Ogłoszenie




#1 2015-12-05 23:05:51

 Barni

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

39198286
Skąd: z zaskoczenia
Zarejestrowany: 2014-02-13
Posty: 1116
Punktów :   32 

Backstage segment


Alex Koslov & Ruckus


https://78.media.tumblr.com/403c633db2b779d071f04607aaabaebe/tumblr_oca430arzY1to7kpmo1_500.gif
» 1x Tag-Team Championship (as Kingston, with Nole)
» 1x United States Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» 1x WWE Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» 1x WWE Universe Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» First champion of the WWE Universe

________________________________

Tyler Breeze

Offline

 

#2 2015-12-06 22:22:17

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Backstage segment

Przemierzając zaplecza gali rozmyślałem o ostatniej porażce, chodziłem powoli pozwalając aby wściekłość we mnie narastała. Wiem, że zawiodłem Rosję, Władimira Putina i cały mój naród, doskonale o tym wiem, jednak dzisiejsza walka będzie moim odkupieniem w ich oczach, tej nocy kolejny wysłannik Sodomskiego narodu polegnie z mojej ręki. Lecz nagle czy to przypadkiem czy dziwnym zrządzeniem losu spostrzegłem jego - czarnuch, który dziś będzie kolejnym na liście poległych w starciu za mną. Uśmiechnąłem się arogancko i z oczywistym poczuciem wyższości puszyłem w jego kierunku. Ten skazany na porażkę ciul, jak przystało na "Prawdziwego Amerykanina" pochłaniał właśnie powiększony zestaw z fast-food'a. Zgodnie z wojskowymi naukami niczym cień siadłem przy stoliku tego Amerykańskiego śmiecia.

-Siemasz nędzny Amerykańcu, powiedz jak to jest mieć pewność, że polegniesz dziś z mojej ręki. Popatrz na siebie, jesteś nikim tak samo jak cały twój naród. Popatrz na siebie, jesteś nikim, chodzisz w szmatach, a ja mam idealny garnitur, ja jestem żołnierzem, a ty zwykłym śmieciem, na którego się spluwa widząc na ulicy. Podobno jesteś tym co jesz, a jesz gówno i waszego Amerykańskiego wynalazku - fast-food'a. Jak tylko skończę z waszymi bohaterami już nikt nie stanie na drodze do naszej, Rosyjskiej inwazji. Jak już nasza niepowstrzymana armia tu wejdzie to oczyści ten kraj z plew twojego gatunku i naprawi ten zgniły świat.

Ten śmieć nawet się nie odezwał, zaś jego twarz wyrażała wściekłość. Wściekły umysł to wąski umysł, a ja swój już wyczyściłem.


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Studio Apartments by Selorm Luxury