Ogłoszenie




#1 2016-04-10 21:27:23

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Open Challenge: "United States Champion" Seth Rollins In The Ring Segm

Open Challenge: "United States Champion" Seth Rollins In The Ring Segment:



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#2 2016-04-12 02:29:51

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Open Challenge: "United States Champion" Seth Rollins In The Ring Segm

Arena została otoczona rozmowami oraz krzykami publiczności, która wyczekiwała z niecierpliwością na dalszą część widowiska. Komentatorzy rozmawiali właśnie o czymś mało ważnym, a kamera krążyła po hali, szukając ciekawych rzeczy jak plakatów z ulubionymi zawodnikami lub za przebranymi ludźmi. Momentalnie zrobiło się ciemniej, a co za tym mroczniej, a rampa została oświecona jasnym, połyskującą bielą z reflektorów. Wszystkim się wydawało, że zrobiło się zimniej, jednak to było tylko przewidzenie. Głośniki wydały z siebie dźwięki, które zwiastowały nadejście tego, kto nawróci świat i idzie swoją ścieżką z imieniem Boga na ustach.



http://2.bp.blogspot.com/-YESPdfdfyA4/VenUVhlUGyI/AAAAAAAAjus/WUP7A_4ipNo/s1600/Entrance%2Bwith%2BTitle%2B1.gif

Pod ekranem na którym pojawiło się imię i nazwisko zawodnika, wyszedł Mesjasz w własnej osobie. Ubrany był w biały kombinezon z złocistymi linami, dzięki którymi Seth był widoczny nawet dla fanów z najdalszych miejsc. W ręce trzymał bardzo starą księgę, a na biodrach połyskiwał pas Stanów Zjednoczonych. Jego mimika twarzy była spokojna i beznamiętna, a jego spojrzenie mogło zmrozić krew w żyłach. Zawodnik ruszył przed siebie, jednak w sekundę ustał wyprostowany i uklęknął na kolana. Położył księgę przed sobą, ułożył dłonie do modlitwy i chwilę ustał w takiej pozie. Następnie powoli zaczął poruszać prawą ręką tak, że pomodlił się, robiąc tak zwany znak krzyża. Krzyknął na całe gardło "Amen" i pocałował okładkę zapisków na papierze. Powstał na dolne kończyny równocześnie rozstawiając swoje górne kończyny, zostawił tak zwaną "księgę ocalenia" i skierował się w stronę kwadratowego pierścienia.

http://4.bp.blogspot.com/-WQtejaXzOQw/VenUnQbeYrI/AAAAAAAAju8/HAossc32qq8/s1600/Entrance%2Bwith%2BTitle%2B3.gif

Nie zwracał uwagi na fanów WWE, którzy chcieli przybić im po prostu "piątkę" lub inne przywitanie. Niektórzy z nich cały czas mieli złożone ręce jakby się modlili. Kiedy znajdywał taką osobę, Rollins przytakiwał tylko głową, próbując uświadomić mu, że robi dobrze i inni powinni go naśladować. Kiedy znalazł się przed miejscem potyczki, skręcił w prawą stronę i zwinnie za pomocą schodków znalazł się na apronie. Tam przejął mikrofon od technicznego i usiadł na narożniku w pozycji jakby prawie na nim klęczał. Publiczność ucichła wraz jego muzyką wejściową. "Architect" oblizał wargi i wypowiedział kilka słów do mikrofonu.


- Boże, nie jestem godzien, abyś przyszedł do mnie, ale powiedz tylko słowo, a wyzwolę te dusze spod jarzma Szatana... W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego... Amen!

Zrzucił mikrofon poza ring i zwinnie zszedł z corner'a przy akompaniamencie niektórych z fanów, którzy również z nim powtórzyli ostatnie kilka słów niczym w kościele, kiedy ludzie mówią zaraz po księdzu, to co wymówił. Jego kroki powędrowały na środek miejsca batalii i rozpiął guziki od swojego pasa. Złapał go za tarczę i uniósł go wysoko przy słowach, który mówiła announcer tejże gali.

Currently in the ring from Davenport, Iowa, weighing 217 pounds, He is current United States Champion, "The Messiah" Seth... ROLLINS!

On wsłuchiwał się w słowa osoby, która zapowiedziała jego nadejście. Kiedy skończyła i pozwoliła przejść Rollins'owi do narożnika, który sobie wybrał. Tam podał swój pas technicznemu, a sam oparł się o narożnik. Jego usta poruszały się i niektórzy wiedzieli, że się modli przed walką. Bóg był z nim, jego fani również. Czy znów nawróci następną zagubioną duszę? To się okaże! Aktualnie "The Man" przymknął oczy, opuścił lekko głowę i złożył ręce do modlitwy, cały czas stojąc na dolnych kończynach. Jego usta nie milkły ani na chwilę.

- Stało się! Karty przeznaczenia zostały rozdane, zwycięzcy rozlosowani. Baranek zasiadł na tronie ustawiając po swojej stronie zwycięzców, przegranych zaś zesłał na wieczną karę. Przeznaczenie zostało wypełnione..Seth Rollins sięgnął po oddawana zapisane mu złoto, stał się posiadaczem klucza, który wyzwoli grzeszników z niewoli umysłowej szatana. Gdy tylko faktem się stało, iż wezmę udział w walce o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych, wiedziałem że moim przeznaczeniem jest nosić ten pas. Wykonałem każdy punkt boskiego planu, każda prośba skierowana w moją osobę bez najmniejszego odruchu zawahania została wykonana. Ofiarowałem swe usługi najwyższemu, tylko boska moc zbawiciela wyciągnęła mnie z otchłani. Stałem się boskim posłańcem, drugim wcieleniem Chrystusa! Obiecałem że nie zawiodę i to się stało. Dziś stoję przed wami jako nowy mistrz Stanów Zjednoczonych. Zdetronizowałem fałszywego proroka, który przez pychę, kłamstwo, zadufanie w sobie stał się ofiarą manipulacji sił ciemności. Musiał zostać zgładzony, dziś Miz jest tylko pustą skorupą osoby, która niegdyś stąpała dumnie jak mistrz WWE! Dziś jest nikim, nikim jest również Kane! Demon, który czerpie moc z nienawiści, słabości, nieczystości, strachu ukląkł przed mistrzem Interkontynentalnym Kalisto! Tym samym okrył nasz brand hańbą, oddając puchar Bragging Rights ponownie w ręce szumowiny jaką jest Dario Cueto! Czy ktoś taki jak Kane, może posiadać drugi najważniejszy pas w organizacji? Okryty haniebnym czynem sprowadził na całą drużynę nieszczęście, tylko ja, jako reprezentant czerwonej tygodniówki zostałem zwycięzcom. Dziś pokażę Kane'owi oraz Mizowi czemu nikt nie może równać się z boską mocą, która mnie otacza...dziś wyzywam do walki każdego obecnego w szatni... dziś stawiam na szali swój pas...kto jest na tyle odważny niech wyjdzie...zapraszam...


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl