Ogłoszenie




#1 2015-08-24 11:53:37

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

In Ring Segment: Kevin Steen & Brian Kendrick

In Ring Segment: Kevin Steen & Brian Kendrick


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#2 2015-08-31 23:24:07

 Maverixx

https://i.imgur.com/1WlQtvK.png

Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 1486
Punktów :   28 

Re: In Ring Segment: Kevin Steen & Brian Kendrick

KILL
STEEN
KILL




Gdy tylko rozbrzmiały pierwsze dźwięki powyższego theme songu, wszyscy wstali z miejsc. Oto pojawił się ten, który ostatnimi czasy zrobił sobie przerwę od federacji. Zdobył walizkę Money in the Bank, co było dla niego ogromnym osiągnięciem. Steen doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że teraz może zażądać walki o pas  mistrzowski WWE w każdej chwili, w każdym miejscu. Czy to jednak było powodem jego absencji? Tego nie wiedział chyba nikt oprócz samego uwikłanego. Wyszedł on z wyjścia na Backstage i stanął na rampie z lekkim uśmieszkiem na ustach. Ubrany w nową koszulkę z napisem "Cash-In, Steen, Cash-In", w ręce trzymał zaś swoją czerwoną walizkę, która była przepustką do nowej, lepszej przyszłości. Mr. Wrestling ruszył pewnym krokiem do kwadratowego pierścienia i wturlał się do niego pod dolną liną, po czym poprosił o mikrofon od technicznego. Kevin spojrzał na skandujących jego imię ludzi, pokiwał głową z uznaniem, po czym przemówił:

- Wspaniałe uczucie... Przez ostatnie kilkanaście tygodni ciężko pracowałem na to, aby w końcu zyskać szacunek, zyskać uznanie i udowodnić wam wszystkim, że jestem tym, za kogo się podaję - najlepszym na świecie. Wielu z was wątpiło we mnie, ale nie mam tego za złe - w tej federacji było już wielu takich, którzy byli aż nadto pewni siebie i skończyli jako najwięksi przegrani. Ja jednak jestem kimś zupełnie innym... Kimś lepszym i wyjątkowym.

Steen uśmiechnął się szeroko, po czym wskazał palcem na walizkę.

- Udało mi się wygrać walizkę Money in the Bank, nie odnosząc zupełnie żadnych obrażeń. Niewiarygodne, prawda? A jednak - dokonałem tego. Teraz Stone Cold musi pogodzić się z porażką, albowiem pas WWE jest już praktycznie mój - wystarczy po niego sięgnąć. Moja kariera wkroczyła na nowy poziom i jestem tego w pełni świadom. Wszyscy zastanawiacie się pewnie, czym spowodowana była moja nieobecność na ostatnich wydaniach Monday Night RAW.. Spieszę z wyjaśnieniem - stwierdziłem że nie ma sensu marnować czasu na przechwalanie się swoimi dokonaniami i postanowiłem poddać się treningom. Udało mi się zrzucić parę kilo i nabrać wiele cennego doświadczenia. Będę wyjątkowym mistrzem... Mistrzem, na jakiego zasługuje WWE Universe. Pozostaje tylko jedna kwestia... Dzisiaj muszę zmierzyć się z kimś, kto dokonał rzeczy równie niewyobrażalnej jak ja. Nie chodzi tu jednak o zdobycie walizki bez odniesienia obrażeń, ale o samo zdobycie walizki. Powiedzmy sobie szczerze - czy ktoś spodziewał się, że to Kendrick zwycięży? No właśnie... Nie mam zamiaru marnować czasu i brudzić sobie rąk walką z kimś takim... Wychodź tu i miejmy to wszystko za sobą, Brian!


https://66.media.tumblr.com/179a70460819456f1ce647cf57e7d1aa/tumblr_inline_p8cbwf8f471vgj8rv_400.gif


http://freegifmaker.me/img/res/1/5/2/7/5/0/15275073551181686.gif

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Fancy Loft mit Traumblick Проживание Германия