Ogłoszenie




#1 2015-12-05 23:10:38

 Barni

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

39198286
Skąd: z zaskoczenia
Zarejestrowany: 2014-02-13
Posty: 1116
Punktów :   32 

Non Title Normal Match

Ted DiBiase (w/Rosa & Ezekiel) vs. R-Truth


https://78.media.tumblr.com/403c633db2b779d071f04607aaabaebe/tumblr_oca430arzY1to7kpmo1_500.gif
» 1x Tag-Team Championship (as Kingston, with Nole)
» 1x United States Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» 1x WWE Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» 1x WWE Universe Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» First champion of the WWE Universe

________________________________

Tyler Breeze

Offline

 

#2 2015-12-05 23:31:02

 Barni

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

39198286
Skąd: z zaskoczenia
Zarejestrowany: 2014-02-13
Posty: 1116
Punktów :   32 

Re: Non Title Normal Match



Po całej arenie rozniósł się dobrze znany theme song, muzyka szybko wypełnia uszy wszystkich fanów, którzy bez chwili zawahania wybuchli ogromnym cheerem. Oznaczało to, że za moment na ringu pojawi się najbogatszy człowiek tej federacji - Ted DiBiase, jego piękna partnera - Rosa Mendes oraz ich olbrzymi ochroniarz - Ezekiel Jackson. Po chwili cała trója ujawniła się wychodząc z za backstage'u. Theodor trzymając Milenę za rękę dumnie kroczył przed siebie. Rosa ubrana byłą w czarny seksowny strój, ukazujący jej niesamowite wdzięki. Ted zaś miał na sobie krótkie pomarańczowe szorty z widocznym rysunkiem dolarów, którymi oczywiście się charakteryzował. Kiedy podeszli bliżej kwadratowego pierścienia, wszedł do niego sam Ted. Milena wraz z Jacksonem zostali obok wyczekując na gong rozpoczynający starcie. Chwilę później, gdy Theodor znajdował się już na ringu, Rosa wysłała mu buziaka, po którym na jego twarzy dostrzec można był czerwone ślady na polikach - oznaka zarumienienia.

http://auto.img.v4.skyrock.net/4749/75394749/pics/3080105771_1_17_OHCIn44Q.gif

Theodor stał na macie, chwaląc się wszystkim swoją muskulaturą, która wyglądała naprawdę dobrze. Po samym jego wyglądzie można było dostrzec, że dba o swoją sprawność fizyczną. Nie minęła chwila, gdy wskazał palcem, na któraś z osób siedzących bliżej widowni, była to kobieta, która została wprost oszołomiona daną sytuacją. Nie każdy przecież ma szansę, aby poczuć smak takiego zaszczytu. Sekundy uciekały, a on wciąż czekał na rozpoczęcie starcia. Po chwili sędzia dał znak, by zabito w gong. Batalia rozpoczęła się na dobre.


http://img191.imageshack.us/img191/581/tumblrm0lfgtt35j1qiwd8j.gif


https://78.media.tumblr.com/403c633db2b779d071f04607aaabaebe/tumblr_oca430arzY1to7kpmo1_500.gif
» 1x Tag-Team Championship (as Kingston, with Nole)
» 1x United States Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» 1x WWE Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» 1x WWE Universe Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» First champion of the WWE Universe

________________________________

Tyler Breeze

Offline

 

#3 2015-12-07 21:42:51

Tadeusz Norek

Gość

Re: Non Title Normal Match

Całą arenę ogarnęła ciemność, wrzawa jaka panowała nagle ucichła a widzowie byli zdziwieni. Wszystkie rozmowy ucichły, panowała grobowa cisza. Nagle ową ciszę przerwał wybuch skromnej ilości pirotechniki tuż przy telebimie, kibice nieco się ożywili. Po niespełna dziesięciu sekundach w tym samym miejscu zaczął powoli wyłaniać się dym, aż niespodziewanie na hali zaczęło grać nie znane dotąd theme "Sleeping Giant"


You Have Awaken A Sleeping Giant Beware !
Your God Can't Save You ...
From A People Who Have Walked The Moon.
You'll Be Gone Soon ,
And The World Will Go On Without You.

