-04-18 22:59:42

 Poradek

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

9011588
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 744
Punktów :   27 

Re: Eddie Edwards vs Jeff Hardy

Sedol jak wyrazisz zgodę to spróbuję tutaj Shinsuke Nakamure.

Move Set:
Fin: Boma Ye / Landslide
Sm: Double knee backbreaker / Blood Mist
Sub: Wrist Lock / Transitioned ArmBar / Shining Triangle / Cross armbreaker
NM: Collar-and-Elbow Tie Up / Knee to the Gut / Low Kick / Middle Kick / Side Kick / Back Kick / Angry Kicks / Knee Strike / Knee Strikes / Corner Knee to the Gut / Knee to the Face / Jumping Knee Drop / Jumping Kanfu Kick / High Kick / Forearm Smash / Forearm Smash Exchange / Forearm's Sequence / Lariat / Running Clothesline / Short-arm Clothesline / Jumping Clothesline / Corner Clothesline / Back Elbow / Elbow Strikes / Back Suplex / Snap Suplex / German Suplex / Mat Slam / Enzuigiri Kick / Pele Kick / Apron Pele Kick / Running Knee Lift to Opponent on Apron / Apron Knee Drop / Inverted Exploder Suplex / Hair-pull backbreaker / Pendulum Backbreaker /  Diving Corkscrew to the Outside / Spinning Wheel Kick / Snapmare + Jumping Knee Drop / Gourdbuster / Knee Drops to the Back of the Head / Single Leg Dropkick / Running Dropkick / Diving Knee to the Back

Ostatnio edytowany przez Michael (2016-04-21 01:17:55)



https://i.gifer.com/Db3B.gif

3/0/1

Osiągnięcia:

- WH Champion (1x, John Cena)
- US Champion (1x, Finn Balor)
- IC Champion (1x, Daniel Bryan)
- Divas Champion (1x, Alexa Bliss)

Offline

 

#3 2016-04-18 23:01:14

 Curix

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Skąd: Cemetery Gates
Zarejestrowany: 2016-02-18
Posty: 396
Punktów :   

Re: Eddie Edwards vs Jeff Hardy

Gong, kł na 320 słów.

Offline

 

#4 2016-04-20 20:56:54

 Sedol

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 980
Punktów :   

Re: Eddie Edwards vs Jeff Hardy

Życie jest pełne niespodzianek. Od momentu gdy wywalono mnie z czerwonego rosteru byłem pewien, że nigdy nie postawię nogi w tym ringu. Walczyłem na innych, nic nie znaczących federacjach, tęskniłem za WWE. Jednak pewnego dnia dostałem telefon. Poinformowano mnie o chęci podpisania kontraktu. Poczułem się jak w raju, moją skroń rozsadzało ciśnienie. Popłakałem się jak dziecko, po polikach lał się strumień. Do teraz w to nie wierzę! Znów wróciłem do mojej watahy! Mogę wbijać swe kły w każdego złego osobnika! Moje wilki nigdy się ode mnie nie odwrócą, są moją rodziną, ja jestem ich rodziną. WWE jest moim domem, świat nie może być lepszy! Krokiem do ponownej chwały okazał się gong, który jest przepełniony szczęściem i wspomnieniami. Teraz gdy rozglądam się po trybunach czuje sentyment... To dla nich dzisiaj wygram! Stoję naprzeciwko Azjacie. Ten gościu aż się prosi o przegraną! Tak więc czas skończyć lamentowanie. Ruszyłem niczym wystrzelony z procy. Rozpędzony runąłem w kończyny przeciwnika używając Low Dropkick'a. Padł a na arenie rozległa się eufoniczna salwa dopingu! To tylko dodało mi animuszu. Nie mogę zaprzestawać! Czas rozszarpać zwierzynę na drobny mak. Wyczekałem kilka sekund, po czym się podniósł. Nie spodziewał się niczego, a gdy tylko się otrząsnął  zainkasował akcję zwaną Hurricanrana.
"Gdy wataha jest przy mnie to nigdy mnie nie pokonasz! Nikt mnie nie pokona!"- Wydarłem się ku księżycowi, natychmiastowo po arenie rozległo się echo. Każdy był wniebowzięty, moi przyjaciele wydzierali się w niebogłosy...

"Wstawaj!"- Wykrzyczałem raz jeszcze, co poskutkowało. Shinsuke wstał, a jego pięść leciała w stronę mojego pyska, w ostatnich sekundach zatrzymałem rękę i wykorzystałem okazję, bo przewinąłem się przez kończynę rywala. Cross Armbar wszedł w życie!


Achievements of Sedol:
● WWE Tag Team Title (with Arin) [season 1]
● NXT Championship (05.08.2013 - 25.08.2013) [season 1]
● United States Championship (30.09.2013 - 27.10.2013) [season 1]
● #1 Contender for WWE World Heavyweight Championship [season 2]

Offline

 

#5 2016-04-22 01:00:57

 Poradek

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

9011588
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 744
Punktów :   27 

Re: Eddie Edwards vs Jeff Hardy

Charyzmatyczny Shinsuke Nakamura zadziwił cały świat pro wrestlingu, ponieważ po wieloletniej i jakże owocnej karierze w New Japan Pro Wrestling uznał, iż jest gotowy na nowe wyzwania. Tak oto wspomniany przed chwilą mężczyzna zasilił roster największej organizacji zajmującej się bardzo popularną sportową rozrywką. Fani WWE, jak można się domyśleć oszaleli na widok rozgrzewającego się w nietypowym sposób samozwańczego Króla Mocnego Stylu. Głośne okrzyki " Witamy Cię, Nakamura" w oka mgnieniu dotarły do najdalszych zakamarków sportowej areny. Ten, jak gdyby nic spokojnie, bez żadnego pośpiechu przygotowywał się do konfrontacji z panem Edwardsem. Były mistrz NXT dostał drugą szansę od zarządu, ponieważ jego panowanie określane było beznadziejnym. Określany mianem wilka, mężczyzna stał i z niedowierzaniem wyrysowanym na jego ogolonej twarzy przyglądał się poczynaniom adwersarza. Dopiero rozbrzmiały w tle metaliczny dźwięk gongu ocknął zszokowanego Eddiego. Również i przedstawiciel kraju kwitnącej wiśni przybrał w miarę, jak na niego w  klasyczną, zapaśniczą postawę. Dlaczego tylko w miarę owa sztuka mu się udała? A do dlatego, że twarz Nakamury nadal była nienaturalnie powykrzywiana. Miny rysujące się na przytoczonej facjacie mogły budzić kontrowersje. Długowłosy mężczyzna ze stoickim spokojem oddalił się lekko tanecznym krokiem od dotychczasowego schronienia. Ten sam proceder można było dostrzec u oponenta. Panowie poczęli formować niewidzialne kręgi. Każdy z nich był co raz mniejszy i mniejszy, w skutek czego ostatecznie doszło pomiędzy nimi do klasycznego klinczu. Król Mocnego Stylu w oka mgnieniu przejął kontrolę. Sprawnie obszedł wysunięte dłonie adwersarza, dzięki czemu jego własne górne kończyny spoczęły na ostrzyżonej głowie Edwardsa. Następnie popchnął przytrzymywaną część ciała w kierunku wznoszącego się kolana. Tak oto były czempion zainkasował dewastujący Knee to the Face.



https://i.gifer.com/Db3B.gif

3/0/1

Osiągnięcia:

- WH Champion (1x, John Cena)
- US Champion (1x, Finn Balor)
- IC Champion (1x, Daniel Bryan)
- Divas Champion (1x, Alexa Bliss)

Offline

 

#6 2016-04-22 11:54:55

Tadeusz Norek

Gość

Re: Eddie Edwards vs Jeff Hardy

Zacznę od Sedoła: gimmick widoczny, i bardzo ładnie opisany. Treściowo równie dobrze, interpunkcja też nie jest zła ale dostrzegłem kilka błędów.

Radziu: gimmick podobnie jak u twojego rywala dobrze opisany, treściowo według mnie wypadłeś troszkę lepiej, lecz również nie obyło się bez kilku błędów interpunkcyjnych.

Ogólnie rzecz biorąc posty fajne, podobały mi się. Ostatecznie dalej według mnie może kontynuować Radziu i jego Nakamura, którego opis walki bardziej przypadł mi do gustu.

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Appartement Nouakchott