Ogłoszenie




#1 2016-02-06 21:07:25

 Sedol

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 980
Punktów :   

Finn Balor vs Pentagon Jr

Main Finisher:
Coup de Grace
Finishers:
Balor Gate // Reverse Bloody Sunday
Signatures:
Bloody Sunday // Dreamcast // Shingata Dropkick
Submissions:
Abdominal Stretch // Sitting Abdominal Stretch // Sleeper Hold  // Single Leg Boston Crab // Neck Stretch // Omoplata Crossface // Camel Clutch // Camel Clutch With Knee To Back // Ankle Lock // Surfboard Stretch // Fujiwara Armbar // Figure Four Leglock // Arm-Trap Dragon Hold // Arm Trap Neckscissors // Bow & Arrow
Normal Moves:
Elbow Drop // Running Lariat // Running Corner Hip Attack // Jumping Elbow Drop // Running Knee Drop // Basement Dropkick // Running Front Dropkick // Tree of Woe Dropkick // Enzuigiri // Hesitation Dropkick // Rope Aided Gamengiri //  Shotgun Dropkick // Standing Senton // Corner Clothesline // Tandem Clothesline // Short - Arm Clothesline // Running Clothesline // Pele Kick // Dropkick // Spear // Wicklow Lariat // Standing Moonsault // Standing Double Foot Stomp // Arm Wrench // Face Twist // Knife Edge Chop // Jumping Reverse STO // Pop Up Groin Kick // Corner Jumping Elbow Smash // Neck Hold Multiple Elbow Strikers // Claf Kick // Corner Dropkick ft. Multiple Chops // Back Kick // Mongolian Chop // Double Axe Handle // Running Corner Knife Edge Chop // High Kick // Roundhouse Kick // Superkick // Brainbuster // Airplane Spin // Prince's Throne // Arm Drag //  Back Body Drop // Pop Up Arm Drag // Gutbuster // Tornado DDT  // Russian Legsweep // Inverted Atomic Drop // Judo Toss // Japanese Style Arm Drag // Kick Up Arm Drag // Reverse STO // DDT // Giant Swing // Hurricanrana //  Sling Blade // Shingata Prince's Throne // Belly to Back Suplex // Superplex // Outside To Inside Suplex // Snap Suplex // Release German Suplex // German Suplex // Back Suplex // T-Bone Suplex // Flapjack // Scoopslam // Powerslam // Snap Powerslam // Sidewalk Slam // Slingshot Double Foot Stomp // Springboard Stomp //  Somersault Suicide Senton // Diving Double Axe Handle //  Diving Plancha // Springboard Plancha // Avalanche Lungblower // Avalanche Belly to Back Suplex // Avalanche Back Suplex // Double Jump Torando DDT // Top Con Giro // Slingshot Somersault Senton // Springboard European Uppercut // Springboard Crossbody // Springboard Dropkick // Splash // Springboard Hurricanrana // Missle Dropkick // Diving Lariat //// Frog Splash // Spider Suplex // Diving Elbow Drop  // Slide In Short Elbow Drop // Diving Senton // Diving Moonsault // Springboard Back Kick // Liger Bomb // Powerbomb // // Sunset Flip Powerbomb // Sit-out Powerbomb // Lungblower // Inverted Lungblower // Black Hole Vacation // Neckbreaker // Swinging Neckbreaker // Ire-Breaker // Double Knee Armbreaker // Arm DDT // Leg DDT

Gimmick: A man with two faces- Na ogół miły, niepozorny młodzieniec. Szanuje fanów, uwielbia dzieci, a przeciwnikom ukazuje respekt. Widownia go takiego uwielbia. Jego styl walki jest mało agresywny i polega na technice oraz zwinności, ale wszystko się zmienia gdy pojawia się "on". Jedyną wadą Fergala jest jego druga osobowość. Gdy owe coś wstępuje w Finna ten zmienia się o 180 stopni. Jest arogancki, brutalny oraz lekceważy wszystko na około. Jest wtedy nienawidzony, a zła natura wciąż się rozlega i już wkrótce może całkowicie opanować byłego mściciela...

