Ogłoszenie




#1 2015-12-19 13:53:49

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

In Ring segment: ???

In Ring segment:
???



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#2 2016-01-03 13:47:23

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: In Ring segment: ???

Czas na napisanie segmentu: poniedziałek godzina 20[ 04.01.2016 / 20:00 ] . W innym przypadku warn.



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#3 2016-01-06 18:04:51

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: In Ring segment: ???

Kilkutysięczna hala pękała w szwach donośne męskie głosy plątały się z piskiem płci pięknej. Kolejna gala spod szyldu WWE udana, komentatorzy kilkukrotnie podkreślali ze wszystkie bilety na tą galę rozeszły się w kilkanaście minut, świadczyło to o wielkim popycie wrestlingu na amerykańskim rynku. Nagle światła na arenie zgasły, a aparaty cyfrowe, flesze i telefony komórkowe tworzyły iście magiczną otoczkę, gdyż z daleka wyglądały niczym gwiazdy na bezchmurnym niebie. Z głośników leciała spokojna muzyka, w tle słychać było głośne modły, na arenę wyszły zastępy mnichów w czarnych szatach i pochodniach, tak jakby przygotowywali się do nadejścia swego pana. Głośne wykrzykiwanie fragmentów biblii, roznosiło się po hali, każdy zamilkł w skupieniu oglądając całe wydarzenie.




W końcu stało się coś na co każdy miłośnik wrestlingu czekał, z głośników głośno rozbrzmiał theme song jednego z niedawnych problemów, które nawiedziły czerwony brand. Na skutek modłów pan zesłał im pomocną dłoń, którą okazał się nikt inny jak Seth Rollins! Emocjonalny powrót byłego mistrza wagi ciężkiej, utrzymany w iście klimatycznej choreografii stworzył coś, co przenikało najbardziej zagorzałego fana, nikt nie mógł odwrócić wzroku i bez najmniejszego zamieszania w ciszy oglądał wejściówkę Rollinsa. Ten tylko uśmiechnął się i przy akompaniamencie swojej muzyki wejściowej skierował się w stronę ringu. Chwytając po drodze za mikrofon skierował się do środka kwadratowego pierścienia, gdy wszystko ucichło przyłożył mikrofon do ust i rozpoczął swą wypowiedź:



Seth Rollins: Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie, a niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej - ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę. Zapowiedział pan i tak właśnie się stało, ostatnim czasie często przerywałem jadowite wypowiedzi wypuszczane z ust Paula Heymana. Niewdzięcznik skierował i zatruł serca dobrym ludziom, którzy teraz czynią tak jak im Heyman rozkaże. Chciałem wprowadzić boga i oczyścić ich umysł z plugawych słów - jednak to skutkowało ze zmiażdżeniem pięty Paula, cała jego nauka, wszelakie staranie poszłoby na marne. Więc musiał zainterweniować, gdy uderzył mnie mikrofonem tylko pokazał słabość jaką się otaczał. Nic nie było w stanie zatrzymać Chrystusa, jednak udało mu się zamknąć mi usta i poprowadzić swe zbłąkane owieczki w swą stronę. Widzisz Punku, dzisiejsza porażka tylko utrzymuję Cię w kontekście tego ze z pomocą Heymana tylko cofasz się w swej karierze. Nic Ci nie pomogło wychwalanie swego promotora i głośny doping słodkiej dziewczyny. Przegrałeś i zawiodłeś ich wszystkich, zawiodłeś siebie jednak możesz to wszystko zmienić, wystarczy wyjść tutaj i pojednać się z bogiem. Wiedziałem iż bez zezwolenia swego pana nawet nie będziesz w stanie nawet osobiście stawić się przede-mną abyśmy porozmawiali jak mężczyźni twarzą twarz. Przybyłem tutaj wyplewić wszelakie plugawe stworzenia i przerwać twoją szale niepowodzeń Punku. Zerwę Cię z łańcucha Paula Heymana byś mógł pokazać swoją prawdziwą naturę! Jesteś dobrym człowiekiem, oczyść swój umysł i zobacz co tracisz pod panowaniem adwokata bestii. Weź za rękę swą przyjaciółkę i przyjdź tu do mnie, rozgrzeszenie nastąpi gdy oczyścisz swój umysł....

Rozbrzmiała muzyka wejściowa adwersarza, do którego słowa kierował Seth Rollins. Ten stojąc w ringu uśmiechał się tylko gdyż od dłuższego czasu czekał na wejście Cm Punka...


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#4 2016-01-10 13:06:17

 Yankess

https://i.imgur.com/Au6s1kv.png

Skąd: Paradise
Zarejestrowany: 2011-09-18
Posty: 1133
Punktów :   26 
WWW

Re: In Ring segment: ???

Look in my eyes, what do you see?
the Cult of Personality!




Wypełniona po brzegi arena wyczekiwała pojawienia się któregokolwiek z reprezentantów Paula Heymana. Atmosfera była cudowna, nie było fana, który nie żyłby wydarzeniami z ostatnich kilku tygodni i tego w jakim kierunku to wszystko zmierza. W pewnym momencie zaczęło się. Na hali słychać było tekst piosenki "Cult of Personality" co zdecydowanie zwiastowało pojawienie się ów bohaterów na których wyczekiwali wszyscy. Buczenie przerastało oklaski, które także dało się usłyszeć. Ku zaskoczeniu wszystkich na rampie pojawił się sam Paul Heyman, sam bez eskorty jego ludzi, którzy tak naprawdę są kukiełkami w jego teatrze. Jak zwykle uśmiechnięty i pewny swego "Boss" Heyman Guys wyszedł do publiki z mikrofonem w ręku. Zatrzymawszy się na rampie nie chciał konfrontacji twarzą w twarz z Sethem Rollinsem, więc kiedy tylko piosenka ucichła zaczął swoją przemowę..

http://i.imgur.com/x8FLmDy.jpg Paul Heyman: Nazywam się.... nazywam się Paul Heyman i dziś stoję tu w tym miejscu jako reprezentant pana Phila Brooksa, który to z przyczyn osobistych sam nie mógł się tutaj pojawić.... Seth! Obserwuję Cię od kilku tygodni, ponieważ reakcja którą wywołujesz wśród ludzi jest niesamowita, tak, to prawda, jest niesamowita! Zmieniłeś się nie do poznania i nie mówię już o tym twoim kozim zaroście, który z tygodnia na tydzień zdecydowanie przypomina Zbawiciela. Stworzyłeś bardzo ciekawy program na swoją osobę, która ostatnimi czasy... trochę wybladła? ups, chyba jest to idealne określenie. Innymi słowy drogi Rollinsie chciałbym Ci tylko uświadomić, że ma współpraca z panem Punkiem oraz panną Lee jest w pełni świadoma przez wszystkie zainteresowane strony. Te dwie jak ważne postacie dla współczesnych zapasów same uznały, że w ich domenach coś niestety wygasło i trzeba nadać im nowy rytm, zgłosili się do mnie i zrobili bardzo dobrze. Sam też mógłbyś to zrobić gdybyś chciał, bo droga do Heyman Guys jest otwarta dla każdego. Każdy kto chce może stać się jednym z nas, warunek jest jednak prosty: współpraca - to słowo klucz. Nie wydaje mi się jednak, abyś ty był w stanie choć na chwilę zejść z dumą na drugi plan dla dobra całej drużyny, zgadłem? Twoje słowa nie wyrządzają mi bólu, jesteś bardzo szczery i za to Cię cenię. Jednakże jesteś głupcem, ponieważ myślisz, że jesteś zbawicielem. To jest życie Seth. To nie wytwórnia Marvela i bajki o superbohaterach, którzy ratują świat przed złem, tak to nie działa. Tutaj liczy się spryt i wykorzystywanie swoich szans. Niestety na czasem na brutalności oraz zapobieganiu złu poprzez większe zło. Ty tego nigdy nie zrozumiesz dla tego ja też mam dla Ciebie pewne przesłanie..

Nagle za plecami Setha Rollinsa pojawił się CM Punk, który to wtargnął do ringu przedostając się właśnie spod niego. Fani zaczęli buczeć, próbując w ten sposób ostrzec "Boga". Niestety było to nieskuteczne i jego wzrok wciąż był skierowany na rampę na której był Paul Heyman, a nie na miejsce, które w ów momencie powinno interesować go najbardziej.

Paul Heyman: Odwróć się głupcze...

Na swoją niekorzyść Seth wykonał polecenie głowy Heyman Guys i obrócił się na pięcie, by zerknąć wzrokiem na to o czym mówił strzec. Jego oczom ukazał się CM Punk, który nie atakował od razu, lecz pozwolił Rollinsowi do tego ataku się przygotować. Farbowany blondyn zdjął marynarkę, a gdy tylko rzucił ją w kierunku trybun, oboje ruszyli w swoim kierunku. Okładali się seriami punchy. Raz jeden spychał drugiego do narożnika, a raz drugi. Raz jeden leżał na macie przyjmując soczyste uderzenia na swoje ciało, by raptem kilka sekund później samemu bronić się przed podobnymi atakami. W pewnej chwili w ringu pojawiło się czterech sędziów, którzy próbowali odciągnąć od siebie tę dwójkę. Udało im się to, jednak tylko na chwilę. Punk oraz Rollins zerwali im się w jednej chwili i po raz kolejny wpadli na siebie niczym dwa pociągi pośpieszne pędzące po jednym torze. Sędziowie byli bezradny w tej batalii, więc momentalnie w ringu pojawiło się kilkunastu dobrze zbudowanych ochroniarzy, którzy rozdzielili towarzystwo. Zarówno Phil jak i Seth rzucali w swoim kierunku jakieś komentarze i wyzwiska, jednak siłowo nie zdziałali już nic i przy eskorcie dużej ilości facetów ubranych na czarno opuścili arenę..


https://i.imgur.com/Q836ea7.png

2 | 0 | 1

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl