Ogłoszenie




#1 2016-04-10 14:21:18

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Newspack by Grand #1

NEWSPACK



~ Gala WWE Bragging Rights zakończyła się z wielkim hukiem! Bukmacherzy byli zgodni co do zwycięstwa - obstawiali drużynę Smackdown!, lecz w ostatnich momentach robiło się naprawdę gorąco. Podobno wielu milionerów czerwieniło się na widok, że Kane zaczyna eliminować mocne punkty drużyny z niebieskiego brandu. Milionerzy obawiali się, że grube miliony pójdą w siną dal, lecz na ich szczęście Kalisto i Finn doprowadzili do zwycięstwa drużyny spod niebieskiego szyldu. Walka stała na najwyższym poziomie. Pojedynek ten otrzymał największą ilość gwiazdek według wielu znanych wrestlingowych pism.

~ To nie koniec przygód związanych z tą galą. Podobno tuż po walce Kane był wściekły na swój zespół, który nie stawił większego oporu zawodnikom ze Smackdown! Wielka Czerwona Maszyna miała rozwalić wiele przedmiotów znajdujących się na backstag'u, aby wyładować swoją frustrację, ponieważ był bardzo bliski zdobycia pucharu, a drużyna mu w tym nie pomagała. Mówi się również, że Kane zaatakował jednego z pracowników, gdy ten starał się go uspokoić. Jest to prawda, czy tylko plotka, która ma zaostrzyć dyskusję na temat walki wieczoru?

~ Świat obiegła informacja o tym, że na najbliższej gali Smackdown! swe tytuły mistrzowskie mają stracić takie osoby jak Kalisto oraz Cesaro. Creative Team uznało, że mistrz Interkontynentalny jak i mistrz Wagi Ciężkiej nie są w najlepszej formie. Pasmo porażek i wiele upokorzeń, a tym bardziej lepsza dyspozycja Kennediego i AJ Stylesa nie stawia czempionów w dogodnej sytuacji. Mówi się, że to właśnie Omega i Styles przejmą pasy, aby odświeżyć trochę ich wizerunek. CT planuje również zmienić gimmick Kalisto, który w ostatnich tygodniach stał się mdły, a facowy Cesaro nie przypadł do gustów publiczności. Cesaro ma opuścić federację na jakiś czas, lecz Kalisto nadal trzymany ma być w Mid Cardzie. Czy Kalisto odnajdzie się w końcu? Z pewnością na to czekamy i życzymy mu powadzenia!

~ Teraz przejdźmy na kolor czerwony, na którym dzieje się również dużo rzeczy! Mówi się, że Stone Cold ma wiele planów i pomysłów na to, jak poprowadzić dobre story, aby każdy był zadowolony. Wiele dziać ma się podobno wokół pasa US, albowiem wielu jest kandydatów. Ted DiBiase, The Miz, Ethan Carter III i Wade Barrett. Każdy zainteresowany jest przejęciem mistrzostwa, lecz sam Austin widzieć ma duży potencjał w Rollinsie, który idealnie odnalazł się w gimmicku, który narzuciło mu CT. Seth uczciwie pokonał wszystkich tych zawodników i pokazał się z jak najlepszej strony.

~ Światło dzienne ujrzało pewien wywiad, w którym udział wziął sam Undertaker! Umarlak nie był zadowolony ze swojej dwukrotnej porażki z Brayem Wyattem, który coraz to bardziej i wyraźniej rysuje się po raz kolejny na kartach Smackdown! Taker powiedział między innymi, że ma zamiar nadal kontynuować swoją karierę, lecz w szeregach RAW, albowiem liczy na to, że Stone Cold dojrzy w nim potencjał, którego najwyraźniej nie widział Cueto. A ot to fragment wypowiedzi legendy:
"Oczekiwałem czegoś więcej ze starcia z Brayem. Liczyłem, że wygram i chciałem tego dokonać, lecz widać, że nie byłem w najlepszej predyspozycji. Ubolewam na tym, że akurat w tym dniu nie byłem w najlepszej formie, lecz też od początku nie powinienem zostać rzucany na głęboką wodę. Dopiero co powróciłem, a już musiałem mierzyć się z Wyattem. Myślę, że Cueto chciał podpromować postać Braya..." - słowa Takera wywołały wrzawę.

~ Nowe wydania tygodniówek mają zafundować nam wiele emocji - jak informuje znany portal o wrestlingu. Podobno do rosterów mają powrócić takie gwiazdy jak: Dean Ambrose, Drew McIntyre, Tyson Kidd, Rusev, Kevin Steen i Willow. Każdy z nich otrzymał podobno nowe oferty kontraktów, a ich warunki podobno są imponujące. Każdy z nich otrzymać ma niezłą gażę, dlatego poodrzucali oni oferty z innych - niezależnych - federacji.

~ Finn Balor podczas swej długiej przerwy przebywał podobno w Chinach. Klasztor Michnów - podobno tam osiedlił się podczas czasu wolnego, ponieważ chciał odseparować się od świata, by móc przemyśleć wiele rzeczy. Finn podobno podczas pobytu odnalazł się i sam wymyślił gimmick, który zaproponował CT, a oni uznać mieli, że jest to wyśmienity pomysł na powrót nowego Balora! Świeżość ma pozwolić mu bowiem rywalizować o najwyższe cele, jak było to za czasów Devitta.

~ "WWE to jeden wielki syf, a nie porządna federacja!" - słowa Eddiego Edwardsa obiegły cały świat w mgnieniu oka, a Stone Cold momentalnie zareagował zrywając kontrakt z zawodnikiem. Zawodnik był urażony tym, że nie odniósł zwycięstwa na gali i odpadł jako pierwszy nie wymierzając żadnego ciosu! Frustracja doprowadziła do tego, że w taki o to sposób znieważył federację przy kamerach, a nagranie wpłynęło bardzo szybko. Podobno już po dwóch godzinach od wypłynięcia nagrania, Edwards pakował swoje manatki!

~ William Regal wypada z gry na dłuższy czas! Elegant miał bardzo nieprzyjemną sytuację. Podczas prowadzenia samochodu nie zauważył czerwonego światła, które mu się wyświetliło i przejechał, lecz nie udało mu się minąć z pojazdem z naprzeciwka. William spowodował wypadek, uderzając w minivana w którym jechać miała matka z dwojgiem małych dzieci! Kobieta była w ciężkim stanie i od razu trafiła do szpitala, a dziećmi zajął się ojciec. Mówi się, że ojciec dzieci zamierza wszcząć proces wobec Williamowi o to, że naraził zdrowie i życie nie tylko dzieci, ale i również jego własnej żony. Federacja postanowiła odsunąć Regala od wydania tygodniówek.

~ Fani są pod wrażeniem! Roman na swoim Twitterze napisał następującą treść:
"Już wkrótce będziecie mogli mnie ujrzeć!" - i teraz następuje pytanie. Czy Roman wróci do WWE, czy może otrzymał propozycję z Japonii, która podobno miała napłynąć. Wielu twierdzi, że to właśnie tam kontynuować ma swoją wrestlerską karierę, ponieważ po wielu próbach zbojkotowania WWE nadal nic z tego nie wynikło, a było coraz to gorzej. Japończycy mają podobno mnóstwo planów związanych z przybyciem Romana w ich szeregi.

~ AJ Styles i jego banda! CT postanowiło, że AJ powinien otoczyć się drużyną, która będzie chroniła go w przypadku zdobycia mistrzostwa. Styles ma być broniony przez nich, aby nikt nie odebrał mu mistrzostwa zbyt szybko. Są plany, które mówią o tym, że Styles ma pobić rekord utrzymania pasa! Szok? Możliwe. AJ ma potencjał, który chcą wykorzystać oficjele.



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#2 2016-04-14 21:01:02

 Barni

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

39198286
Skąd: z zaskoczenia
Zarejestrowany: 2014-02-13
Posty: 1116
Punktów :   32 

Re: Newspack by Grand #1

Przyszedł czas, w którym mogłem spokojnie usiąść i przeczytać, dlatego też skomentuje. Ogólnie to wszystko bardzo mi się fajnie czytało, jak na twój dobry poziom przystało. Niestety szkoda mi jednej rzeczy. Trochę zbyt mało o Tedzie. Jest to zaledwie jedna wzmianka, o tym, że jest kandydatem do pasa US. Podsumowując reszta bardzo dobra. 9/10.


https://78.media.tumblr.com/403c633db2b779d071f04607aaabaebe/tumblr_oca430arzY1to7kpmo1_500.gif
» 1x Tag-Team Championship (as Kingston, with Nole)
» 1x United States Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» 1x WWE Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» 1x WWE Universe Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» First champion of the WWE Universe

________________________________

Tyler Breeze

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Filippiinit Pietrosella