Beware...You've Awaken A Sleeping Giant
Beware...You've Awaken A Sleeping Giant

I Am But One Of Many
Our Bat-Like Bombers Will Fill Your Skies
Eyes Wide Open You Are Now In Our View.
Satilites Up In The Stars Are
Peering Down On You
Beware...You've Awaken A Sleeping Giant
Beware...You've Awaken A Sleeping Giant

Beware...You've Awaken A Sleeping Giant
Beware...You've Awaken A Sleeping Giant



Zza telebimu wyłonił się zapomniany już przez każdego Matt "The Blueprint" Morgan. Kibice byli bardzo zdziwieni, nie mogli uwierzyć, że olbrzym powrócił do federacji. Matthew przystanął na rampie i chwycił za płaszcz, który na nim się znajdował. Energicznym ruchem poderwał go do góry i odrzucił za siebie, zaś za nim ponownie wybuchła pirotechnika charakterystyczna dla jego postaci.

http://stream1.gifsoup.com/view7/3419951/matt-morgan-entrance-o.gif


Gigant powolnym krokiem zaczął kierować się w kierunku miejsca gdzie stoczy swą bitwę. Kierując się w stronę pierścienia, Matt mijał tłumy ludzi na których nie zwracał nawet uwagi. Stając przed krawędzią ringu, wysunął swe łapska do przodu i pochwycił za najwyżej zawieszoną linę, z której pomocą wdrapał się na ów krawędź. Będąc w tym miejscu popatrzył w kierunku stołu komentatorskiego po czym przekroczył pomiędzy drugą a trzecią liną i przystanął już w ringu. Spokojnym krokiem podszedł do jednego z czterech narożników i wszedł na jego szczyt po czym zaprezentował swoją muskulaturę. Następnie oparł się o corner i wyczekiwał rozpoczęcia walki...

 

#4 2015-12-07 21:47:59

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Non Title Normal Match

gong i kł max. 300



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#5 2015-12-07 22:27:28

Tadeusz Norek

Gość

Re: Non Title Normal Match

Wzrok tysięcy widzów był skierowany wyłącznie na mą postać, oparty o jeden z czterech narożników wzbudzałem niedowierzanie wśród wielu. Nikt nie spodziewał się tego, że jeszcze kiedykolwiek zobaczy mnie w ringu największej federacji zapaśniczej. Jedynym, który był o tym przekonany byłem sam ja, chęć zemsty oraz udowodnienia całemu światu o tym, iż jestem najlepszy zawsze nade mną górowała i nie zaprzestanę dopóki tego nie dowiodę.

GONG!

Usłyszawszy charakterystyczny dźwięk zaczynający każde starcie, odepchnąłem swe ciało od cornera i przystanąłem w samym centrum pierścienia. Patrząc z góry na przeciwnika czułem się jak za dawnych lat, nie było w federacji nikogo kto mógłby dorównać mi warunkami fizycznymi, najwyraźniej nadal nikogo takiego nie ma... Mistrz Stanów Zjednoczonych dobrze wiedział, iż walka ta nie będzie należała do najłatwiejszych, więc już na samym starcie postanowił zasypać mnie lawiną ciosów. Ku jego zdziwieniu, żadne z wykonanych uderzeń nie zrobiło na mnie wrażenie. Delikatnie otrząsając głową ponownie skierowałem się ku rywalowi, po czym wydałem z siebie przeraźliwy krzyk, którym nieco spłoszyłem tego gnojka. Strach momentalnie ukazał się na jego mordzie co postanowiłem wykorzystać odpychając go z całych sił, dzięki czemu wpadł w narożnik a ja mogłem rozpocząć swoją ofensywę. Wyprowadzając uderzenia z otwartych dłoni obiłem całą górną część ciała oponenta, zyskując przewagę już w pierwszej fazie starcia. Stając w środku ringu trzykrotnie uderzyłem się w klatkę piersiową ukazując swą niezwykłą siłę, którą dominuję nad całym rosterem. Napinając swe mięśnie wzbudzałem jeszcze większą niechęć widowni do mej osoby, lecz ich zdanie w ogóle mnie nie obchodzi... Widząc nadbiegającego w mym kierunku adwersarza wykonałem dosłownie tą samą czynność dzięki czemu skutecznie zmiotłem Teda z maty ringowej poprzez Pull Back Clothesline. By zapobiec szybkiej kontrze rywala, gdy ten był w parterze dobiłem go jeszcze wykonując Ground Big Boot. Stając na drugim stopniu narożnika ponownie zaprezentowałem swą muskulaturę, spotykając się z buczeniem publiczności. "Zamknijcie już te mordy i patrzcie jak walczy prawdziwy zapaśnik!" - skierowałem w ich kierunku po czym zeskoczyłem z cornera i z szyderczym uśmieszkiem powróciłem do Theodora...



Ilość słów: 329

 

#6 2015-12-07 22:29:53

 Barni

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

39198286
Skąd: z zaskoczenia
Zarejestrowany: 2014-02-13
Posty: 1116
Punktów :   32 

Re: Non Title Normal Match

Dokładnie tydzień temu stałem się nowym mistrzem Stanów Zjednoczonych. Me starania w końcu zostały docenione. Kiedy po raz pierwszy stanąłem u bram ów federacji, nie sądziłem, że kiedykolwiek dojdę tak daleko i zdobędę upragniony pas. Początki kariery nieukładany się po mojej myśli, jednakże z dnia na dzień stawałem się coraz lepszy. Uczucia, które wtedy odczuwałem były nie do opisania. Ojciec, albowiem powiedział, że jeżeli wygram owy pojedynek, przeleje na me konto pieniądze. Bardzo ucieszyłem się tym faktem, gdyż każdy banknot powoduje uśmiech na mej twarzy.

Nagle metaliczny dźwięk tłuczonej stali rozniósł się po arenie. Wiedziałem, że czas zapomnieć o wszystkich problemach i w 150% skupić się na walce. Moim dzisiejszym przeciwnikiem został świeżak - Matt Morgan, który dopiero debiutuje. Był wielki, musiałem to przyznać, jednakże jego siła nie może równać się z moją szybkością. Wraz z adwersarzem wymienialiśmy się złowrogim spojrzeniem, lecz żaden z nas nie chciał rozpocząć. W pewnym momencie zacząłem okrążać ring, chciałem udowodnić, że nie przypadkowo jestem mistrzem i pokazać nowemu kto tu rządzi. Chodząc na boki, co krok zadawałem konkurentowi kopnięcia w okolice udana nazywane Low Kickami. Nie przynosiły one większego rezultatu, jednak bardzo rozwścieczyły Mata, który niczym byczek Fernando spontaniczne ruszył w mym kierunku. Przewidziałem, że chciał wykonać clothesline, więc schyliłem się pod jego ręką. A gdy Morgan odwrócił się w moją stronę sam zainkasował Enzuigiri, które zwaliło go z nóg.

Publiczność głośno krzyczała obraźliwe słowa o mej personie. Nie obchodzili mnie jednak, gdyż wiedziałem, że tylko pieniądze są mi potrzebne do szczęścia. Usłyszałem obelgi związane z moją rodziną, nie wytrzymałem i skierowałem do fanów środkowy palec. Gdy widownia buczała, przeciwnik zaczął powoli się podnosić. Stanąłem więc za nim, tylko po to, aby wykonać Dropkick.

Ostatnio edytowany przez Barni (2015-12-07 23:23:07)


https://78.media.tumblr.com/403c633db2b779d071f04607aaabaebe/tumblr_oca430arzY1to7kpmo1_500.gif
» 1x Tag-Team Championship (as Kingston, with Nole)
» 1x United States Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» 1x WWE Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» 1x WWE Universe Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» First champion of the WWE Universe

________________________________

Tyler Breeze

Offline

 

#7 2015-12-08 12:44:30

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: Non Title Normal Match

Ogółem te wasze posty nie były jakieś wybitne ale utrzymały poziom Mid Cardu. Nie widziałem tam bogatego słownictwa - tylko suche fakty. Najbardziej zawiodłem się na Tobie, Barni. W Twoim poście kompletnie nie poczułem tego Teda. Jesteś mistrzem Stanów Zjednoczonych więc wymaga się od Ciebie postów na wyższym poziomie aniżeli ten, który zaprezentowałeś nam w tym kto ładniej. Napisałeś bodajże dwa zdania na temat gimmicku i koniec. Dodatkowo u Twojego boku jest przecież Rosa i musisz opisywać jej zachowanie od czasu do czasu, a tutaj nic o tym nie było. Jeśli masz managera to musisz o nim pamiętać. Nole dobrze wczuł się w Morgana. Jego zachowanie było odzwierciedleniem tego gimmicku, który zapisany ma w swojej karcie postaci. Jedyne co raziło w oczy to totalnie podstawowe słownictwo jednak Barni słownictwem również nie zachwycił.

Dalej może pisać Nole, a atak kontynuować może Matt Morgan


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#8 2015-12-08 21:39:33

Tadeusz Norek

Gość

Re: Non Title Normal Match

Upokarzając rywala już na samym starcie pokazałem każdemu zgromadzonemu w arenie, że nie jestem taki jak byłem kiedyś. Wróciłem znacznie silniejszy, a przede wszystkim znacznie bardziej zdeterminowany by w końcu zawiesić na swych biodrach upragniony tytuł. Kibice nie byli przyjaźnie do mnie nastawieni, ba wręcz mnie na nowo znienawidzili od momentu kiedy tylko stanąłem przed kilkoma minutami na rampie. Jednakże dla mnie ich nienawiść jest czymś normalnym, zawsze miałem ich w czterech literach i w tym nic się nie zmieniło. Stanąwszy w samym środku ringu mogłem dokładnie przejrzeć wzrokiem całe trybuny nie tracąc jednocześnie z swego wzroku mego dzisiejszego przeciwnika. Naiwny Ted z pomocą lin zaczynał powoli wracać na nogi więc musiałem szybko działać. Zbliżając się do tego przeciętniaka wpędziłem go po raz kolejny w narożnik gdzie na jego ciało spadła lawina ciosów osłabiająca cały jego tułów, w między czasie doszły do tego również i kopnięcia które sprawiły, że przeciwnik niemalże usiadł w cornerze. Korzystając z nadarzającej się okazji chwyciłem swą prawą dłonią czaszkę rywala i odwróciłem go twarzą w kierunku narożnika. Stale trzymając łeb oponenta zacząłem uciskać jego głowę po czym trzykrotnie uderzyłem nią o najwyższy stopień owego miejsca. Gdy doszło do mnie, iż adwersarz jest wystarczająco osłabiony ponownie chwyciłem za jego głowę i uniosłem całe jego ciało do góry po czym opuściłem sprawiając, że przeciwnik uderzył mordą o najwyżej znajdujący się stopień narożnika, a tak właściwie o jego materiałowe obicie. A wszystko to przy pomocy akcji zwanej Neck Lifted Turnbuckle Facebuster. Dibiase ponownie wyłożył się niemalże nie przytomny na macie, przez co miałem chwilkę czasu by wziąć kilka głębszych wdechów powietrza i pomyśleć nad następną akcją. Moim przemyśleniom starała się przeszkodzić stale na mnie buczącą publiczność, lecz na nic to się zdawało bowiem nauczyłem się nie reagować na tych głupców więc postanowiłem przystąpić do dalszej ofensywy. Podniosłem rywala do stójki i przycisnąłem do tego samego narożnika co chwilę wcześniej. Kilkukrotnym uderzeniem pięścią tuż pod żebra rywala, przez co Ted miał problemy z skutecznym łapaniem powietrza. Nie przejmując się tym odwróciłem się plecami do rywala i przygniotłem go w narożniku, a po chwili zacząłem energicznie uderzać łokciami w tył trafiając głowę rywala. Multiple Back Elbows ponownie sprowadziło Mistrza Stanów Zjednoczonych na deski ringowe a także ukazało mą bezwzględną dominację nad tym gnojkiem.

 

#9 2015-12-08 21:59:01

Tadeusz Norek

Gość

Re: Non Title Normal Match

Rywal wydawał się coraz to słabszy, mój plan który założyłem sobie przed walką sprawdzał się niemalże perfekcyjnie, przeciwnik tracił siły natomiast ja je z każdą chwilą zyskiwałem. Widząc leżącego tuż obok narożnika rywala zbliżyłem się do niego i targając za jego włosy podniosłem do pionu. Przechodząc z nim w sam środek ringu zacisnąłem ręce na jego szyi a to tylko po to by wykonać Two Hand Chokeslam (UM. ATOMIC ATTACK) który na nowo zdewastował jego ciało. A żeby tego było mało przeciągnąłem rywala tuż obok lin i umieściłem jego głowę na najniższej z nich na której po chwili głowa przeciwnika zbierała kolejne ciosy a to za sprawą Punches In The Rope.

 

#10 2015-12-08 23:00:38

 Barni

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

39198286
Skąd: z zaskoczenia
Zarejestrowany: 2014-02-13
Posty: 1116
Punktów :   32 

Re: Non Title Normal Match

Sytuacja względem mej persony nie układała się najlepiej. Siła przeciwnika wzięła górę, co za skutkowało, iż adwersarz objął przewagę w początkowej fazie batalii. Nie ma się jednak co załamywać, gdyż doskonale znam swoje umiejętności i wiem, że jestem w stanie go pokonać. W pewnym momencie Matt przeciągnął mnie koło lin i ustawił na dolną linę, gdzie zaczął obijać moją twarz mocnymi punchami. Dotykałem naprężonego sznura, więc po 5 sekundach obijania mej twarzy Morgan musiał mnie zostawić, gdyż inaczej zostałby zdyskwalifikowany.


https://78.media.tumblr.com/403c633db2b779d071f04607aaabaebe/tumblr_oca430arzY1to7kpmo1_500.gif
» 1x Tag-Team Championship (as Kingston, with Nole)
» 1x United States Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» 1x WWE Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» 1x WWE Universe Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» First champion of the WWE Universe

________________________________

Tyler Breeze

Offline

 

#11 2015-12-08 23:45:22

 Barni

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

39198286
Skąd: z zaskoczenia
Zarejestrowany: 2014-02-13
Posty: 1116
Punktów :   32 

Re: Non Title Normal Match

Mistrz Stanów Zjednoczonych nie może być tak traktowany! Ted, otrząśnij się! - usłyszałem te słowa z ust swojej dziewczyny, która widocznie była niezadowolona przebiegiem ów starcia. Słowa te niczym karuzela nieustanie krążyły mi po głowie. Wiedziałem, że nie mogę zawieść zarówno jej, jak i ojca, który włożył dużo pieniędzy w rozwój mej kariery. Nie chciałem bowiem zhańbić honoru swej rodziny. Postanowiłem więc, że wezmę się w garść i dokopie temu biedakowi.

Publiczność z wulgarnością podchodziła do mej persony. Tacy ludzie nie powinni mieć wstępu na ów arenę, gdyż tylko podburzają psychikę poważnych biznesmenów, mowa oczywiście o mnie. Nie zasługują oni, aby oglądać prawdziwy cud świata syna najbogatszego człowieka globu - Ted'a DiBiasego.

Ponowie usłyszawszy głos Rosy, poczułem świeżą krew - nagły przypływ adrenaliny. Wdzięk Mileny, albowiem działają na mnie niczym narkotyk. Zdecydowałem jednak, że na krótki okres wymaże ją z pamięci i z pełną koncentracją skupie się na walce, robię to bowiem dla niej. Przy pomocy lin, na których przez dłuży czas zwisałem podniosłem swoje ciało. Otrzepując kolana z kurzu, który panował na macie, wykrzyczałem w stronę konkurenta owe słowa:
-Jesteś już martwy! Nikt nie będzie sprzeciwiał się "Milionerowi"!

Ostatnio edytowany przez Barni (2015-12-08 23:46:40)


https://78.media.tumblr.com/403c633db2b779d071f04607aaabaebe/tumblr_oca430arzY1to7kpmo1_500.gif
» 1x Tag-Team Championship (as Kingston, with Nole)
» 1x United States Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» 1x WWE Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» 1x WWE Universe Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» First champion of the WWE Universe

________________________________

Tyler Breeze

Offline

 

#12 2015-12-08 23:50:33

Tadeusz Norek

Gość

Re: Non Title Normal Match

Ma całkowita dominacja z każdą chwilą wyglądała coraz to bardziej okazale. Pewny swego spokojnie stawiałem kolejne kroki po deskach ringowych, jednocześnie też stale trzymając wzrok na niemalże nieprzytomnej personie mistrza. Problem z łapaniem powietrza, narastający ból w każdej z kończyn - to pewnie nie jedyne skutki mych nieustannych ataków na tego gnojka, zapewne odczuwa on wiele więcej tylko skutecznie to wszystko maskuję. Robiąc kilka małych kroków w tył wpadłem w jeden z narożników z którego to postanowiłem kontrolować poczynania tego cwaniaka. Nie widząc jakiejkolwiek reakcji z jego strony postawiłem jedną z swych stóp na drugiej linie i wyciągnąłem wysoko ku górze otwartą dłoń, którą stopniowo zacząłem zaciskać. Gest ów miał pokazać tym baranom zasiadającym na trybunach to co zamierzam uczynić z Dibiasem. "Zgniotę go, zgniotę go jak robaka! Jego dni są już policzone, przede mną nie ma ucieczki!" - skierowałem jedynie w ich kierunku po czym ponownie zwróciłem się do pieprzonego bogacza. Nie czując zmęczenia oczekiwałem na powrót Championa do stójki, byłem gotowy do kontynuowania pojedynku, którego koniec niewątpliwie zbliża się bardzo szybko. W oczekiwaniu na dalszą część starcia, trzykrotnie uderzyłem się w klatkę piersiową ukazując świeżość, którą zachowałem. " I to ty jesteś mistrzem? Wstawaj dupku, udowodnij to!"

 

#13 2015-12-09 16:39:05

Tadeusz Norek

Gość

Re: Non Title Normal Match

Kontrolując poczynania rywala spokojnie stałem oparty o narożnik. Głowa przeciwnika stale wisiała na najniższej z lin i widać było, że oponentowi nie śpieszy się by powrócić do stójki. Postanowiłem mu pomóc toteż szybko przemieściłem się do rywala i targając za jego kudły i podniosłem do pionu gdzie na ponowne przywitanie wyprowadziłem kilka solidnych uderzeń w brzuch rywala jednocześnie go trzymając by znów nie padł na matę. Jedną z swych łap zacisnąłem na twarzy rywala i zacząłem odbierać mu dopływ powietrza, aż w pewnym momencie podciąłem jego ciało i oboje padliśmy na matę dzięki czemu skutecznie wykonałem Clawhold STO. Przeciwnik po raz kolejny już dzisiaj runął na matę, tym razem leżał dość blisko lin co postanowiłem szybko wykorzystać. Jedną z nóg postawiłem na drugiej linie i wyskoczyłem delikatnie do góry a następnie jedną z stóp upadłem na ciało przeciwnika. Foot Stomp Of The Second Rope zostało wykonane pomyślnie.

 

#14 2015-12-09 16:44:31

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Non Title Normal Match

dalej!


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#15 2015-12-09 16:48:08

Tadeusz Norek

Gość

Re: Non Title Normal Match

Walka układała się od samego początku po mojej myśli teraz już wystarczy dopełnić ostatnich formalności by w walce powrotnej zdemolować mistrza Stanów Zjednoczonych. Nie czekając ani chwili podszedłem do leżącego rywala i uniosłem do stójki gdzie momentalnie wykonałem Back Suplex. Rywal nie stwarzał już dla mnie żadnych problemów, teraz wystarczy przygotować się powoli na kończenie starcia. Ponownie podniosłem rywala i przeszedłem z nim na środek ringu a to tylko po to by wykonać F5.

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Szczekociny Tisno