KP pożyczone od Jakuba

Ostatnio edytowany przez Sedol (2016-02-06 21:07:48)


Achievements of Sedol:
● WWE Tag Team Title (with Arin) [season 1]
● NXT Championship (05.08.2013 - 25.08.2013) [season 1]
● United States Championship (30.09.2013 - 27.10.2013) [season 1]
● #1 Contender for WWE World Heavyweight Championship [season 2]

Offline

 

#2 2016-02-06 21:27:23

PentagonJR

http://i.imgur.com/Nma0kze.png

Zarejestrowany: 2016-02-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Finn Balor vs Pentagon Jr

wbijam


http://insidepulse.com/wp-content/uploads/2015/07/pentagon-jr-giff.gif

Offline

 

#3 2016-02-06 21:45:39

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Finn Balor vs Pentagon Jr

KŁ na 370 słów, powodzenia.


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#4 2016-02-06 22:14:25

PentagonJR

http://i.imgur.com/Nma0kze.png

Zarejestrowany: 2016-02-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Finn Balor vs Pentagon Jr

Wchodzę na arene sparingową z uśmiechnięta twarzą pokazując znak Zero Fear po mnie wchodzi mój przeciwnik powolnym pewnym krokiem na arene i mamy gong rozpoczynamy od spojrzeń sobię w twarz chodzimy po ringu i nareście mamy zwarcie Finn przechodzi do Headlocku jednak ja z niego wychodzę wykonując mu Irish Wheap i wykonuje potężny Dropkick przechodzę do dźwigni Camel Cluthu jednak on się podnosi i uwalnia się wbija mnie w narożnik a w narożniku mamy potężne Enzugiri nie wiem co robić więc tak leże 5 sekund i wykonuje mu Leg Sweep on upada więc przechodzę do Punchy w głowę jednak sędzia mnie odciąga i upomina że jeżeli jeszcze raz tak zrobię to będzie dyskwalifikacja nic z tego nie robię więc Finn atakuje mnie Pele kickiem mocno upadam trzymam się za głowę on zakłada mi dźwignie na lewą rękę próbuje nie odklepać chwytam się lin szybko sędzia odciąga Finna Balora i kolejny Leg Sweep i teraz robię co innego bo wchodzę na narożnik i atakuje go Elbow Dropem i kolejny raz Elbow Drop aż za 3 razem nie trafiłem a on przechodzi do arm barru ja mówię do niego Finnie nie baw sie w Alberto Del Rio bo i tak przez arm barra mnie nie pokonasz atakuje go serią punchy w głowę on puszcza uchwyt leży kilka minut podnoszę go i mówię Finnie niezły z ciebie zawodnik ale mnie nie pokonasz i wykonuje mu scoopslam i dropkick potem go podnoszę i Front Logblower przypinam go sędzia liczy 1 2 i nic z tego podnoszę go odpycham go od siebie na krótki dystans i wykonuje mu Superkicka a potem mówię Finnie masz już dosyć on mi odpowiada że nie więc mocnego slapa mu wykonuje w policzek złapał się za niego i w furii wykonuje mi mocnego Clothslina i upadam i mówię mu że tak się nie robi łapie go za nogę i go przewracam potem atakuje go Leg Lockiem on mnie atakuje tak samo punchem w twarz i odpowiada mi tym samym czy chce pożałować jak się nie poddam więc po tych słowach się zdenerwowałem atakuje go serią chopów potem punchy w twarz i obalam go Gorilla Press Slamem na matę potym zakładam mu dźwignie Bow & Arrow Finn nie ma jak uciec ale ja sam puszczam ten uchwyt po chwili wykonuje Back Body Dropa ale on to  kontruje do Pele Kicku nie wiem co teraz robić więc wstaje wykonuje mu Tombstone Submission i czy się uwolni jednak nie poddaje się wychodzę z areny ucieszony


http://insidepulse.com/wp-content/uploads/2015/07/pentagon-jr-giff.gif

Offline

 

#5 2016-02-07 17:54:19

 Sedol

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 980
Punktów :   

Re: Finn Balor vs Pentagon Jr

Nikt nie jest idealny. Każdy w sobie ma coś dobrego jak i złego. U niektórych mroczna strona niszczy tą właściwą i przejmuje kontrolę nad ciałem. Taki przypadek jest właśnie u młodego Irlandczyka. Po kontuzji coś się w nim zmieniło, jest alter ego staję się powolnie prawdziwą osobowością. Lecz jeszcze jest nadzieja, fani o niego toczą bitwę, nie pozwolą odejść swojemu idolowi. Dzisiaj jest kompletnie normalny. Jego oponentem jest Luchador, Pentagon Jr. Nie czekano dłużej, zabito w stal. Batalia się rozpoczęła. Rywale natychmiastowo podeszli w swe strony. Zaczęła się wymiana uderzeń w twarz. Nagle w oczach Finna dało się ujrzeć czysty amok. Z furią sprowadził adwersarza do narożnika. Na hali było słychać kakofoniczne gwizdy w stronę Balora. Nikt nie był zadowolony z tego zachowania, a w głębi jego duszy on też nie był uradowany. Demon oddalił się kilkoma krokami tylko po to by ruszyć szarżą i ostatecznie przyćmić zamaskowanego człeka za pomocą Corner Jumping Elbow Smash. Pentagon kompletnie omamiony upadł na szarą matę.
Ten ból jest dopiero wstępem do prawdziwego cierpienia...
Owe słowa wypowiedział szeptem do leżącego nemezis, męka się zaczyna...


Króciutki, nie mam weny.


Achievements of Sedol:
● WWE Tag Team Title (with Arin) [season 1]
● NXT Championship (05.08.2013 - 25.08.2013) [season 1]
● United States Championship (30.09.2013 - 27.10.2013) [season 1]
● #1 Contender for WWE World Heavyweight Championship [season 2]

Offline

 

#6 2016-02-08 19:06:10

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: Finn Balor vs Pentagon Jr

1. to nie jest walka na bookingi. Tutaj możesz wykonać 2-4 ciosów na post maksymalnie, zależnie od wybranego stylu walki. Więc ty jako High-Flyer możesz wykonać maksymalnie 4 ciosy na post. Kto Ładniej i Opisy Sytuacji polegają na jak najlepszym opisaniu przebiegu walki, tak by walka toczyła się w sposób jaki chcesz. Ty i przeciwnik opisujecie początek walki (bądź gdzieś tam w dalszym etapie przy Kluczowym Momencie jakąś jej część).

2. Skup się na oddaniu gimmicku postaci. Zachowanie, myśl, gesty, słowa, ataki musza pasować do postaci i gimmicku którym grasz. Przykładowo Cena jako Super Człowiek nie może atakować bezkarnie wszystkich dookoła, bo to nie w jego stylu. Kładziemy duzy nacisk na gimmick. Przykładowo, załóżmy że Undertkaer jest umarlakiem, grabarzem, pośrednikiem śmierci. Bo takim go widzieliśmy zawsze w WWE, tak? Więc musisz oddać to, kim Taker jest. Jego ponury styl bycia, nawiązania do śmierci itp.

3.Dodatkowo stylistycznie powinno to też wyglądać ładniej. Przecinki, kropki, brak powtórzeń, ładne slownictwo. To jest w cenie na forum. Przykładowo "Otumaniony uderzeniem przetoczyłem się do tyłu, próbując zerwać się do stójki. Po wpływem niedawno otrzymanego ciosu wywróciłem się jednak, upadając ponownie z łoskotem" brzmi zdecydowanie lepiej niż "Uderzył mnie, więc przewracając się spróbowałem wstać, ale po ostatnim ciosie nie dałem rady i upadłem." Mam nadzieję, ze rozumiesz o co mi chodzi.

To są tylko poczatkowe rady, ale jak do nich sie dostosujesz, to pójdzie ci łatwiej. No i fajnie by było, jakbyś oznaczał te ciosy które wykonujesz. Standardowo na forum przyjęte jest niebieski dla submissionów, zielony dla SM, czerwony dla Finisherów. a dla zwykłych ciosów dobierz sobie jaki chcesz.

Niestety nie mogę cie puścić dalej, bo przekroczyłeś zasady. Nie puszcze też Sedola, bo to co on tam napisał nie ma nawet połowy liczby słów. XD A w taki sposób Pentagon sobie poćwiczy.

Kto Ładniej na max 300 słów. Przestrzegaj moich rad u góry i będzie już lepiej


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Oтeли Сан-Бернардо